Тараз қаласы бойынша әлеуметтік маңызы бар қалалық және қала маңындағы жолаушылар қатынастарының тізбесін айқындау туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 45-8 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 сәуірде № 4558 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 13-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 13-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14 бабы 1 тармағының 5) тармақшасына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об определении перечня социально значимых городских и пригородных пассажирских сообщений по городу Тараз
Решение Жамбылского областного маслихата от 3 апреля 2020 года № 45-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 апреля 2020 года № 4558. Утратило сило решением Жамбылского областного маслихата от 28 марта 2024 года № 13-5
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского областного маслихата от 28.03.2024 № 13-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:

1. Тараз қаласы бойынша әлеуметтік маңызы бар қалалық және қала маңындағы жолаушылар қатынастарының тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл облысы мәслихатының кәсіпкерлікті қолдау, құрылыс, көлік және коммуналдық салаларды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық мәслихатының
сессия төрағасы А. Едильбаев
Жамбыл облыстық
мәслихатының хатшысы Б. Карашолаков
Жамбыл облыстық
мәслихатының
2020 жылғы 3 сәуірі № 45-8
шешіміне қосымша
Тараз қаласы бойынша әлеуметтік маңызы бар қалалық және қала маңындағы жолаушылар қатынастарының тізбесі
Қатынастар
1
№1 "Арай алқабы – Қызыл Жұлдыз ауылы"
2
№ 3 (түнгі) "Жансая ықшамауданы – Автобекет"
3
№4 "Малдарбеков көшесі – Ауыл Береке базары"
4
№6 "Бесжылдық ауылы – Ауыл береке базары", "Танты ауылы – Ауыл Береке базары"
5
№7 "Уәлиханов көшесі – Мыңбұлақ ықшамауданы"
6

1. Определить перечень социально значимых городских и пригородных пассажирских сообщений по городу Тараз согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского областного маслихата по вопросам развития предпринимательства, строительства, транспорта и коммунальной сферы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Жамбылского областного маслихата А. Едильбаев
Секретарь Жамбылского
областного маслихата Б. Карашолаков
Приложение к решению
Жамбылского областного
маслихата от 3 апреля 2020 года
№ 45-8
Перечень социально значимых городских и пригородных пассажирских сообщений по городу Тараз
Сообщения
1
№1 "массив Арай – село Кызыл Жулдыз"
2
№ 3 (ночной) "микрорайон Жансая – Автовокзал"
3
№4 "улица Малдарбекова – рынок Ауыл Береке"
4
№6 "село Бесжылдык – рынок Ауыл береке", "село Танты – рынок Ауыл Береке"
5
№7 "улица Валиханова – микрорайон Мынбулак"
6