"2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 54-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 27 наурыздағы № 55-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 сәуірде № 4539 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы №54-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4480 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылдың 31 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "65643817" сандары "64155734" сандарымен ауыстырылсын;
"4483059" сандары "2994976" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "61471053" сандары "62122464" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "216202" сандары "100000" сандарымен ауыстырылсын;
"216202" сандары "100000" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "3956562" сандары "1933270" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "-3956562" сандары "-1933270" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "2023292" сандарымен ауыстырылсын.
2 тармақта:
"300000" сандары "274300" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 20 декабря 2019 года № 54-3 "О городском бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 27 марта 2020 года № 55-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 апреля 2020 года № 4539
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 20 декабря 2019 года №54-3 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4480, опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "65643817" заменить цифрами "64155734";
цифры "4483059" заменить цифрами "2994976";
в подпункте 2) цифры "61471053" заменить цифрами "62122464";
в подпункте 4) цифры "216202" заменить цифрами "100000";
цифры "216202" заменить цифрами "100000";
в подпункте 5) цифры "3956562" заменить цифрами "1933270";
в подпункте 6) цифры "-3956562" заменить цифрами "-1933270";
цифру "0" заменить цифрами "2023292".
в пункте 2:
цифры "300000" заменить цифрами "274300".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
278097
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
26662
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
127743
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
214151
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
308953
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
107271
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
355125
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88720
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1563
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
226105
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
27537
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
14255834
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65605
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
64405
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1200
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7819
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
7819
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
8919700
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
5359851
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3559849
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
131460
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
98188
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
33272
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

006
Оказание жилищной помощи
200000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
278097
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
26662
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
127743
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
214151
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
308953
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
107271
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
355125
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
88720
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10000
021
Капитальные расходы государственного органа
1563
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
226105
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
27537
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
14255834
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65605
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
64405
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1200
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7819
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
7819
467
Отдел строительства района (города областного значения)
8919700
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
5359851
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3559849
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
131460
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
98188
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
33272
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)