"2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы №41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 51-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 желтоқсанда № 4820 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы №41-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4449 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 23 желтоқсанда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"335 647 579" сандары "337 337 919" сандарымен ауыстырылсын;
"29 422 113" сандары "29 484 107" сандарымен ауыстырылсын;
"1 721 900" сандары "2 017 401" сандарымен ауыстырылсын;
"35 000" сандары "55 000" сандарымен ауыстырылсын;
"304 468 566" сандары "305 781 411" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"348 248 682" сандары "349 939 022" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"44 211 510" сандары "44 157 685" сандарымен ауыстырылсын;
"51 956 981" сандары "52 253 156" сандарымен ауыстырылсын;
"7 745 471" сандары "8 095 471" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-57 428 814" сандары "-57 374 989" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"57 428 814" сандары "57 374 989" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 30 ноября 2020 года № 51-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 декабря 2020 года № 4820
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4449, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 декабря 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "335 647 579" заменить цифрами "337 337 919";
цифры "29 422 113" заменить цифрами "29 484 107";
цифры "1 721 900" заменить цифрами "2 017 401";
цифры "35 000" заменить цифрами "55 000";
цифры "304 468 566" заменить цифрами "305 781 411";
в подпункте 2):
цифры "348 248 682" заменить цифрами "349 939 022";
в подпункте 3):
цифры "44 211 510" заменить цифрами "44 157 685";
цифры "51 956 981" заменить цифрами "52 253 156";
цифры "7 745 471" заменить цифрами "8 095 471";
в подпункте 5):
цифры "-57 428 814" заменить цифрами "-57 374 989";
в подпункте 6):
цифры "57 428 814" заменить цифрами "57 374 989";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған облыстық мәслихаттың экономика, бюджет, салық және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облыстық маслихатының
сессия төрағасы З. Кадырбекова
Жамбыл облыстық мәслихатының
хатшысы Б. Карашолаков
Жамбыл облыстық
мәслихатының 2019 жылғы 12
желтоқсандағы № 41-3
шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва областного маслихата по вопросам экономики, бюджета, налога и местного самоуправления.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Жамбылского
областного маслихата З. Кадырбекова
Секретарь Жамбылского
областного маслихата Б. Карашолаков
Приложение 1
к решению Жамбылского
областного маслихата
№ 41-3 от 12 декабря 2019 года
Областной бюджет на 2020 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

5 185 802
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
130 680
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
20 991 299
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 846 375
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
940 588
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 043 177
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
477 534
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
385 076
261
Облыстың білім басқармасы
377 627
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
377 627
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
204 133
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
204 133
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
17 445 810
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
119 657
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
74 680
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 293
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
85 566
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
1 684
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
602 921
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
51 660
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
211 567
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

5 185 802
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
130 680
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
20 991 299
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 846 375
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
940 588
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 043 177
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
477 534
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
385 076
261
Управление образования области
377 627
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
377 627
256
Управление координации занятости и социальных программ области
204 133
003
Социальная поддержка инвалидов
204 133
256
Управление координации занятости и социальных программ области
17 445 810
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
119 657
007
Капитальные расходы государственного органа
150
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
74 680
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы
2 293
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
85 566
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
1 684
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
602 921
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
51 660
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
211 567
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам

168 425
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 231 310
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
1 231 310
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10 240 733
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
10 240 733
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
30 537 420
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
24 094 761
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
365 023
002
Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 200 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 268
006
Басым дақылдардың өндірісін субсидиялау
1 632 000
008
Cаны зиян тигізудің экономикалық шегінен жоғары зиянды және аса қауіпті зиянды организмдерге, карантинді объектілерге қарсы өңдеулер жүргізуге арналған пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) құнын субсидиялау
78 821
018
Пестицидтерді залалсыздандыру
950
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
13 501
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
60 000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
1 300
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 250 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 759 511
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 632 677
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
223 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
98 053
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 519 986
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
1 165 715
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
5 000
060

168 425
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 231 310
007
Развитие теплоэнергетической системы
1 231 310
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10 240 733
071
Развитие газотранспортной системы
10 240 733
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
30 537 420
255
Управление сельского хозяйства области
24 094 761
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
365 023
002
Субсидирование развития семеноводства
1 200 000
003
Капитальные расходы государственного органа
7 268
006
Субсидирование производства приоритетных культур
1 632 000
008
Субсидирование стоимости пестицидов, биоагентов (энтомофагов), предназначенных для проведения обработки против вредных и особо опасных вредных организмов с численностью выше экономического порога вредоносности и карантинных объектов
78 821
018
Обезвреживание пестицидов
950
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
13 501
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
60 000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 300
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 250 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 759 511
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 632 677
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
223 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
98 053
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 519 986
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
1 165 715
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
5 000
060

Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
21 956
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
34 800
074
Көпжылдық екпелерді субсидиялау
25 200
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 195 918
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 195 918
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 258 051
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 345
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
290
008
Мал қорымдарын (биотермиялық шұңқырларды) салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру және оларды күтіп-ұстауды қамтамасыз ету
42 455
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
22 716
010
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
45 820
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
17 962
012
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасы бойынша ветеринариялық іс-шаралар жүргізу
35 632
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
38 724
014
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 460 996
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 045
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
440 262
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
65 804
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
248 996
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
76 931
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
172 065
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 701 685
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 694 820
006
Жануарлар дүниесін қорғау
6 865
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
14 923
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
14 923
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
354 231

Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
21 956
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
34 800
074
Субсидирование многолетних насаждений
25 200
271
Управление строительства области
1 195 918
020
Развитие объектов сельского хозяйства
1 195 918
719
Управление ветеринарии области
2 258 051
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
85 345
003
Капитальные расходы государственного органа
290
008
Организация строительства, реконструкции скотомогильников (биотермических ям) и обеспечение их содержания
42 455
009
Организация санитарного убоя больных животных
22 716
010
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
45 820
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
17 962
012
Проведения ветеринарных мероприятий по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных
35 632
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
38 724
014
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 460 996
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 045
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
440 262
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
65 804
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
248 996
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
76 931
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
172 065
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 701 685
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 694 820
006
Охрана животного мира
6 865
255
Управление сельского хозяйства области
14 923
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
14 923
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
354 231

199 139
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 130
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 177 742
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
438 449
13
Басқалар
6 065 564
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 101 199
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
171 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
127 475
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 349 750
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
428 633
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
24 341
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
225 190
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
225 190
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
488 305
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
488 305
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 222 918
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
2 222 918
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
10 389
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
10 389
261
Облыстың білім басқармасы
71 965
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
71 965
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
71 203
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 155
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
48
271
Облыстың құрылыс басқармасы
502 654
085
Шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
294 292
097
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

199 139
011
Капитальные расходы государственного органа
2 130
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 177 742
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
438 449
13
Прочие
6 065 564
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 101 199
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
171 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
127 475
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
1 349 750
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025"
428 633
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
24 341
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
225 190
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
225 190
253
Управление здравоохранения области
488 305
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
488 305
257
Управление финансов области
2 222 918
012
Резерв местного исполнительного органа области
2 222 918
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
10 389
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
10 389
261
Управление образования области
71 965
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
71 965
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
71 203
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
71 155
003
Капитальные расходы государственного органа
48
271
Управление строительства области
502 654
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
294 292
097
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

208 362
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
371 741
037
Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
371 741
14
Борышқа қызмет көрсету
176 696
257
Облыстың қаржы басқармасы
176 696
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
167 306
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
9 390
15
Трансферттер
137 055 991
257
Облыстың қаржы басқармасы
137 055 991
007
Субвенциялар
127 676 279
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
71 218
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
8 926 854
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255 000
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
22 314
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
104 326
IІІ. Таза бюджеттік кредит беру
44 157 685
Бюджеттік кредиттер
52 253 156
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
29 689 195
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
121 102
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
121 102
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
806 023
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
806 023
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
20 335
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
20 335
261
Облыстың білім басқармасы
3 995 070
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
3 995 070
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
12 348 667
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру

208 362
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
371 741
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года
371 741
14
Обслуживание долга
176 696
257
Управление финансов области
176 696
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
167 306
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
9 390
15
Трансферты
137 055 991
257
Управление финансов области
137 055 991
007
Субвенции
127 676 279
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
71 218
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
8 926 854
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255 000
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
22 314
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
104 326
IІІ. Чистое бюджетное кредитование
44 157 685
Бюджетные кредиты
52 253 156
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
29 689 195
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
121 102
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
121 102
255
Управление сельского хозяйства области
806 023
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
806 023
256
Управление координации занятости и социальных программ области
20 335
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
20 335
261
Управление образования области
3 995 070
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
3 995 070
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
12 348 667
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости