"2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы және Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 196 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 782 қаулысы. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 желтоқсанда № 142 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
"Агроөнеркәсіп кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 12) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына және "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 бұйрығының 4-тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18404 болып тіркелген), Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы және Шымкент қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 196 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 92 болып тіркелген, Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2020 жылы 3 сәуірінде электрондық түрде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-тармағының 1) және 2) тармақшасымен бекітілген қосымшалары осы қаулының 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулының 2-тармағымен бекітілген 2-қосымшасында "2-қосымша" деген сөздер "3-қосымша" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Шымкент қаласының ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жарияланғаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласы әкімінің орынбасары А. Сәттібаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласының әкімі М. Айтенов
Шымкент қаласы
әкімдігінің 2020 жылғы
10 желтоқсаны № 782
қаулысына 1-қосымша
Шымкент қаласы
әкімдігінің 2020 жылғы
"1" сәуірдегі № 196
қаулысына 1 қосымша
2020 жылға асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидия көлемі
Субсидия соммасы, теңге
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға субсидиялар көлемі
Етті және етті-сүтті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу
1.1.
Ірі қара малдың тауарлық аналық басы
бас/шағылыстыру маусымы

О внесении изменений в постановление акимата города Шымкент от 1 апреля 2020 года № 196 "Об утверждении Объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год и о признании утративших силу некоторых постановлений акимата города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент от 10 декабря 2020 года № 782. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 11 декабря 2020 года № 142. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 12) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", статьи 26 Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 18404) "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкент от 1 апреля 2020 года № 196 "Об утверждении Объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год и о признании утративших силу некоторых постановлений акимата города Шымкент" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 92, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов 3 апреля 2020 года) следующие изменения:
приложения к указанному постановлению, утвержденные подпунктами 1) и 2) пункта 1, изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению;
в приложении 2, утвержденное пунктом 2, указанного постановления слова "приложение 2" заменить словами "приложение 3".
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заметителя акима города Шымкент А. Саттыбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент М. Айтенов
Приложение 1
к постановлению акимата
города Шымкент от 10 декабря
2020 года № 782
Приложение 1
к постановлению акимата
города Шымкент от "1" апреля
2020 года № 196
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства на 2020 год
Направления субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Объем субсидий
Сумма субсидий, тенге
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства
Мясное и мясо-молочное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы
1.1.
Товарное маточное поголовье крупного рогатого скота
голова/случной сезон