"2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы №41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 қазандағы № 50-5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қазанда № 4765 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы №41-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4449 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 23 желтоқсанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"337 423 069" сандары "335 647 579" сандарымен ауыстырылсын;
"28 622 113" сандары "29 422 113" сандарымен ауыстырылсын;
"1 321 900" сандары "1 721 900" сандарымен ауыстырылсын;
"307 444 056" сандары "304 468 566" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"346 856 776" сандары "348 248 682" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"49 517 246" сандары "44 211 510" сандарымен ауыстырылсын;
"55 139 182" сандары "51 956 981" сандарымен ауыстырылсын;
"5 621 936" сандары "7 745 471" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-59 567 154" сандары "-57 428 814" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"59 567 154" сандары "57 428 814" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата Жамбылской области от 15 октября 2020 года № 50-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 октября 2020 года № 4765
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4449, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 декабря 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "337 423 069" заменить цифрами "335 647 579";
цифры "28 622 113" заменить цифрами "29 422 113";
цифры "1 321 900" заменить цифрами "1 721 900";
цифры "307 444 056" заменить цифрами "304 468 566";
в подпункте 2):
цифры "346 856 776" заменить цифрами "348 248 682";
в подпункте 3):
цифры "49 517 246" заменить цифрами "44 211 510";
цифры "55 139 182" заменить цифрами "51 956 981";
цифры "5 621 936" заменить цифрами "7 745 471";
в подпункте 5):
цифры "-59 567 154" заменить цифрами "-57 428 814";
в подпункте 6):
цифры "59 567 154" заменить цифрами "57 428 814";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық маслихатының
сессия төрағасы А. Джумабаев
Жамбыл облыстық
мәслихатының хатшысы Б. Карашолаков
Жамбыл облыстық
мәслихатының 2019 жылғы
12 желтоқсандағы № 41-3
шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Жамбылского
областного маслихата А. Джумабаев
Секретарь Жамбылского
областного маслихата Б. Карашолаков
Приложение 1
к решению Жамбылского
областного маслихата
№ 41-3 от 12 декабря 2019 года
Областной бюджет на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

139 185
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
25 209 396
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 892 307
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
961 007
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 043 177
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
502 397
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
385 726
261
Облыстың білім басқармасы
380 570
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
380 570
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
204 133
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
204 133
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
21 614 906
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
119 207
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
81 144
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 293
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
100 184
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
1 684
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
605 454
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
51 660
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
213 977
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
20 439 153
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы

139 185
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
25 209 396
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 892 307
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
961 007
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 043 177
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
502 397
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
385 726
261
Управление образования области
380 570
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
380 570
256
Управление координации занятости и социальных программ области
204 133
003
Социальная поддержка инвалидов
204 133
256
Управление координации занятости и социальных программ области
21 614 906
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
119 207
007
Капитальные расходы государственного органа
150
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
81 144
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы
2 293
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
100 184
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
1 684
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
605 454
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
51 660
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
213 977
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
20 439 153
263
Управление внутренней политики области

48 535
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
48 535
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
68 945
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 822
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 123
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
30 716 127
271
Облыстың құрылыс басқармасы
12 128 889
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 933 762
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 195 127
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
827 320
045
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
827 320
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
17 759 918
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
187 948
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
139
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 655 308
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 113 915
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
37 356
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
79 455
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5 968 562
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
1 717 235
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
9 399 072
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
1 596 574
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
426 753
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
355 714
008
Театр және музыка өнерін қолдау
814 107
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 281 204
017
Cпорт объектілерін дамыту
1 281 204
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы

48 535
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
48 535
270
Управление по инспекции труда области
68 945
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
66 822
003
Капитальные расходы государственного органа
2 123
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
30 716 127
271
Управление строительства области
12 128 889
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
6 933 762
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 195 127
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
827 320
045
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
827 320
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
17 759 918
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
187 948
005
Капитальные расходы государственного органа
139
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 655 308
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
8 113 915
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
37 356
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
79 455
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5 968 562
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
1 717 235
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
9 399 072
273
Управление культуры, архивов и документации области
1 596 574
005
Поддержка культурно-досуговой работы
426 753
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
355 714
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
814 107
271
Управление строительства области
1 281 204
017
Развитие объектов спорта
1 281 204
285
Управление физической культуры и спорта области

168 425
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 343 446
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
1 343 446
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 555 891
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10 555 891
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
30 110 345
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
24 014 653
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
365 023
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 050 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 268
006
Басым дақылдардың өндірісін субсидиялау
1 982 000
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
66 821
010
Жеке және заңды тұлғаларға жеміс дақылдарының бактериялық күйігін жұқтырған жойылған жеміс-жидек дақылдарын отырғызу мен өсіру шығындарын өтеу
22 969
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
950
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
13 501
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
60 000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
1 300
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 250 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6 914 511
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
700 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 491 071
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
120 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
98 053
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 664 986
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау

168 425
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 343 446
007
Развитие теплоэнергетической системы
1 343 446
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 555 891
071
Развитие газотранспортной системы
10 555 891
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
30 110 345
255
Управление сельского хозяйства области
24 014 653
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
365 023
002
Субсидирование развития семеноводства
1 050 000
003
Капитальные расходы государственного органа
7 268
006
Субсидирование производства приоритетных культур
1 982 000
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
66 821
010
Возмещение физическим и юридическим лицам затрат на закладку и выращивание уничтоженных плодово-ягодных культур, зараженных бактериальным ожогом плодовых
22 969
018
Обезвреживание пестицидов
950
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
13 501
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
60 000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 300
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 250 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 914 511
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
700 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 491 071
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
120 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
98 053
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 664 986
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

1 111 200
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
5 000
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
30 000
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
34 800
074
Көпжылдық екпелерді субсидиялау
25 200
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 195 918
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 195 918
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 258 259
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 275
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
290
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
42 455
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
31 774
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
45 820
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
17 329
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
35 632
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
38 724
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 675 916
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 500
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
220 562
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
65 982
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
248 996
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
76 931
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
172 065
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 701 820
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 694 820
006
Жануарлар дүниесін қорғау
7 000
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы

1 111 200
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
5 000
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
30 000
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
34 800
074
Субсидирование многолетних насаждений
25 200
271
Управление строительства области
1 195 918
020
Развитие объектов сельского хозяйства
1 195 918
719
Управление ветеринарии области
2 258 259
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
81 275
003
Капитальные расходы государственного органа
290
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
42 455
009
Организация санитарного убоя больных животных
31 774
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
45 820
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
17 329
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
35 632
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
38 724
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 675 916
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 500
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
220 562
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
65 982
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
248 996
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
76 931
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
172 065
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 701 820
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 694 820
006
Охрана животного мира
7 000
255
Управление сельского хозяйства области

75 039
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
207 364
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 130
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 410 329
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
440 282
13
Басқалар
7 166 271
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 588 649
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
171 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
128 925
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 485 750
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
778 633
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
24 341
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
270 690
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
270 690
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
536 380
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
536 380
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 342 097
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
2 342 097
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
387 448
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
387 448
261
Облыстың білім басқармасы
71 965
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
71 965
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
71 203
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 112
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
91
271
Облыстың құрылыс басқармасы

75 039
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
207 364
011
Капитальные расходы государственного органа
2 130
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 410 329
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
440 282
13
Прочие
7 166 271
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 588 649
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
171 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
128 925
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1 485 750
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
778 633
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
24 341
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
270 690
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
270 690
253
Управление здравоохранения области
536 380
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
536 380
257
Управление финансов области
2 342 097
012
Резерв местного исполнительного органа области
2 342 097
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
387 448
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
387 448
261
Управление образования области
71 965
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
71 965
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
71 203
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
71 112
003
Капитальные расходы государственного органа
91
271
Управление строительства области

502 654
085
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
294 292
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
208 362
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
371 741
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
371 741
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
23 444
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
23 444
14
Борышқа қызмет көрсету
177 585
257
Облыстың қаржы басқармасы
177 585
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
167 495
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
10 090
15
Трансферттер
133 708 424
257
Облыстың қаржы басқармасы
133 708 424
007
Субвенциялар
127 676 279
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
71 218
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
5 579 287
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255 000
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
22 314
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
104 326
IІІ. Таза бюджеттік кредит беру
44 211 510
Бюджеттік кредиттер
51 956 981
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
29 689 195
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
121 102
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
121 102
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
806 023
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
806 023
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
20 335
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру

502 654
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
294 292
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
208 362
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
371 741
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
371 741
285
Управление физической культуры и спорта области
23 444
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
23 444
14
Обслуживание долга
177 585
257
Управление финансов области
177 585
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
167 495
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
10 090
15
Трансферты
133 708 424
257
Управление финансов области
133 708 424
007
Субвенции
127 676 279
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
71 218
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
5 579 287
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255 000
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
22 314
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
104 326
IІІ. Чистое бюджетное кредитование
44 211 510
Бюджетные кредиты
51 956 981
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
29 689 195
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
121 102
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
121 102
255
Управление сельского хозяйства области
806 023
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
806 023
256
Управление координации занятости и социальных программ области
20 335
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости

20 335
261
Облыстың білім басқармасы
3 995 070
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
3 995 070
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 348 667
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
12 348 667
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 033 719
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
3 033 719
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
99 820
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
99 820
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 546 822
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
8 546 822
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
717 637
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
717 637
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15 378 049
271
Облыстың құрылыс басқармасы
12 000 000
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
12 000 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 378 049
087
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
3 378 049
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5 973 625
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
4 939 735
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
4 939 735
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1 033 890
007
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
1 033 890
13
Басқалар
916 112
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
916 112
007
Мемлекеттік инвестициялық саясатты іске асыруға "Даму" кәсіпкерлікті дамыту қоры" АҚ-ға кредит беру
500 000
069
Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру

20 335
261
Управление образования области
3 995 070
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
3 995 070
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 348 667
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
12 348 667
271
Управление строительства области
3 033 719
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
3 033 719
273
Управление культуры, архивов и документации области
99 820
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
99 820
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 546 822
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
8 546 822
285
Управление физической культуры и спорта области
717 637
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
717 637
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15 378 049
271
Управление строительства области
12 000 000
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
12 000 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 378 049
087
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
3 378 049
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 973 625
255
Управление сельского хозяйства области
4 939 735
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 939 735
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1 033 890
007
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
1 033 890
13
Прочие
916 112
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
916 112
007
Кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму" на реализацию государственной инвестиционной политики
500 000
069
Кредитование на содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах