Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Шымкент қаласы Абай ауданы әкімінің 2020 жылғы 1 қыркүйектегі № 3 шешімі. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қыркүйекте № 121 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37 баптарына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48 бабына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес және Шымкент қаласының төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі коммисия отырысының 2019 жылғы 29 тамыздағы № 9 хаттамасына сәйкес, Шымкент қаласы Абай ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қаласы Абай ауданында жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. "Абай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесі Шымкент қаласында таратылатын баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберілуді;
3) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Шымкент қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Абай ауданы әкімінің орынбасары Н.Тілешке жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы Абай ауданының әкімі Б. Парманов

Об объявлении чрезвычайной ситуации местного масштаба техногенного характера
Решение акима Абайского района города Шымкент от 1 сентября 2020 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 1 сентября 2020 года № 121
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 48 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и на основании протокола от 29 августа 2019 года № 9 заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации города Шымкент, аким Абайского района города Шымкент РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба на территории Абайского района города Шымкент.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Абайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Шымкент для официального опубликования;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Шымкент после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Абайского района Н.Тилеш.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района города Шымкент Б. Парманов