2020-2021 жылдарға арналған Шымкент қаласындағы спорттың басым түрлерінің өңірлік тізбесін бекіту туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 10 маусымдағы № 347 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 маусымда № 108 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
"Дене шынықтыру және спорт туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шілдедегі Заңының 8-бабының 1-тармағының 20-5) тармақшасына сәйкес Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, 2020-2021 жылдарға арналған Шымкент қаласындағы спорттың басым түрлерінің өңірлік тізбесі бекітілсін.
2. "Шымкент қаласының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Шымкент қаласында таратылатын мерзімді баспасөз басылымдарына жіберуді;
3) осы қаулы ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары А. Мамытбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және спорт министрлігі
Шымкент қаласы әкімдігінің
2020 жылғы "10" маусымдағы
№ 347 қаулысына қосымша
2020-2021 жылдарға арналған Шымкент қаласындағы спорттың басым түрлерінің өңірлік тізбесі
Топтар атауы
Олимпиадалық емес спорт түрлері
Жазғы олимпиадалық спорт түрлері
Қысқы олипиадалық спорт түрлері
Паралимпиадалық спорт түрлері
Ұлттық спорт түрлері
"А" тобы
1
Пауэрлифтинг
Жеңіл атлетика
Фристайл
Еркін күрес
Қазақ күресі
2
Кикбоксинг
Стенд ату
Шорт-трек
Жүзу
3
Армрестлинг
Бокс
Жеңіл атлетика
4
Ушу
Дзюдо
Футбол
5
Белбеу күресі
Спорттық гимнастика
Грек-рим күресі
6
Шахмат
Таеквондо WTF
Шахмат
7
Джиу-джитсу
Байдарка мен каноэда есу
Үстел теннисі
8
Дойбы
Жүзу
Шағын футбол
9
Грэпплинг
Көркем гимнастика
10
Самбо
Каратэ WKF
11
Каратэ-до шотокан
Еркін күрес
12
Нысана көздеу
13
Үстел теннисі
"В" тобы
1
Муай-тай
Футбол
Конькимен мәнерлеп сырғанау
Тоғызқұмалақ
2
Шағын футбол
Қол добы
3
Әмбебап жекпе-жек
Ауыр атлетика
4
Грек -рим күресі
5
Садақ ату
6
Баскетбол
7
Классикалық волейбол
8
Әйелдер күресі
9
Семсерлесу
10
Велосипед спорты /трек/
Батуттық гимнастика
"С" тобы
1
Футзал
Бадминтон
Шайбалы хоккей
Асық ату
2
Кекушинкай каратэ
Теннис
3
Жағажай футболы
Триатлон
4
Акробатика
Регби
5
Жазғы биатлон
Спорттық құзға өрмелеу
6
Президенттік көпсайыс
Жағажай волейболы

Об утверждении регионального перечня приоритетных видов спорта в городе Шымкент на 2020-2021 годы
Постановление акимата города Шымкент от 10 июня 2020 года № 347. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 12 июня 2020 года № 108. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 20-5) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый региональный перечень приоритетных видов спорта в городе Шымкент на 2020-2021 годы, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление физической культуры и спорта города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Шымкент;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Шымкент А. Мамытбекова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство культуры и спорта
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению акимата
города Шымкент
от "10" июня 2020 года № 347
Региональный перечень приоритетных видов спорта в городе Шымкент на 2020-2021 годы
Наименование группы
№ п/п
Наименование неолимпийского вида спорта
Наименование летнего олимпийского вида спорта
Наименование зимнего олимпийского вида спорта
Наименование паралимпийского вида спорта
Наименование национального вида спорта
Группа "А"
1
Пауэрлифтинг
Легкая атлетика
Фристайл
Вольная борьба
Қазақша курес
2
Кикбоксинг
Стендовая стрельба
Шорт-трек
Плавание
3
Армрестлинг
Бокс
Легкая атлетика
4
Ушу
Дзюдо
Футбол
5
Борьба на поясах
Спортивная гимнастика
Греко-римская борьба
6
Шахматы
Таеквондо WTF
Шахматы
7
Джиу-джитсу
Гребля на байдарках и каноэ
Настольный теннис
8
Шашки
Плавание
Мини-футбол
9
Грэпплинг
Художественная гимнастика
10
Самбо
Каратэ WKF
11
Каратэ-до шотокан
Вольная борьба
12
Пулевая стрельба
13
Настольный теннис
Группа "В"
1
Муай-тай
Футбол
Фигурное катание на коньках
Тогызкумалак
Гандбол
2
Мини-футбол
Тяжелая атлетика
3
Универсальный бой
Греко-римская борьба
4
Стрельба из лука
5
Баскетбол
6
Классический волейбол
7
Женская борьба
8
Фехтование
9
Велосипедный спорт /трек/
10
Батутная гимнастика
Группа "С"
1
Футзал
Бадминтон
Хоккей с шайбой
Асык ату
2
Кекушинкай каратэ
Теннис
3
Пляжный футбол
Триатлон
4
Акробатика
Регби
5
Летний биатлон
Спортивное скалолазание
6
Президентское многоборье
Пляжный волейбол