Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 30-107 "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қарашадағы № 43-148 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2020 жылы 26 қарашада № 5765 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген аудандық мәслихатының "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 17 қаңтардағы № 30-107 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5417 тіркелген, 2020 жылдың 24 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 304 537 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 20 870 мың теңге;
трансферттер түсімдері 283 667 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 272 857 мың теңге;
субвенциялар 10 810 мың теңге;
2) шығындар 316 003 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 11 466 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 11 466 мың теңге;"
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 80 624 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 537 мың теңге;
трансферттер түсімдері 70 087 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 55 849 мың теңге;
субвенциялар 14 238 мың теңге;
2) шығындар 81 772 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 148 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 148 мың теңге;"
"3. 2020-2022 жылдарға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Кегенского районного маслихата от 17 января 2020 года № 30-107 "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2020-2022 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 23 ноября 2020 года № 43-148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 ноября 2020 года № 5765
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кегенского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2020-2022 годы" от 17 января 2020 года № 30-107 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5417, опубликован 24 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 304 537 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 20 870 тысяч тенге;
поступления трансфертов 283 667 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 272 857 тысяч тенге;
субвенции 10 810 тысяч тенге;
2) затраты 316 003 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 11 466 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 11 466 тысяч тенге;"
"2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 80 624 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 537 тысяч тенге;
поступления трансфертов 70 087 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 55 849 тысяч тенге;
субвенции 14 238 тысяч тенге;
2) затраты 81 772 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 148 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 148 тысяч тенге;"
"3. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 39 508 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 507 мың теңге;
трансферттер түсімдері 35 001 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 16 000 мың теңге;
субвенциялар 19 001 мың теңге;
2) шығындар 41 441 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 933 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 933 мың теңге;"
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 860 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 826 мың теңге;
трансферттер түсімдері 22 034 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 290 мың теңге;
субвенциялар 18 744 мың теңге;
2) шығындар 26 768 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 908 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 908 мың теңге;"
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Қарқара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28 512 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 176 мың теңге;
трансферттер түсімдері 25 336 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 830 мың теңге;
субвенциялар 18 506 мың теңге;
2) шығындар 29 411 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 899 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 899 мың теңге;"
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Ұзынбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 806 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 025 мың теңге;
трансферттер түсімдері 22 781 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 931 мың теңге;
субвенциялар 17 850 мың теңге;
2) шығындар 28 594 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 788 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 788 мың теңге;"
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Шырғанақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 39 508 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 507 тысяч тенге;
поступления трансфертов 35 001 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 16 000 тысяч тенге;
субвенции 19 001 тысяча тенге;
2) затраты 41 441 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 933 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 933 тысяч тенге;"
"4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 25 860 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 826 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22 034 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 290 тысяч тенге;
субвенции 18 744 тысячи тенге;
2) затраты 26 768 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 908 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 908 тысяч тенге;"
"5. Утвердить бюджет Каркаринского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 28 512 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 176 тысяч тенге;
поступления трансфертов 25 336 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 830 тысяч тенге;
субвенции 18 506 тысяч тенге;
2) затраты 29 411 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 899 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 899 тысяч тенге;"
"6. Утвердить бюджет Узынбулакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 806 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 025 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22 781 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 931 тысяча тенге;
субвенции 17 850 тысяч тенге;
2) затраты 28 594 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 788 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 788 тысяч тенге;"
"7. Утвердить бюджет Шырганакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер 31 316 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 960 мың теңге;
трансферттер түсімдері 27 356 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 100 мың теңге;
субвенциялар 21 256 мың теңге;
2) шығындар 32 315 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 999 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 999 мың теңге;"
"8. 2020-2022 жылдарға арналған Тасашы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26 490 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 901 мың теңге;
трансферттер түсімдері 24 589 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7 363мың теңге;
субвенциялар 17 226 мың теңге;
2) шығындар 26 490 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге;"
"9. 2020-2022 жылдарға арналған Бөлексаз ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26, 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 698 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 730 мың теңге;
трансферттер түсімдері 20 968 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 249 мың теңге;
субвенциялар 17 719 мың теңге;
2) шығындар 22 698 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге;"
"10. 2020-2022 жылдарға арналған Тұйық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29, 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 825 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 179 мың теңге;
трансферттер түсімдері 23 646 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 770 мың теңге;
субвенциялар 18 876 мың теңге;
2) шығындар 24 825 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге;"
"11. 2020-2022 жылдарға арналған Саты ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32, 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 31 316 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 960 тысяч тенге;
поступления трансфертов 27 356 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 100 тысяч тенге;
субвенции 21 256 тысяч тенге;
2) затраты 32 315 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 999 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 999 тысяч тенге;"
"8. Утвердить бюджет Тасашинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 26 490 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 901 тысяча тенге;
поступления трансфертов 24 589 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7 363 тысяч тенге;
субвенции 17 226 тысяч тенге;
2) затраты 26 490 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге;"
"9. Утвердить бюджет Болексазского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26, 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 22 698 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 730 тысяч тенге;
поступления трансфертов 20 968 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 249 тысяч тенге;
субвенции 17 719 тысяч тенге;
2) затраты 22 698 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге;"
"10. Утвердить бюджет Туюкского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29, 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы 24 825 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 179 тысяч тенге;
поступления трансфертов 23 646 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 770 тысяч тенге;
субвенции 18 876 тысяч тенге;
2) затраты 24 825 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге;"
"11. Утвердить бюджет Сатинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32, 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

2. Көрсетілген шешімнің 1, 3, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Кеген аудандық мәслихатының "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кегенского районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".

4. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеген аудандық мәслихатының
сессия төрағасы С. Саниязов
Кеген аудандық маслихаттың
хатшысы Н. Советов
Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы "23" қарашадағы № 43-148 шешіміне 1-қосымша
Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы "17" қаңтардағы № 30-107 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Кегенского
районного маслихата С. Саниязов
Секретарь Кегенского
районного маслихата Н. Советов
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от "23" ноября 2020 года № 43-148
Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от "17" января 2020 года № 30-107
Бюджет Кегенского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы "23" қарашадағы № 43-148 шешіміне 2- қосымша
Кеген аудандық мәслихатының 2020 жылғы "17" қаңтардағы № 30-107 шешіміне 4-қосымша
2020 жылға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Кегенского районного маслихата от "23" ноября 2020 года № 43-148
Приложение 4 к решению Кегенского районного маслихата от "17" января 2020 года № 30-107
Бюджет Жаланашского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы