Кеген аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 29-100 "Кеген ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы 6 қарашадағы № 42-145 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 13 қарашада № 5743 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 29-100 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5398 тіркелген, 2020 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандақ бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 11 668 394 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 755 977 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 319 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 2 601 мың теңге;
трансферттер түсімі 10 908 497 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 5 825 365 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 607 241 мың теңге;
субвенциялар 4 475 891 мың теңге;
2) шығындар 13 589 441 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 157 926 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 166 680 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8 754 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 078 973 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 078 973 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 29-100 "О бюджете Кегенского района на 2020-2022 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 6 ноября 2020 года № 42-145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 ноября 2020 года № 5743
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджете Кегенского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 29-100 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5398, опубликован 13 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020–2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 11 668 394 тысячи тенге в том числе:
налоговые поступления 755 977 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1 319 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 2 601 тысяча тенге;
поступления трансфертов 10 908 497 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 5 825 365 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 607 241 тысяча тенге;
субвенции 4 475 891 тысяча тенге;
2) затраты 13 589 441 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 157 926 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 166 680 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8 754 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 078 973 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 078 973 тысячи тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кеген аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм, тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының
сессия төрағасы С. Саниязов
Кеген аудандық маслихаттың
хатшысы Н. Советов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Кегенского
районного маслихата С. Саниязов
Секретарь Кегенского
районного маслихата Н. Советов