Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 10 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 қыркүйекте № 4722 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 20.12.2023 № 16 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес, Тараз қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл облыстық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Тараз қаласы аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Тараз қаласы әкімі аппаратының ұйымдастыру-инcпекторлық бөлімшесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді Тараз қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы шешімнен туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Тараз қаласы әкімінің төмендегі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 14 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2889 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 11 наурызында жарияланған);
2) "Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2015 жылғы 23 қарашадағы №14 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Тараз қаласы әкімінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 14 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4043 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылдың 25 желтоқсанында жарияланған).
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің аппарат басшысы Д. Абдукасымовқа жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қаласының әкімі А. Карабалаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________С. Айдапкелов
"___" _______ 2020 жыл.
Тараз қаласы әкімінің
2020 жылғы 2 қыркүйектегі
№10 шешіміне қосымша
Тараз қаласы аумағындағы сайлау учаскелерi

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Тараз Жамбылской области от 2 сентября 2020 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 3 сентября 2020 года № 4722. Утратило силу решением акима города Тараз Жамбылской области от 20 декабря 2023 года № 16
Сноска. Утратило силу решением акима города Тараз Жамбылской области от 20.12.2023 № 16 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Тараз РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Тараз по согласованию с Жамбылской областной территориальной избирательной комиссией согласно приложению.
2. Организационно-инспекторскому подразделению аппарата акима города Тараз в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Тараз;
3) принятие иных мер вытекающих из настоящего решения.
3. Признать утратившими силу нижеследующие решения акима города Тараз:
1) Решение акима города Тараз от 23 ноября 2015 года № 14 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2889, опубликовано 11 марта 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет");
2) Решение акима города Тараз от 19 декабря 2018 года № 14 "О внесении изменений и дополнений в решение акима города Тараз от 23 ноября 2015 года № 14 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4043, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 25 декабря 2018 года).
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Тараз Д. Абдукасымова.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Тараз А. Карабалаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской областной
территориальной избирательной комиссии
______________С. Айдапкелов
"___" _________2020 года
Приложение
от 2 сентября 2020 года № 10
Избирательные участки на территории города Тараз

Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 23.10.2020 № 14 (алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 23.09.2022 № 11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 05.07.2023 № 6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№1 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Тілеміс ақын көшесі 1"А", "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы №7 қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Жанұялық дәрігерлік амбулаториясының ғимараты.
Шекарасы: "Қарасай" алқабы: Ақмолда көшесінің үйлері, Ақмолда көшесінің бұрылысының үйлері, Алмалы көшесінің үйлері, Арычный көшесінің бұрылысының үйлері, Кенесары көшесінің үйлері, Кенесары көшесінің бұрылысының үйлері, Набережный көшесінің үйлері, Набережный көшесінің 2-бұрылысының үйлері, Набережный 1-тұйығының үйлері, Ниязымбетов көшесінің үйлері, Ниязымбетов көшесінің бұрылысының үйлері, Речной көшесінің үйлері, Сауытбек ақын көшесінің үйлері, Сәти Үмбетбаев көшесінің үйлері, Сәти Үмбетбаев көшесінің бұрылысының үйлері, Тілеміс ақын көшесінің үйлері.
№2 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Өтеген батыр көшесі 47, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №6 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Гончаров көшесінің №11-25 (тақ сан жағы) үйлері, №10-16 (жұп сан жағы) үйлері, Дальняя көшесінің №1-47 (тақ сан жағы) үйлері, №2-70 (жұп сан жағы) үйлері, Дальняя көшесінің бұрылысының үйлері, Құрманғазы көшесінің үйлері, Құрманғазы көшесінің 1-бұрылысының №1"А"-7 (тақ сан жағы) үйлері, №2-8 (жұп сан жағы) үйлері, Құрманғазы көшесінің 2- бұрылысының үйлері, Навои көшесінің үйлері, Нұрпейісова көшесінің №1-35 (тақ сан жағы) үйлері, №2-20 (жұп сан жағы) үйлері, Өтеген батыр көшесінің №25-71 (тақ сан жағы) үйлері, Өтеген батыр көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Сельский көшесінің №3-47 (тақ сан жағы) үйлері, №8-86 (жұп сан жағы) үйлері, Сорокин көшесінің №9-105 (тақ сан жағы) үйлері, №2-106 (жұп сан жағы) үйлері, Сорокин көшесінің 1-4 бұрылыстарының үйлері, Талас көшесінің №29-105 (тақ сан жағы) үйлері, №14-44 (жұп сан жағы) үйлері, Талас көшесінің 1-бұрылысының үйлері, Талас көшесінің 2-бұрылысының №9-15 (тақ сан жағы) үйлері, Фадеев көшесінің үйлері, Цветочный көшесінің үйлері, Цветочный көшесінің бұрылысының үйлері, Шевченко көшесінің үйлері, Шмидт көшесінің үйлері, Ы.Алтынсарин көшесінің №43-75 (тақ сан жағы) үйлері, №44-58 (жұп сан жағы) үйлері.
№3 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Өтеген батыр көшесі 49, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының "Жамбыл индустриалды – технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решениями акима города Тараз Жамбылской области от 23.10.2020 № 14 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 23.09.2022 № 11 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 05.07.2023 № 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок 1
Место расположения избирательного участка: улица Тлемис акына 1"А", здание Семейно-врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "№ 7 поликлиника управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы: массив "Карасай": дома улицы Акмолда, дома переулка улицы Акмолда, дома улицы Алмалы, дома переулка улицы Арычной, дома улицы Кенесары, дома переулка улицы Кенесары, дома улицы Набережной, дома 2-переулка улицы Набережной, дома тупика Набережной 1, дома улицы Ниязымбетова, дома переулка улицы Ниязымбетова, дома улицы Речной, дома улицы Сауытбек акына, дома улицы Сати Умбетбаева, дома переулка улицы Сати Умбетбаева, дома улицы Тилемис акына.
Избирательный участок 2
Место расположения избирательного участка: улица Отеген батыра 47, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 6 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 11-25 (нечетная сторона), дома № 10-16 (четная сторона) улицы Гончарова, дома № 1-47 (нечетная сторона), дома № 2-70 (четная сторона) улицы Дальней, дома переулка улицы Дальней, дома улицы Курмангазы, дома № 1"А"-7 (нечетная сторона), дома № 2-8 (четная сторона) 1-переулка улицы Курмангазы, дома 2-переулка улицы Курмангазы, дома улицы Навои, дома № 1-35 (нечетная сторона), дома № 2-20 (четная сторона) улицы Нурпеисовой, дома № 25-71 (нечетная сторона) улицы Отеген батыра, дома 1-2 переулков улицы Отеген батыра, дома № 3-47 (нечетная сторона), дома № 8-86 (четная сторона) улицы Сельской, дома № 9-105 (нечетная сторона), дома № 2-106 (четная сторона) улицы Сорокина, дома 1-4 переулков улицы Сорокина, дома №29-105 (нечетная сторона), дома № 14-44 (четная сторона) улицы Талас, дома 1-переулка улицы Талас, дома № 9-15 (нечетная сторона) 2-переулка улицы Талас, дома улицы Фадеева, дома улицы Цветочной, дома переулка улицы Цветочной, дома улицы Шевченко, дома улицы Шмидт, дома № 43-75 (нечетная сторона), дома № 44-58 (четная сторона) улицы Ы. Алтынсарина.
Избирательный участок 3
Место расположения избирательного участка: улица Отеген батыра 49, здание коммунального государственного казенного предприятия "Жамбылский индустриально–технологический колледж" управления образования акимата Жамбылской области.

Шекарасы: Ақыртас көшесінің үйлері, Әуезов көшесінің үйлері, Гончаров көшесінің №1-9 (тақ сан жағы) үйлері, №2-8 (жұп сан жағы) үйлері, Жауғаш батыр көшесінің №11, 39, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5-69 (тақ сан жағы) үйлері, №4, 8, 10, 14, 22 (жұп сан жағы) үйлері, Жауғаш батыр 2-көшесінің үйлері, Киікбаев көшесінің үйлері, Құрманғазы көшесінің 1-бұрылысының №9-17"А" (тақ сан жағы) үйлері, №10-18 (жұп сан жағы) үйлері, Москва көшесінің үйлері, Нұрмамбетов көшесінің үйлері, Өтеген батыр көшесінің №1-23 (тақ сан жағы) үйлері, №2-16 (жұп сан жағы) үйлері, Полевой көшесінің үйлері, Рафинад көшесінің үйлері, Рафинад көшесінің бұрылысының үйлері, Сельский көшесінің №2-16 (жұп сан жағы) үйлері, Сорокин көшесінің №1, 2"А", 2"Б", 2"В", 3, 5, 5"А", 5"Б", 7 үйлері, Талас көшесінің 2-бұрылысының №1-7 (тақ сан жағы) үйлері, №2-20 (жұп сан жағы) үйлері, Театральный көшесінің үйлері, Театральный көшесінің бұрылысының үйлері, Уәлиханов көшесінің №93-131 (тақ сан жағы) үйлері, Ы.Алтынсарин көшесінің №1-41 (тақ сан жағы) үйлері, №2-42 (жұп сан жағы) үйлері, Ы.Алтынсарин тұйығының үйлері.
4 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Жауғаш батыр көшесі 4"А", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 22 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Айнакөл көшесінің үйлері, Жауғаш батыр көшесінің № 1-3, 5-9, 13-37 (тақ сан жағы) үйлері, № 2, 6, 12, 16-20, 24-38 (жұп сан жағы) үйлері, Жауғаш батыр тұйығының үйлері, Заречный көшесінің үйлері, Заречный 2-көшесінің үйлері, Заречный көшесінің 1-3 бұрылыстарының үйлері, Оқым-Қортыс көшесінің үйлері, Мұса Жалил көшесінің үйлері, Мұса Жалил көшесінің бұрылысының үйлері, Уәлиханов көшесінің № 1-91"А" (тақ сан жағы) үйлері, № 2-88 (жұп сан жағы) үйлері, Уәлиханов көшесінің 1-5 бұрылыстарының үйлері, Урицкий көшесінің үйлері, Урицкий көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері.
№5 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Жауғаш батыр көшесі 71, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің М.Мақатаев атындағы №14 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Барысхан" алқабы: Ақбұлым көшесінің үйлері, Алматы көшесінің үйлері, Аса көшесінің үйлері, Аса көшесінің 1, 3, 4, 5-бұрылыстарының үйлері, Ботамойнақ көшесінің үйлері, Бурный көшесінің үйлері, Бурный көшесінің 2-3 бұрылыстарының үйлері, Дальняя көшесінің №49-115 (тақ сан жағы) үйлері, Жауғаш батыр көшесінің №71-103 үйлері, Жетітөбе көшесінің үйлері, Краснознаменский көшесінің үйлері, Қуанышбаев көшесінің үйлері, Құрманбетов көшесінің үйлері, Қызыл қайнар көшесінің үйлері, Қызыл қайнар көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Меркі көшесінің үйлері, Нұрпейісова көшесінің №135-137 (тақ сан жағы) үйлері, №114, 116/1, 116/2, 118 (жұп сан жағы) үйлері, Сарбас ақын көшесінің үйлері, Сартбаев көшесінің үйлері, Сельский көшесінің №88-176 (жұп сан жағы) үйлері, 49-101"А" (тақ сан жағы) үйлері, Сельский көшесінің бұрылысының үйлері, Сүйінбай көшесінің үйлері, Талас көшесінің №107-173 (тақ сан жағы) үйлері, №46-150 (жұп сан жағы) үйлері, Түймекент көшесінің үйлері, Шу көшесінің үйлері.
№6 сайлау учаскесі

Границы: дома улицы Акыртас, дома улицы Ауэзова, дома № 1-9 (нечетная сторона), дома №2-8 (четная сторона) улицы Гончарова, дома № 11, 39, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5-69 (нечетная сторона), дома № 4, 8, 10, 14, 22 (четная сторона) улицы Жаугаш батыра, дома улицы Жаугаш батыра-2, дома улицы Кикбаева, дома № 9-17"А" (нечетная сторона), дома № 10-18 (четная сторона) 1-переулка улицы Курмангазы, дома улицы Москва, дома улицы Нурмамбетова, дома № 1-23 (нечетная сторона), дома № 2-16 (четная сторона) улицы Отеген батыра, дома улицы Полевой, дома улицы Рафинадной, дома переулка улицы Рафинадной, дома № 2-16 (четная сторона) улицы Сельской, дома № 1, 2"А", 2"Б", 2"В", 3, 5, 5"А", 5"Б", 7 улицы Сорокина, дома №1-7 (нечетная сторона), дома № 2-20 (четная сторона) 2-переулка улицы Талас, дома улицы Театральной, дома переулка улицы Театральной, дома №93-131 (нечетная сторона) улицы Валиханова, дома № 1-41 (нечетная сторона), дома №2-42 (четная сторона) улицы Ы. Алтынсарина, дома тупика Ы. Алтынсарина.
Избирательный участок 4
Место расположения избирательного участка: улица Жаугаш батыра 4"А", здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 22 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома улицы Айнаколь, дома № 1-3, 5-9, 13-37 (нечетная сторона), дома № 2, 6, 12, 16-20, 24-38 (четная сторона) улицы Жаугаш батыра, дома тупика Жаугаш батыра, дома улицы Заречной, дома улицы Заречной-2, дома 1-3 переулков улицы Заречной, дома улицы Окым-Кортыс, дома улицы Муса Жалил, дома переулка улицы Муса Жалила, дома № 1-91"А" (нечетная сторона), дома № 2-88 (четная сторона) улицы Валиханова, дома 1-5 переулков улицы Валиханова, дома улицы Урицкого, дома 1-2 переулков улицы Урицкого.
Избирательный участок 5
Место расположения избирательного участка: улица Жаугаш батыра 71, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 14 имени М. Макатаева отдела образования акимата города Тараз".
Границы: массив "Барысхан": дома улицы Акбулым, дома улицы Алматы, дома улицы Аса, дома 1, 3, 4, 5-переулков улицы Аса, дома улицы Ботамойнак, дома улицы Бурный, дома 2-3 переулков улицы Бурный, дома № 49-115 (нечетная сторона) улицы Дальней, дома № 71-103 улицы Жаугаш батыра, дома улицы Жетитобе, дома улицы Краснознаменской, дома улицы Куанышбаева, дома улицы Курманбетова, дома улицы Кызыл кайнар, дома 1-2 переулков улицы Кызыл кайнар, дома улицы Мерке, дома № 135-137 (нечетная сторона), дома № 114, 116/1, 116/2, 118 улицы Нурпеисовой, дома улицы Сарбас акына, дома улицы Сартбаева, дома № 88-176 (четная сторона), дома № 49-101"А" (нечетная сторона) улицы Сельской, дома переулка улицы Сельской, дома улицы Суюнбая, дома № 107-173 (нечетная сторона), дома № 46-150 (четная сторона) улицы Талас, дома улицы Туймекент, дома улицы Шу.
Избирательный участок 6

Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Солнечный" кенті 2, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №34 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Солнечный" кентінің үйлері, "Южный" кентінің үйлері.
№7 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Жібек жолы көшесі 104"А", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің М.Маметова атындағы №27 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақбозов көшесінің үйлері, Ақбота көшесінің үйлері, Алмалы көшесінің үйлері, Байсеитова көшесінің үйлері, Байсеитова көшесінің бұрылысының үйлері, Бебель көшесінің үйлері, Жамбыл көшесінің үйлері, Жамбыл көшесінің 1-6 бұрылыстарының үйлері, Жангелдин көшесінің үйлері, Жангелдин көшесінің бұрылысының үйлері, Көктерек көшесінің үйлері, Лесхоз көшесінің үйлері, Масанчи көшесінің үйлері, Масанчи көшесінің бұрылысының үйлері, Меңлібаев көшесінің үйлері, Талас 2-көшесінің үйлері, Тектұрмас көшесінің үйлері, Ұлтанбаев көшесінің үйлері.
№8 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Д.Бедный көшесі 92, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №18 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Амангелді көшесінің үйлері, Амангелді көшесінің бұрылысының үйлері, Банников көшесінің үйлері, Говоров көшесінің үйлері, Говоров көшесінің бұрылысының үйлері, Жібек жолы көшесінің үйлері, Жібек жолы тұйығының үйлері, З.Космедемьянская көшесінің №1-47 (тақ сан жағы) үйлері, З.Космодемьянская көшесінің бұрылысының үйлері, Кішібесағаш көшесінің бұрылысының үйлері, Мельничный көшесінің үйлері, Мельничный тұйығының үйлері, Песчанный көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Самарқанд көшесінің №1-29 (тақ сан жағы) үйлері, №2-86 (жұп сан жағы) үйлері, Самарқанд көшесінің 2-бұрылысының үйлері, Тургенев көшесінің үйлері, Тургенев көшесінің бұрылысының үйлері, Хмельницкий көшесінің №2-92 үйлері, Чкалов көшесінің №1-11 (тақ сан жағы) үйлері, Чкалов көшесінің 1-бұрылысының үйлері.
№9 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Абай даңғылы 278, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының Тараз теміржол көлік және коммуникация колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылының №307-415 (тақ сан жағы) үйлері, №242-316"А" (жұп сан жағы) үйлері, Д.Бедный көшесінің №1-33 (тақ сан жағы) үйлері, №2-76 (жұп сан жағы) үйлері, Д.Бедный көшесінің бұрылысының үйлері, Бесағаш көшесінің бұрылысының үйлері, Декабристер көшесінің үйлері, Космедемьянская көшесінің №2-22 (жұп сан жағы) үйлері, Пархоменко көшесінің үйлері, Самарқанд көшесінің №31-101 (тақ сан жағы) үйлері, Самарқанд көшесінің 1-бұрылысының үйлері, Сыздықов көшесінің №1-69 (тақ сан жағы) үйлері, Сыздықов көшесінің 1-бұрылысының үйлері, Сыздықов 2- тұйығының үйлері, ФЗО 1-2 бұрылыстарының үйлері, Чкалов көшесінің №2-8"А" (жұп сан жағы) үйлері, Чкалов көшесінің 2-бұрылысының үйлері.
№ 10 сайлау учаскесі

Место расположения избирательного участка: посҰлок "Солнечный" 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 34 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома посҰлка "Солнечный", дома посҰлка "Южный".
Избирательный участок 7
Место расположения избирательного участка: улица Жибек жолы 104"А", здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 27 имени М.Маметовой отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома улицы Акбозова, дома улицы Акбота, дома улицы Алмалы, дома улицы Байсеитовой, дома переулка улицы Байсеитовой, дома улицы Бебель, дома улицы Жамбыла, дома 1-6 переулков улицы Жамбыла, дома улицы Жангельдина, дома переулка улицы Жангельдина, дома улицы Коктерек, дома улицы Лесхозной, дома улицы Масанчи, дома переулка улицы Масанчи, дома улицы Менлибаева, дома улицы Талас-2, дома улицы Тектурмас, дома улицы Ултанбаева.
Избирательный участок 8
Место расположения избирательного участка: улица Д. Бедного 92, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 18 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома улицы Амангельды, дома переулка улицы Амангельды, дома улицы Банникова, дома улицы Говорова, дома переулка улицы Говорова, дома улицы Жибек жолы, дома тупика Жибек жолы, дома №1-47 (нечетная сторона) улицы З. Космодемьянской, дома переулка улицы З. Космодемьянской, дома переулка улицы Кишибесагаш, дома улицы Мельничной, дома тупика Мельничной, дома 1-2 переулков улицы Песчанной, дома №1-29 (нечетная сторона), дома №2-86 (четная сторона) улицы Самарканд, дома 2-переулка улицы Самарканд, дома улицы Тургенева, дома переулка улицы Тургенева, дома № 2-92 улицы Хмельницкого, дома № 1-11 (нечетная сторона) улицы Чкалова, дома 1-переулка улицы Чкалова.
Избирательный участок 9
Место расположения избирательного участка: проспект Абая 278, здание коммунального государственного казенного предприятия "Таразский колледж железнодорожного транспорта и коммуникаций" управления образования акимата Жамбылской области.
Границы: дома № 307-415 (нечетная сторона), дома № 242-316"А" (четная сторона) проспекта Абая, дома № 1-33 (нечетная сторона), дома № 2-76 (четная сторона) улицы Д.Бедного, дома переулка улицы Д.Бедного, дома переулка улицы Бесагаш, дома улицы Декабристов, дома № 2-22 (четная сторона) улицы З. Космедемьянской, дома улицы Пархоменко, дома № 31-101 (нечетная сторона) улицы Самарканд, дома 1-переулка улицы Самарканд, дома № 1-69 (нечетная сторона) улицы Сыздыкова, дома 1-переулка улицы Сыздыкова, дома 2-тупика Сыздыкова, дома 1-2 переулков улицы ФЗО, дома № 2-8"А" (четная сторона) улицы Чкалова, дома 2-переулка улицы Чкалова.
Избирательный участок 10

Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Демьян Бедный көшесі 92, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 18 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Абай даңғылы 370, 372, 372А, 374, 376, 378, 380, 382, 384, 386, 388, 390, 392, 394, 394А, 394Б, 396, 398, 398А, 400, 402, 402А, 404, 406, 408, 410, 412, 414, 416, 418, 420, 422, 424, 426, 428, 430, 432, 434, 436, 438, 440, 442, 444, 446, 446А, 448, 450, 452, 454, 456, 458, 458Б, 460, 462, 464, 466, 468, 470, 472, 472А, 474, 476, 478, 480, 480А, 481, 481А, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 495А, 496, 497, 498, 458А, 499, 500, 500А, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 549А, 550, 551, 552, 553, 553А, 554, 555, 555А, 556, 557, 557А, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 563А, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 569А, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 579А, 580, 582, 584, 586, 588, 590, 592, 594, 596, 598, 600, 602, 604, 606, 608, 610, 612, 614;
Демьян Бедный көшесі 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124;
Матросов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106;
Матросов кірме жолы 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Сәбит Мұқанов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
Сәбит Мұқанов 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Сәбит Мұқанов 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;

Центр избирательного участка: город Тараз, улица Демьяна Бедного 92, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 18 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: проспект Абая 370, 372, 372А, 374, 376, 378, 380, 382, 384, 386, 388, 390, 392, 394, 394А, 394Б, 396, 398, 398А, 400, 402, 402А, 404, 406, 408, 410, 412, 414, 416, 418, 420, 422, 424, 426, 428, 430, 432, 434, 436, 438, 440, 442, 444, 446, 446А, 448, 450, 452, 454, 456, 458, 458Б, 460, 462, 464, 466, 468, 470, 472, 472А, 474, 476, 478, 480, 480А, 481, 481А, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 495А, 496, 497, 498, 458А, 499, 500, 500А, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 548, 549, 549А, 550, 551, 552, 553, 553А, 554, 555, 555А, 556, 557, 557А, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 563А, 564, 565, 566, 567, 568, 569, 569А, 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 579А, 580, 582, 584, 586, 588, 590, 592, 594, 596, 598, 600, 602, 604, 606, 608, 610, 612, 614;
улица Демьяна Бедного 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124;
улица Матросова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106;
тупик Матросова 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица Сабита Муканова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
переулок 1 Сабита Муканова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
переулок 2 Сабита Муканова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;

Сәбит Мұқанов 3-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78, 79;
Тайыр Тастандиев көшесі 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74В, 75, 76;
Тайыр Тастандиев 4-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58А;
Чкалов көшесі 10, 10А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98А, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А.
11 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Шаумян көшесі 45, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ғ.Мұратбаев атындағы № 17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Тіленші Аппаев көшесі 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А;
Асфальт көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 15, 46А;
Әзізбеков көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Ахмет Байтұрсынов көшесі 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 79А, 80;
Клубничная көшесі 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Райымбек батыр 1-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
Райымбек батыр 2-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;

переулок 3 Сабита Муканова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 77, 78, 79;
улица Тайыра Тастандиева 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74В, 75, 76;
переулок 4 Тайыра Тастандиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58А;
улица Чкалова 10, 10А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98А, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 112А.
Избирательныйучасток № 11
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Шаумяна 45, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 17 имени Г.Муратбаева отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: улица Тиленши Аппаева 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53А;
улица Асфальтная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 15, 46А;
улица Азизбекова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ахмета Байтурсынова 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 79А, 80;
улица Клубничная 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
переулок 1 Райымбек батыр 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94;
переулок 2 Райымбек батыр 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;

Райымбек батыр 3-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А;
Казақ көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
Патриса Лумумба көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 96А, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 110А, 112;
Патриса Лумумба 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
Патриса Лумумба 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 19;
Модест Мусоргский көшесі 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113,115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 142, 144, 146, 148, 150, 150А, 152, 152А, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 166Б, 168, 168А;
Плеханов көшесі 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45;
Плеханов 3-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Қабылбек Сарымолдаев көшесі 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
Жолшы Сыздықов көшесі 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 146А, 146Б, 146В, 146Г, 148, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163А, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 277А;

переулок 3 Райымбек батыр 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69А;
улица Казахская 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
улица Патриса Лумумба 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19А, 21, 21А, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 96А, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 110А, 112;
переулок 1 Патриса Лумумба 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
переулок 2 Патриса Лумумба 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 19;
улица Модеста Мусоргского 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 142, 144, 146, 148, 150, 150А, 152, 152А, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 166Б, 168, 168А;
улица Плеханова 2, 2А, 2Б, 2В, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45;
переулок 3 Плеханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Кабылбек Сарымолдаева 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Жолшы Сыздыкова 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 146А, 146Б, 146В, 146Г, 148, 150, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 163А, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 277А;

Жолшы Сыздықов 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 50;
Жолшы Сыздықов 3-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41;
Жолшы Сыздықов 4-тұйық көшесі 10, 12;
Жолшы Сыздықов 5-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75Б, 81;
Жолшы Сыздықов 6-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
Лев Толстой көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 21, 23, 25, 27, 29, 29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
Михаил Тухачевский көшесі 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А;
Шаумян көшесі 40, 42, 44, 46, 47, 48, 48А, 49;
Ягодная көшесі 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15.
№12 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Тынышбаев көшесі 2, "ЖамбылРемСервис" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылының №417-479 (тақ сан жағы) үйлері, №318-370"А" (жұп сан жағы) үйлері, Аппаев көшесінің №1-35 (тақ сан жағы) үйлері, №2-38"А" (жұп сан жағы) үйлері, Лумумба көшесінің №2-56 (жұп сан жағы) үйлері, Песочный көшесінің үйлері, Пірманов көшесінің №1-67 (тақ сан жағы) үйлері, Сыздықов көшесінің №71-151 (тақ сан жағы) үйлері, №2-14 (жұп сан жағы) үйлері, Тынышбаев көшесінің №1-21 (тақ сан жағы) үйлері, №2-28 (жұп сан жағы) үйлері, Шаумян көшесінің №3-41"А" (тақ сан жағы) үйлері, №2-38"А" (жұп сан жағы) үйлері, Шаумян көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері.
№13 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Жұмаділ Ақылбеков көшесі 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 11 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Жұмаділ Ақылбеков көшесі 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 5А, 6, 6Б, 6Д, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 43Б, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 50А, 50Б, 51, 52, 52/2, 53, 54, 55, 55Б, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87/1, 88, 89, 89А, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118А;

переулок 2 Жолшы Сыздыкова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 50;
переулок 3 Жолшы Сыздыкова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 41;
переулок 4 Жолжы Сыздыкова 10, 12;
переулок 5 Жолшы Сыздыкова 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75Б, 81;
переулок 6 Жолшы Сыздыкова 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76;
улица Льва Толстого 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 21, 23, 25, 27, 29, 29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица Михаила Тухачевского 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А;
улица Шаумяна 40, 42, 44, 46, 47, 48, 48А, 49;
улица Ягодная 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15.
Избирательный участок №12
Место расположения избирательного участка: улица Тынышбаева 2, здание товарищества с ограниченной ответственностью "ЖамбылРемСервис".
Границы: дома № 417-479 (нечетная сторона), дома № 318-370"А" (четная сторона) проспекта Абая, дома № 1-35 (нечетная сторона), дома № 2-38"А" (четная сторона) улицы Аппаева, дома № 2-56 (четная сторона) улицы Лумумбы, дома улицы Песочной, дома № 1-67 (нечетная сторона) улицы Пирманова, дома № 71-151 (нечетная сторона), дома № 2-14 (четная сторона) улицы Сыздыкова, дома №1-21 (нечетная сторона), дома № 2-28 (четная сторона) улицы Тынышбаева, дома № 3-41"А" (нечетная сторона), дома № 2-38"А" (четная сторона) улицы Шаумяна, дома 1-2 переулков улицы Шаумяна.
Избирательный участок 13
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Жумадила Акылбекова 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 11 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: улица Жумадила Акылбекова 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 5А, 6, 6Б, 6Д, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 43Б, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 50А, 50Б, 51, 52, 52/2, 53, 54, 55, 55Б, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87/1, 88, 89, 89А, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118А;

Жұмаділ Ақылбеков 1-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 6Д, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 37;
Жұмаділ Ақылбеков 2-тұйық көшесі 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 55Б, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121А;
Тіленші Аппаев көшесі 38, 38А, 40, 42, 44, 44А, 44Б, 46, 48, 48А, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 65А, 67, 69, 71, 73, 73А, 75, 75А;
Тіленші Аппаев 1-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
Тіленші Аппаев 2-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Жилкооперация көшесі 1, 1А, 2, 4, 6;
Сергей Ишин көшесі 1, 3;
Локомотивная көшесі 1, 2, 4, 6, 8;
Байзақ Пірманов көшесі 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 33Б, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 63Б, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 101А, 102, 102А, 103, 103А, 104, 105, 105А, 106, 106А, 106Б, 108, 110, 110А, 112;
Түрксіб көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
Түрксіб тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А;
Мухамеджан Тынышбаев көшесі 30, 30А, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 47А;
Уездный өтпе жолы 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
14 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Байзақ Пірманов көшесі 138, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ю.Гагарин атындағы № 29 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

переулок 1 Жумадила Акылбекова 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 6Д, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 37;
переулок 2 Жумадила Акылбекова 1, 2, 2Б, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 55А, 55Б, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121А;
улица Тиленши Аппаева 38, 38А, 40, 42, 44, 44А, 44Б, 46, 48, 48А, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 65А, 67, 69, 71, 73, 73А, 75, 75А;
переулок 1 Тиленши Аппаева 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
переулок 2 Тиленши Аппаева 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Жилкооперация 1, 1А, 2, 4, 6;
улица Сергея Ишина 1, 3;
улица Локомотивная 1, 2, 4, 6, 8;
улица Байзака Пирманова 1, 1А, 1Б, 1В, 2, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 33Б, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 63Б, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 86, 87, 87А, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 101А, 102, 102А, 103, 103А, 104, 105, 105А, 106, 106А, 106Б, 108, 110, 110А, 112;
улица Турксибская 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
переулок Турксибский 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А;
улица Мухамеджана Тынышбаева 30, 30А, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 47А;
проезд Уездный 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
Избирательный участок 14
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Байзака Пирманова 138, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 29 имени Ю.Гагарина отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".

Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Ахмет Байтұрсынов көшесі 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
Ескелді батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Райымбек батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 80А, 81;
Райымбек батыр 4-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 45;
Қазақ көшесі 29, 31, 33, 35, 35А, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88/1, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100А, 102;
Модеста Мусоргский 2-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 51Б, 51В, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146А, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 196А, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 204А, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 230А, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244;
Байзақ Пірманов көшесі 107, 109, 111, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 121, 122, 123, 123А, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130А, 131, 132, 132А, 132В, 133, 134, 134А, 135, 136, 137, 137А, 137Б, 138, 138А, 139, 139А, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151А, 151Б, 151В, 151Г, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 165А, 166, 167, 168, 169, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 186А;

Границы избирательного участка: город Тараз: улица Ахмета Байтурсынова 27, 27А, 27Б, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
улица Ескелді батыр 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Райымбек батыр 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 60, 61, 61А, 62, 63, 64, 65, 66, 66А, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 79А, 80, 80А, 81;
переулок 4 Райымбек батыр 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 45;
улица Казахская 29, 31, 33, 35, 35А, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88/1, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 100А, 102;
переулок 2 Модеста Мусоргского 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 51Б, 51В, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146А, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 196А, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 204А, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 230А, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244;
улица Байзака Пирманова 107, 109, 111, 113, 114, 115, 115А, 116, 117, 118, 119, 120, 120А, 121, 122, 123, 123А, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 130А, 131, 132, 132А, 132В, 133, 134, 134А, 135, 136, 137, 137А, 137Б, 138, 138А, 139, 139А, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151А, 151Б, 151В, 151Г, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 158А, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 165А, 166, 167, 168, 169, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 186А;

Плеханов көшесі 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56Б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89А, 91, 93, 95, 97, 99, 99Б, 101, 103, 103А, 103Б;
Плеханов 4-тұйық көшесі 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Плеханов 5-тұйық көшесі 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Лев Толстой көшесі 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 81А, 83, 85, 85А, 85Б, 87, 87А, 87Б, 89, 91, 93, 95, 95А, 97, 99, 101, 103, 105, 105А, 107, 109, 111, 113, 115, 117;
Лев Толстой тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Тұрғынбек Тындыбеков көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45А, 45Б, 46, 46А, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.
№15 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Прибалхашская көшесі 15А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің М.Жұмабаев атындағы № 21 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Лукманов тұйық көшесі 1, 2, 2А, 2В, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26;
Лукманов 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Целиноградская көшесі 1, 1А, 1У, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 6Б, 6В, 6Д, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 9В, 10, 11, 11А, 11/1, 11/2, 12, 12А, 13, 13А, 13Б, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 19А, 19Б, 19/1, 19/2, 20, 21, 21А, 21Б, 21В, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29;
Целиноградская 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 43А;
Целиноградская 2-тұйық көшесі 1, 1А, 1Б, 1/3, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 5В, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Целиноградская 3-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 151А;

улица Плеханова 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56Б, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 89А, 91, 93, 95, 97, 99, 99Б, 101, 103, 103А, 103Б;
переулок 4 Плеханова 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
переулок 5 Плеханова 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Льва Толстого 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 81А, 83, 85, 85А, 85Б, 87, 87А, 87Б, 89, 91, 93, 95, 95А, 97, 99, 101, 103, 105, 105А, 107, 109, 111, 113, 115, 117;
переулок Льва Толстого 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Тургынбека Тындыбекова 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45А, 45Б, 46, 46А, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80.
Избирательный участок 15
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Прибалхашская 15А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 21 имени М.Жумабаева отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: переулок Лукманова 1, 2, 2А, 2В, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26;
переулок 2 Лукманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Целиноградская 1, 1А, 1У, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 6Б, 6В, 6Д, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 9В, 10, 11, 11А, 11/1, 11/2, 12, 12А, 13, 13А, 13Б, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 19А, 19Б, 19/1, 19/2, 20, 21, 21А, 21Б, 21В, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29;
переулок 1 Целиноградской 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 43А;
переулок 2 Целиноградской 1, 1А, 1Б, 1/3, 2, 2А, 2Б, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 5В, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
переулок 3 Целиноградской 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 151А;

Целиноградская 4-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Целиноградская өтпе жолы 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 2Б, 2/1, 2/2, 3, 3А, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 11А, 12, 12/2, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/2, 16Д, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 20А, 21, 21/2, 21Б, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 32А, 33, 33А, 33Б, 33В, 34, 34А, 35, 35А, 35Б, 35В, 35Г, 35Д, 35К, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 39А, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 53В, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 62А, 63, 63А, 63Б, 63В, 64, 65, 65А, 65Б, 65В, 66, 67, 67А, 67Б, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 75А, 76А, 77, 77А, 78, 78А, 79, 79А, 80, 81, 82, 82А, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 87А, 87Б, 87В, 88, 89, 81/1, 90, 91, 91А, 91Б, 92, 93, 93А, 93Б, 94, 95, 95А, 96, 97, 97А, 97Б, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106А, 107, 111, 114, 115, 116А, 117, 117Б, 123, 129, 260, 612, 691;
Целиноградская кірме жолы 1, 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 26/2;
Шалғай Қарасу алабы 1, 1А, 2, 3, 3/4, 4, 4/3, 5, 5А, 5/3, 6, 6/4, 6/5, 7/3, 8, 8А, 8/3, 9, 10, 11, 11/3, 11/5, 12, 12/3, 13, 13/3, 14, 14/3, 14/4, 15, 16, 16/4, 17, 18, 19/3, 19, 20, 20Б, 20/2, 21, 21/3, 22, 23, 24, 25, 25/3, 25/4, 26, 26/4, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 34/3, 35, 35/4, 36, 36/5, 37, 37/3, 38, 38/3, 39, 40, 40/4, 40/5, 41, 41/3, 42, 42/3, 43, 43/3, 44, 45, 45/3, 46, 46/5, 47, 47/4, 47/5, 48, 48/5, 49, 49/3, 49/4, 50, 51, 51/3, 52, 53, 54, 54/3, 54/4, 55, 55/3, 56, 56/2, 56/3, 57, 57/3, 57/4, 58, 68/6, 59, 60, 61, 62, 62/4, 63, 64, 65, 65В, 65/6, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 71/2, 71/3, 72, 72А, 72/3, 72/5, 73, 74, 75, 76, 76/3, 77, 77Д, 78, 79, 80, 81, 82, 82/4, 83, 84, 85, 85/6, 86, 86/2, 86/4, 87, 87Б, 88, 89, 90, 90/1, 91, 91/3, 92, 92/7, 93, 93/6, 94, 94/4, 95, 95/1, 95/7, 96, 96/7, 97, 98, 98/6, 99, 100, 100/2, 101, 102, 102/5, 103, 103А, 103/6, 104, 104/2, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110/3, 111, 111У, 111/2, 112, 113, 114, 114/2, 114/6, 115, 116, 117, 117/3, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123/6, 124, 124/6, 125, 125/2, 126, 127, 128, 129, 129/2, 129/7, 130, 131, 131/7, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137/6, 138, 139, 139А, 139/6, 140, 141, 141/6, 142, 142/6, 142/7, 142А, 143, 143/7, 144, 145, 146, 147/6, 147, 148, 148/6, 149, 150, 150/6, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 159/6, 160, 160/3, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 177/6, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188/6, 189, 190, 191, 192, 192/1, 193, 193/6, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 202/6, 203, 204, 205, 205/6, 206, 206/6, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 240/6, 241, 241/6, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 253/6, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 285/6, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 299/1, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 342/1, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 370/1, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 382А, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 404/1, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 461/1, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 547/1, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 567/1, 568, 569, 570, 571, 571/1, 572, 573, 573/1, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 590/1, 591, 592, 592/1, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604, 605, 611, 612/1, 623/1, 624/1, 625, 628, 630, 638/1, 640/1, 641, 671, 676/1, 677, 680/1, 683, 685, 686/1, 689/1, 690, 691, 691/1, 693/1;

переулок 4 Целиноградской 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
проезд Целиноградской 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 2Б, 2/1, 2/2, 3, 3А, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 11А, 12, 12/2, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/2, 16Д, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 20А, 21, 21/2, 21Б, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 32А, 33, 33А, 33Б, 33В, 34, 34А, 35, 35А, 35Б, 35В, 35Г, 35Д, 35К, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 39А, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 53В, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 62А, 63, 63А, 63Б, 63В, 64, 65, 65А, 65Б, 65В, 66, 67, 67А, 67Б, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 75А, 76А, 77, 77А, 78, 78А, 79, 79А, 80, 81, 82, 82А, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 87А, 87Б, 87В, 88, 89, 81/1, 90, 91, 91А, 91Б, 92, 93, 93А, 93Б, 94, 95, 95А, 96, 97, 97А, 97Б, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106А, 107, 111, 114, 115, 116А, 117, 117Б, 123, 129, 260, 612, 691;
тупик Целиноградской 1, 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 26/2;
массив Дальняя Карасу 1, 1А, 2, 3, 3/4, 4, 4/3, 5, 5А, 5/3, 6, 6/4, 6/5, 7/3, 8, 8А, 8/3, 9, 10, 11, 11/3, 11/5, 12, 12/3, 13, 13/3, 14, 14/3, 14/4, 15, 16, 16/4, 17, 18, 19/3, 19, 20, 20Б, 20/2, 21, 21/3, 22, 23, 24, 25, 25/3, 25/4, 26, 26/4, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 34, 34/3, 35, 35/4, 36, 36/5, 37, 37/3, 38, 38/3, 39, 40, 40/4, 40/5, 41, 41/3, 42, 42/3, 43, 43/3, 44, 45, 45/3, 46, 46/5, 47, 47/4, 47/5, 48, 48/5, 49, 49/3, 49/4, 50, 51, 51/3, 52, 53, 54, 54/3, 54/4, 55, 55/3, 56, 56/2, 56/3, 57, 57/3, 57/4, 58, 68/6, 59, 60, 61, 62, 62/4, 63, 64, 65, 65В, 65/6, 66, 67, 68, 68А, 69, 70, 71, 71/2, 71/3, 72, 72А, 72/3, 72/5, 73, 74, 75, 76, 76/3, 77, 77Д, 78, 79, 80, 81, 82, 82/4, 83, 84, 85, 85/6, 86, 86/2, 86/4, 87, 87Б, 88, 89, 90, 90/1, 91, 91/3, 92, 92/7, 93, 93/6, 94, 94/4, 95, 95/1, 95/7, 96, 96/7, 97, 98, 98/6, 99, 100, 100/2, 101, 102, 102/5, 103, 103А, 103/6, 104, 104/2, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110/3, 111, 111У, 111/2, 112, 113, 114, 114/2, 114/6, 115, 116, 117, 117/3, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123/6, 124, 124/6, 125, 125/2, 126, 127, 128, 129, 129/2, 129/7, 130, 131, 131/7, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 137/6, 138, 139, 139А, 139/6, 140, 141, 141/6, 142, 142/6, 142/7, 142А, 143, 143/7, 144, 145, 146, 147/6, 147, 148, 148/6, 149, 150, 150/6, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 159/6, 160, 160/3, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 177/6, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 188/6, 189, 190, 191, 192, 192/1, 193, 193/6, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 202/6, 203, 204, 205, 205/6, 206, 206/6, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 240/6, 241, 241/6, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 253/6, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 285/6, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 299/1, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, 342, 342/1, 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359, 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370, 370/1, 371, 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378, 379, 380, 381, 382, 382А, 383, 384, 385, 386, 387, 388, 389, 390, 391, 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398, 399, 400, 401, 402, 403, 404, 404/1, 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 416, 417, 418, 419, 420, 421, 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 437, 438, 439, 440, 441, 442, 443, 444, 445, 446, 447, 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460, 461, 461/1, 462, 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469, 470, 471, 472, 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479, 480, 481, 482, 483, 484, 485, 486, 487, 488, 489, 490, 491, 492, 493, 494, 495, 496, 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503, 504, 505, 506, 507, 508, 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521, 522, 523, 524, 525, 526, 527, 528, 529, 530, 531, 532, 533, 534, 535, 536, 537, 538, 539, 540, 541, 542, 543, 544, 545, 546, 547, 547/1, 548, 549, 550, 551, 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558, 559, 560, 561, 562, 563, 564, 565, 566, 567, 567/1, 568, 569, 570, 571, 571/1, 572, 573, 573/1, 574, 575, 576, 577, 578, 579, 580, 581, 582, 583, 584, 585, 586, 587, 588, 589, 590, 590/1, 591, 592, 592/1, 593, 594, 595, 596, 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603, 604, 605, 611, 612/1, 623/1, 624/1, 625, 628, 630, 638/1, 640/1, 641, 671, 676/1, 677, 680/1, 683, 685, 686/1, 689/1, 690, 691, 691/1, 693/1;

Шалғай Қарасу көшесі 1, 2, 2А, 2Б, 2/1, 2/2, 3, 3А, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 11А, 12, 12/2, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/2, 16Д, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 20А, 21, 21/2, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 32А, 33, 33А, 33Б, 33В, 34, 34А, 35, 35А, 35Б, 35В, 35Г, 35Д, 35К, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 39А, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 53В, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 62А, 63, 63А, 63Б, 63В, 64, 65, 65А, 65Б, 65В, 66, 67, 67А, 67Б, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 75А, 76А, 77, 77А, 78, 78А, 79, 79А, 80, 81, 82, 82А, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 87А, 87Б, 87В, 88, 89, 81/1, 90, 91, 91А, 91Б, 92, 93, 93А, 93Б, 94, 95, 95А, 96, 97, 97А, 97Б, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106А, 107, 111, 114, 115, 116А, 117, 117Б, 123, 129, 260, 612, 691;
Шалғай Қарасу тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19;
Шалғай Қарасу өтпе жолы 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 53А;
Шалғай Қарасу кірме жолы 1, 1В, 2, 3, 4, 5, 17А, 22А.
16 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Мухамеджан Тынышбаев көшесі 46, "Тараз қаласы әкімдігінің тұрғын жай-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Таразтрансэнерго" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынның ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Беспалов тұйық көшесі 15, 27;
Беспалов өтпе жолы 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Жилкооперация көшесі 3, 5, 7, 8, 9, 10,12, 14, 16, 18, 20;
Жилкооперация 1-тұйық көшесі 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25;
Жилкооперация 2-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2К, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20В, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Жилкооперация 1-өтпе жолы 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 28А;
Жилкооперация 2-өтпе жолы 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29;
Жилкооперация кірме жолы 7А;
Сергей Ишин көшесі 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 13Б, 13В, 13/1, 13/2, 15, 15А, 15Б, 15Г, 17, 19, 21, 23, 25, 25/2, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51А;

улица Дальняя Карасу 1, 2, 2А, 2Б, 2/1, 2/2, 3, 3А, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 11А, 12, 12/2, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/2, 16Д, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 20А, 21, 21/2, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 32А, 33, 33А, 33Б, 33В, 34, 34А, 35, 35А, 35Б, 35В, 35Г, 35Д, 35К, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 39А, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 53, 53А, 53В, 54, 55, 55А, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 62А, 63, 63А, 63Б, 63В, 64, 65, 65А, 65Б, 65В, 66, 67, 67А, 67Б, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 75А, 76А, 77, 77А, 78, 78А, 79, 79А, 80, 81, 82, 82А, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 87А, 87Б, 87В, 88, 89, 81/1, 90, 91, 91А, 91Б, 92, 93, 93А, 93Б, 94, 95, 95А, 96, 97, 97А, 97Б, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106А, 107, 111, 114, 115, 116А, 117, 117Б, 123, 129, 260, 612, 691;
переулок Дальний Карасу 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19;
проезд Дальний Карасу 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 5Б, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 21А, 22, 23, 53А;
тупик Дальний Карасу 1, 1В, 2, 3, 4, 5, 17А, 22А.
Избирательный участок 16
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Мухамеджана Тынышбаева 46, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Таразтрансэнерго" отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз".
Границы избирательного участка: город Тараз: переулок Беспалова 15, 27;
проезд Беспалова 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Жилкооперация 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
переулок 1 Жилкооперация 1, 1А, 1Б, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25;
переулок 2 Жилкооперация 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Г, 2Д, 2К, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20В, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
1 проезд Жилкооперация 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 28А;
2 проезд Жилкооперация 1, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 29;
тупик Жилкооперация 7А;
улица Сергея Ишина 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 13Б, 13В, 13/1, 13/2, 15, 15А, 15Б, 15Г, 17, 19, 21, 23, 25, 25/2, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51А;

Коломейцев көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21;
Коломейцев тұйық көшесі 2, 13, 14;
Коломейцев өтпе жолы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Локомотивная көшесі 3, 5, 5А, 7, 7А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 54А;
Мөңке би көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
Мөңке би 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Мөңке би 2-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12;
Мөңке би 3-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Мөңке би 4-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Лев Толстой көшесі 74А, 74Б, 74В, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 117А, 117Б, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 145А, 147, 149, 151, 153, 153А;
Уездная 2-көшесі 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1К, 1У, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Уездный 1-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 12Б, 12В, 12Г, 13;
Уездный 2-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
17 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Тынышбаев көшесі 48, "Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамының филиалы "Жамбыл магистральдық желі бөлімшесі" - Жамбыл жол дистанциясының ғимараты.
Шекарасы: Байтұрсынов көшесінің № 1 үйі, Ишин көшесінің № 2-94 (жұп сан жағы) үйлері, № 5-73 (тақ сан жағы) үйлері, Қарасу 1-көшесінің үйлері, Қарасу 2-көшесінің үйлері, Қарасу 3-көшесінің үйлері, Наурыз көшесінің үйлері, Наурыз 1-көшесінің үйлері, Наурыз 2-көшесінің үйлері, Наурыз 3-көшесінің үйлері, Наурыз 4-көшесінің үйлері, Тынышбаев көшесінің № 49-67 (тақ сан жағы) үйлері, № 46-88 (жұп сан жағы) үйлері.
№18 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Прибалхашский көшесі 15"А", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің М.Жұмабаев атындағы №21 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

улица Коломейцева 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21;
переулок Коломейцева 2, 13, 14;
проезд Коломейцева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Локомотивная 3, 5, 5А, 7, 7А, 9, 9А, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 54А;
улица Монке би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
переулок 1 Монке би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
переулок 2 Монке би 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12;
переулок 3 Монке би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
переулок 4 Монке би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Льва Толстого 74А, 74Б, 74В, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 117А, 117Б, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 145А, 147, 149, 151, 153, 153А;
улица 2 Уездная 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1К, 1У, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
переулок 1 Уездный 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 12Б, 12В, 12Г, 13;
переулок 2 Уездный 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
Избирательный участок № 17
Место расположения избирательного участка: улица Тынышбаева 48, здание филиала акционерного общества "Национальная компания "Қазақстан темір жолы" Жамбылское отделение магистральной сети" - Жамбылская дистанция пути.
Границы: дом № 1 улицы Байтурсынова, дома № 2-94 (четная сторона), дома № 5-73 (нечетная сторона) улицы Ишина, дома улицы Карасу-1, дома улицы Карасу-2, дома улицы Карасу-3, дома улицы Наурыз, дома улицы Наурыз-1, дома улицы Наурыз-2, дома улицы Наурыз-3, дома улицы Наурыз-4, дома № 49-67 (нечетная сторона), дома № 46-88 (четная сторона) улицы Тынышбаева.
Избирательный участок 18
Место расположения избирательного участка: улица Прибалхашская 15"А", здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 21 имени М. Жумабаева отдела образования акимата города Тараз".

Шекарасы: Ақтөбе көшесінің үйлері, Анарбаев көшесінің үйлері, Беделбаев көшесінің үйлері, Есенин көшесінің үйлері, Қостанай көшесінің үйлері, Қостанай көшесінің 1-3 бұрылыстарының үйлері, Қостанай өткелінің үйлері, Қостанай тұйығының үйлері, Өскемен көшесінің үйлері, Прибалхашская көшесінің үйлері, Талдықорған көшесінің үйлері, Тараз көшесінің үйлері, Целиноград көшесінің №4-70 (жұп сан жағы) үйлері.
№19 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Желтовский көшесі 1"А", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Ә.Молдағұлова атындағы №28 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Әшімбаев көшесінің №1 "В"-9 (тақ сан жағы) үйлері, Баженов көшесінің үйлері, Байзақ батыр көшесінің №261"А", 256-374 (жұп сан жағы) үйлері, Ы.Дүкенұлы көшесінің №133-217 (тақ сан жағы) үйлері, Желтовский көшесінің үйлері, Желтовский тұйығының үйлері, Казаков көшесінің үйлері, Менделеев көшесінің №33"А"-121 (тақ сан жағы) үйлері, №66-114 (жұп сан жағы) үйлері, Саңырақ батыр көшесінің №2-72 (жұп сан жағы) үйлері, Щусев көшесінің үйлері.
№20 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Желтовский көшесі 1"А", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Ә.Молдағұлова атындағы №28 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Дачный көшесінің үйлері, Дачный өткелінің үйлері, Ы.Дүкенұлы көшесінің №156-220 (жұп сан жағы) үйлері, Елібаев көшесінің үйлері, Елібаев өткелінің үйлері, Жандосов көшесінің үйлері, Жаңабаев көшесінің үйлері, Жаңабаев өткелінің үйлері, Караван көшесінің үйлері, Қыпшақбаев көшесінің №55-95 (тақ сан жағы) үйлері, №70"А"-96 (жұп сан жағы) үйлері, Перепелкин көшесінің үйлері, Сағынтаев көшесінің үйлері, Студенческий көшесінің үйлері, Студенческий көшесінің бұрылысының үйлері, Студенческий өткелінің үйлері, Цеткин көшесінің үйлері, Шоқалақов көшесінің үйлері, Юлаев көшесінің үйлері.
№21 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Алатау" ықшамауданы 9, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №43 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Братский көшесінің №1-67 үйлері, М.Х.Дулати көшесінің №171-191 (тақ сан жағы) үйлері, №164-184 (жұп сан жағы) үйлері, Ы.Дүкенұлы көшесінің №108-152 (жұп сан жағы) үйлері, Елюбаев көшесінің үйлері, Жүргенов көшесінің үйлері, Крылов көшесінің №19-63 (тақ сан жағы) үйлері, №20-64 (жұп сан жағы) үйлері, Кулибин көшесінің үйлері, Қыпшақбаев көшесінің №25-53 (тақ сан жағы) үйлері, №30-68 (жұп сан жағы) үйлері, Қыпшақбаев көшесінің бұрылысының үйлері, Лермонтов көшесінің №4-106 (жұп сан жағы) үйлері, Опытный көшесінің №47-61 (тақ сан жағы) үйлері, Памир көшесінің үйлері, Перепелкин көшесінің №1-25 (тақ сан жағы) үйлері, №2-14 (жұп сан жағы) үйлері, Перепелкин өткелінің үйлері, Перепелкин тұйығының үйлері, Ползунов көшесінің үйлері, Ташкент көшесінің №267-297 (тақ сан жағы) үйлері, №342-362 (жұп сан жағы) үйлері.
№22 сайлау учаскесі

Границы: дома улицы Актобе, дома улицы Анарбаева, дома улицы Беделбаева, дома улицы Есенина, дома улицы Костанай, дома 1-3 переулков улицы Костанай, дома проезда Костанай, дома тупика Костанай, дома улицы Усть-Каменогорск, дома улицы Прибалхашской, дома улицы Талдыкорган, дома улицы Тараз, дома № 4-70 (четная сторона) улицы Целиноград.
Избирательный участок 19
Место расположения избирательного участка: улица Желтовского 1"А", здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 28 имени А. Молдагуловой отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома №1 "В"-9 (нечетная сторона) улицы Ашимбаева, дома улицы Баженова, дома № 261"А", 256-374 (четная сторона) улицы Байзак батыра, дома № 133-217 (нечетная сторона) улицы Ы. Дукенулы, дома улицы Желтовского, дома тупика Желтовского, дома улицы Казакова, дома № 33"А"-121 (нечетная сторона), дома № 66-114 (четная сторона) улицы Менделеева, дома № 2-72 (четная сторона) улицы Санырак батыра, дома улицы Щусева.
Избирательный участок 20
Место расположения избирательного участка: улица Желтовского 1"А", здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 28 имени А. Молдагуловой отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома улицы Дачной, дома проезда Дачной, дома № 156-220 (четная сторона) улицы Ы. Дукенулы, дома улицы Елибаева, дома проезда Елибаева, дома улицы Жандосова, дома улицы Жанабаева, дома проезда Жанабаева, дома улицы Караванной, дома № 55-95 (нечетная сторона), дома № 70"А"-96 (четная сторона) улицы Кыпшакбаева, дома № 27-91 (нечетная сторона), дома № 16-82 (четная сторона) улицы Перепелкина, дома улицы Сагинтаева, дома улицы Студенческой, дома переулка улицы Студенческой, дома проезда Студенческой, дома улицы Цеткина, дома улицы Шокалакова, дома улицы Юлаева.
Избирательный участок 21
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Алатау" 9, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 43 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 1-67 улицы Братской, дома № 171-191 (нечетная сторона), дома № 164-184 (четная сторона) улицы М.Х.Дулати, дома № 108-152 (четная сторона) улицы Ы. Дукенулы, дома улицы Елюбаева, дома улицы Жургенова, дома № 19-63 (нечетная сторона), дома № 20-64 (четная сторона) улицы Крылова, дома улицы Кулибина, дома № 25-53 (нечетная сторона), дома № 30-68 (четная сторона) улицы Кыпшакбаева, дома переулка улицы Кыпшакбаева, дома №4-106 (четная сторона) улицы Лермонтова, дома № 47-61 (нечетная сторона) улицы Опытной, дома улицы Памир, дома № 1-25 (нечетная сторона), дома № 2-14 (четная сторона) улицы Перепелкина, дома проезда Перепелкина, дома тупика Перепелкина, дома улицы Ползунова, дома № 267-297 (нечетная сторона), дома №3 42-362 (четная сторона) улицы Ташкент.
Избирательный участок 22

Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Байзақ батыр көшесі 257, "СМП-306" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Байзақ батыр көшесінің 259, 240-252Б (жұп сан жағы) үйлері,
Түймебай Әшімбаев көшесінің 2-8 (жұп сан жағы) үйлері,
Октябрь батырлары 1-тұйық көшесінің үйлері,
Октябрь батырлары 2-тұйық көшесінің үйлері,
Ақсай көшесінің үйлері,
Ықылас Дүкенұлы көшесінің 107-131 (тақ сан жағы) үйлері,
Кармелюк көшесінің 15-25 (тақ сан жағы), 22-50 (жұп сан жағы) үйлері,
Кармелюк тұйық көшесінің үйлері,
Жиембет жырау көшесінің үйлері,
Дмитрий Менделеев көшесінің 13-33 (тақ сан жағы), 30-64 (жұп сан жағы) үйлері,
Дмитрий Менделеев көшесінің 1-тұйық көшесінің үйлері,
Дмитрий Менделеев көшесінің 2-тұйық көшесінің үйлері,
Дмитрий Менделеев көшесінің 3-тұйық көшесінің үйлері,
Дмитрий Менделеев көшесінің 4-тұйық көшесінің үйлері,
Степан Разин көшесінің үйлері,
Степан Разин тұйық көшесінің үйлері,
Степан Разин 1-тұйық көшесінің үйлері,
Степан Разин 2-тұйық көшесінің үйлері,
Степан Разин 3-тұйық көшесінің үйлері,
Степан Разин 4-тұйық көшесінің үйлері,
Элеватор 1-тұйық көшесінің 15-39 (тақ сан жағы), 12-56 (жұп сан жағы) үйлері,
Элеватор 4-тұйық көшесінің үйлері,
Элеватор 5-тұйық көшесінің үйлері.
№23 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Байзақ батыр көшесі 272, "АрайАгро-өнімдері" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Ақмолда батыр көшесінің үйлері,
Ақмолда батыр 1-тұйық көшесінің үйлері,
Ақмолда батыр 2-тұйық көшесінің үйлері,
Жәлел Байғысиев көшесінің үйлері,
Байзақ батыр көшесінің 227-257 (тақ сан жағы), 204-236 (жұп сан жағы) үйлері,
Николай Гоголь көшесінің үйлері,
Николай Гоголь тұйық көшесінің үйлері,
Железнодорожный көшесінің үйлері,
Железнодорожный тұйық көшесінің үйлері,
Западный көшесінің 1-27 (тақ сан жағы), 2-14А (жұп сан жағы) үйлері,
Кармелюк көшесінің 1-13 (тақ сан жағы), 2-20 (жұп сан жағы) үйлері,
Әлімхан Комратов көшесінің 152-216 (жұп сан жағы) үйлері,
Қаллаур әкім 4-тұйық көшесінің үйлері,
Михаил Лермонтов көшесінің 135-153 (тақ сан жағы) үйлері,
Дмитрий Менделеев көшесінің 1-9 (тақ сан жағы), 2-28 (жұп сан жағы) үйлері,
Народный көшесінің үйлері,
Николай Некрасов көшесінің үйлері,
Николай Некрасов тұйық көшесінің үйлері,
Ташкент көшесінің 195-265А (тақ сан жағы) үйлері,
Ықылас Дүкенұлы көшесінің 1-105 (тақ сан жағы), 2-100 (жұп сан жағы) үйлері,
Ықылас Дүкенұлы 1-тұйық көшесінің үйлері,
Ықылас Дүкенұлы 2-тұйық көшесінің үйлері,
Элеватор 1-тұйық көшесінің 1-13 (тақ сан жағы), 2-10 (жұп сан жағы) үйлері,
Элеватор 2-тұйық көшесінің үйлері,
Элеватор 3-тұйық көшесінің үйлері,

Центр избирательного участка: город Тараз, улица Байзак батыра 257, здание товарищества с ограниченной ответственностью "СМП-306".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 259, 240-252Б (четная сторона) улицы Байзак батыра,
дома 2-8 (четная сторона) улицы Туймебая Ашимбаева,
дома 1-переулка героев Октября,
дома 2-переулка героев Октября,
дома улицы Аксай,
дома 107-131 (нечетная сторона) улицы Ыкыласа Дукенулы,
дома 15-25 (нечетная сторона), 22-50 (четная сторона) улицы Кармелюк,
дома переулка Кармелюк,
дома улицы Жиембет жырау,
дома 13-33 (нечетная сторона), 30-64 (четная сторона) улицы Дмитрия Менделеева,
дома 1-переулка Дмитрия Менделеева,
дома 2-переулка Дмитрия Менделеева,
дома 3-переулка Дмитрия Менделеева,
дома 4-переулка Дмитрия Менделеева,
дома улицы Степана Разина,
дома переулка Степана Разина,
дома 1-переулка Степана Разина,
дома 2-переулка Степана Разина,
дома 3-переулка Степана Разина,
дома 4-переулка Степана Разина,
дома 15-39 (нечетная сторона), 12-56 (четная сторона) 1-переулка Элеваторной,
дома 4-переулка Элеваторной,
дома 5-переулка Элеваторной.
Избирательный участок 23
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Байзак батыра 272, здание товарищества с ограниченной ответственностью "АрайАгро-өнімдері".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома улицы Акмолда батыра,
дома 1-переулка Акмолда батыра,
дома 2-переулка Акмолда батыра,
дома улицы Жалела Байгысиева,
дома 227-257 (нечетная сторона), 204-236 (четная сторона) улицы Байзак батыра,
дома улицы Николая Гоголя,
дома переулка Николая Гоголя,
дома улицы Железнодорожной,
дома переулка Железнодорожной,
дома 1-27 (нечетная сторона), 2-14А (четная сторона) улицы Западной,
дома 1-13 (нечетная сторона), 2-20 (четная сторона) улицы Кармелюк,
дома 152-216 (четная сторона) улицы Алимхана Комратова,
дома 4-переулка Каллаура акима,
дома 135-153 (нечетная сторона) улицы Михаила Лермонтова,
дома 1-9 (нечетная сторона), 2-28 (четная сторона) улицы Дмитрия Менделеева,
дома улицы Народной,
дома улицы Николая Некрасова,
дома переулка Николая Некрасова,
дома 195-265А (нечетная сторона) улицы Ташкентской,
дома 1-105 (нечетная сторона), 2-100 (четная сторона) улицы Ыкыласа Дукенулы,
дома 1-переулка Ыкыласа Дукенулы,
дома 2-переулка Ыкыласа Дукенулы,
дома 1-13 (нечетная сторона), 2-10 (четная сторона) 1-переулка Элеваторной,
дома 2-переулка Элеваторной,
дома 3-переулка Элеваторной,

Элеватор 2-көшесінің 1-35 (тақ сан жағы), 2-44 (жұп сан жағы) үйлері.
№24 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Привокзальная 1, "Қазақстан Темір Жолы – Жүк тасымалы" акционерлік қоғамының "Жамбыл жүк тасымалдау бөлімшесі" филиалының ғимараты.
Шекарасы: Бабушкин көшесінің үйлері, Байзақ батыр көшесінің №194-200 (жұп сан жағы) үйлері, Буденный көшесінің №1-33 (тақ сан жағы) үйлері, №2-36 (жұп сан жағы) үйлері, Бульвар көшесінің 3-бұрылысының үйлері, Желтоқсан көшесінің №196-252 (жұп сан жағы) үйлері, Желтоқсан көшесінің 3-бұрылысының үйлері, Желтоқсан көшесінің 4-бұрылысының №1-33 (тақ сан жағы) үйлері, №2-22 (жұп сан жағы) үйлері, Клубный көшесінің үйлері, Клубный көшесінің бұрылысының үйлері, Қойгелді көшесінің №351-403 (тақ сан жағы) үйлері, №354-420 (жұп сан жағы) үйлері, Комратов көшесінің №135-217 (тақ сан жағы) үйлері, М.Қашқари көшесінің №1-41 (тақ сан жағы) үйлері, №2-40 (жұп сан жағы) үйлері, Петров көшесінің №1-35 (тақ сан жағы) үйлері, №2-38 (жұп сан жағы) үйлері, Сағындықов көшесінің бұрылысының үйлері, Ташкент көшесінің №153"А"-193"А" (тақ сан жағы) үйлері, №182-242 (жұп сан жағы) үйлері, Фазлаев көшесінің №1-17 (тақ сан жағы) үйлері, №2-24 (жұп сан жағы) үйлері.
№25 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Байзақ батыр көшесі 221, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Д.Карбышев атындағы №16 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Байзақ батыр көшесінің №193-225 (тақ сан жағы) үйлері, №170-190 (жұп сан жағы) үйлері, Желтоқсан көшесінің №254-270 (жұп сан жағы) үйлері, Паровоз көшесінің үйлері, Привокзальный көшесінің үйлері, Сағындықов көшесінің №1-37 (тақ сан жағы) үйлері, №4 "Б"-38 (жұп сан жағы) үйлері, Сағындықов көшесінің 1-бұрылысының үйлері.
№26 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Байзақ батыр көшесі 116, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №24 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылының №161-163 (тақ сан жағы) үйлері, №186-202 (жұп сан жағы) үйлері, Әйтиев көшесінің №149-181 (тақ сан жағы) үйлері, №80-150 (жұп сан жағы) үйлері, Байзақ батыр көшесінің №164-168 (жұп сан жағы) үйлері, Больничный көшесінің бұрылысының үйлері, Больничный тұйығының үйлері, Буденный көшесінің №35-67 (тақ сан жағы) үйлері, №38-64 (жұп сан жағы) үйлері, Бульвар көшесінің 5-бұрылысының үйлері, Демесінов көшесінің үйлері, Ватутин көшесінің бұрылысының үйлері, Желтоқсан көшесінің №159-237 (тақ сан жағы) үйлері, Желтоқсан көшесінің бұрылысының №35-57 (тақ сан жағы) үйлері, №24-34 (жұп сан жағы) үйлері, Короленко көшесінің бұрылысының үйлері, М.Қашқари көшесінің №43-71 (тақ сан жағы) үйлері, №42-112 (жұп сан жағы) үйлері, Петров көшесінің №37-109 (тақ сан жағы) үйлері, №40-102"А" (жұп сан жағы) үйлері, Сағындықов көшесінің №39-67 (тақ сан жағы) үйлері, №2, 52-72 (жұп сан жағы) үйлері, Сағындықов көшесінің 4-бұрылысының үйлері, Сағындықов тұйығының үйлері, Сағындықов 1-тұйығының үйлері, Ташкент көшесінің №123-153 (тақ сан жағы) үйлері, №146-180 (жұп сан жағы) үйлері, Фазлаев көшесінің №19-47 (тақ сан жағы) үйлері, №28-54 (жұп сан жағы) үйлері, Фазлаев көшесінің 5-бұрылысының үйлері, Черняховский көшесінің үйлері, Черняховский көшесінің бұрылысының үйлері.
№27 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Дінмұхамед Қонаев көшесі 1, Жамбыл облысы әкімдігінің мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасының "Д.А.Қонаев атындағы Жамбыл облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

дома 1-35 (нечетная сторона), 2-44 (четная сторона) улицы 2-Элеваторная.
Избирательный участок 24
Место расположения избирательного участка: Привокзальная 1, здание филиала акционерного общества "Қазақстан Темір Жолы – Грузовые перевозки" – "Жамбылское отделение грузовых перевозок".
Границы: дома улицы Бабушкина, дома № 194-200 улицы Байзак батыра, дома № 1-33 (нечетная сторона), дома № 2-36 (четная сторона) улицы БудҰнного, дома 3-переулка улицы Бульварной, дома № 196-252 (четная сторона) улицы Желтоксан, дома 3-переулка улицы Желтоксан, дома № 1-33 (нечетная сторона), дома № 2-22 (четная сторона) 4-переулка улицы Желтоксан, дома улицы Клубной, дома переулка улицы Клубной, дома № 351-403 (нечетная сторона), дома № 354-420 (четная сторона) улицы Койгельды, дома № 135-217 (нечетная сторона) улицы Комратова, дома № 1-41 (нечетная сторона), дома № 2-40 (четная сторона) улицы М. Кашкари, дома № 1-35 (нечетная сторона), дома № 2-38 (четная сторона) улицы Петрова, дома переулка улицы Сагындыкова, дома № 153"А"-193"А" (нечетная сторона), дома № 182-242 (четная сторона) улицы Ташкент, дома № 1-17 (нечетная сторона), дома № 2-24 (четная сторона) улицы Фазлаева.
Избирательный участок 25
Место расположения избирательного участка: улица Байзак батыра 221, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 16 имени Д. Карбышева отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 193-225 (нечетная сторона), дома № 170-190 (четная сторона) улицы Байзак батыра, дома № 254-270 (четная сторона) улицы Желтоксан, дома улицы Паровозной, дома улицы Привокзальной, дома № 1-37 (нечетная сторона), дома № 4 "Б"-38 (четная сторона) улицы Сагындыкова, дома 1-переулка улицы Сагындыкова.
Избирательный участок 26
Место расположения избирательного участка: улица Байзак батыра 116, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 24 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 161-163 (нечетная сторона), дома № 186-202 (четная сторона) проспекта Абая, дома № 149-181 (нечетная сторона), дома № 80-150 (четная сторона) улицы Айтиева, дома №164-168 (четная сторона) улицы Байзак батыра, дома переулка улицы Больничной, дома тупика Больничной, дома № 35-67 (нечетная сторона), дома № 38-64 (четная сторона) улицы БудҰнного, дома 5-переулка улицы Бульварной, дома улицы Демесинова, дома переулка улицы Ватутина, дома № 159-237 (нечетная сторона) улицы Желтоксан, дома № 35-57 (нечетная сторона), дома № 24-34 (четная сторона) переулка улицы Желтоксан, дома переулка улицы Короленко, дома № 43-71 (нечетная сторона), дома № 42-112 (четная сторона) улицы М. Кашкари, дома № 37-109 (нечетная сторона), дома № 40-102"А" (четная сторона) улицы Петрова, дома №39-67 (нечетная сторона), дома № 2, 52-72 (четная сторона) улицы Сагындыкова, дома 4-переулка улицы Сагындыкова, дома тупика Сагындыкова, дома тупика Сагындыкова, дома № 123-153 (нечетная сторона), дома № 146-180 (четная сторона) улицы Ташкент, дома № 19-47 (нечетная сторона), дома № 28-54 (четная сторона) улицы Фазлаева, дома 5-переулка улицы Фазлаева, дома улицы Черняховского, дома переулка улицы Черняховского.
Избирательный участок № 27
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Динмухамеда Конаева 1, здание коммунального государственного учреждения "Жамбылская областная детско-юношеская библиотека имени Д.А.Кунаева" управления культуры, архивов и документации акимата Жамбылской области.

Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Әйтеке Би көшесі 5, 5А, 5У, 7, 9, 9/1, 11, 13, 13А, 15;
Әбдірахман Әйтиев көшесі 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 40А, 42, 44, 46, 46А, 48, 48А, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
Сәмен Дәненұлы көшесі 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 32, 33, 34, 34А, 35, 35/1, 35/3, 35А, 36, 36/1, 36/2, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2, 50, 51, 51/1, 51/2, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 55/1, 55/2, 57;
Сәмен Дәненұлы тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
Мұхамед Хайдар Дулати көшесі 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 67А, 68, 69, 70, 70А, 71, 71А, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81А, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 97А, 99;
Тәттібай Дүйсебаев көшесі 1, 1У, 2, 2У, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 35, 37;
Тәттібай Дүйсебаев тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Жүнісбек Дүрімбетов көшесі 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24/4, 24А, 24Б, 25, 26, 26А, 26Б, 26В, 26/2, 26/3, 26/4, 26/6, 26/8, 26/9, 26/11, 27, 28, 28Г, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Әбілахат Еспаев көшесі 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 44, 46, 48, 50, 50А, 52, 52А;
Әбілахат Еспаев 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
Желтоқсан көшесі 75, 75А, 77, 79, 79А, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97А, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109А, 111, 113, 115, 117, 119, 120, 121, 122, 122А, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139А, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 164, 166;

Границы избирательного участка: город Тараз, улица Айтеке Би 5, 5А, 5У, 7, 9, 9/1, 11, 13, 13А, 15;
улица Абдирахмана Айтиева 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 40А, 42, 44, 46, 46А, 48, 48А, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 64А, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78;
улица Даненулы 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 32, 33, 34, 34А, 35, 35/1, 35/3, 35А, 36, 36/1, 36/2, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49/1, 49/2, 50, 51, 51/1, 51/2, 52, 53, 54, 54/1, 54/2, 55, 55/1, 55/2, 57;
переулок Самен Даненулы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43;
улица Мухамед Хайдар Дулати 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 67А, 68, 69, 70, 70А, 71, 71А, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81А, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 97А, 99;
улица Таттибая Дуйсебаева 1, 1У, 2, 2У, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 35, 37;
переулок Таттибая Дуйсебаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Дуримбетова 1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 24Б, 24/4, 25, 26, 26А, 26Б, 26В, 26/2, 26/3, 26/4, 26/6, 26/8, 26/9, 26/11, 27, 28, 28Г, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Абилахата Еспаева 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 44, 46, 48, 50, 50А, 52, 52А;
переулок 1 Абилахата Еспаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
улица Желтоксан 75, 75А, 77, 79, 79А, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 97А, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109А, 111, 113, 115, 117, 119, 120, 121, 122, 122А, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139А, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 162, 164, 166;

Малик Жүнісалиев көшесі 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 37, 39, 39А, 41, 43, 45, 47, 49, 49А, 51, 53;
Қолбасшы Қойгелді көшесі 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 261/1, 261/2, 263, 265, 267, 269, 271, 273 ,275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301;
Дінмұхамед Қонаев көшесі 10, 12, 14, 16, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;
Дінмұхамед Қонаев тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 84;
Левашов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Сеченев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А.
№28 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Абай даңғылы 138, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Төле би атындағы №8 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылының №136-170 (жұп сан жағы) үйлері, Әйтеке би көшесінің №1, 3 үйлері, Әйтиев көшесінің №29-147 (тақ сан жағы) үйлері, М.Х.Дулати көшесінің №1"А"-39 (тақ сан жағы) үйлері, №2-40 (жұп сан жағы) үйлері, Дүрімбетов көшесінің №37-45 (тақ сан жағы) үйлері, №28-36 (жұп сан жағы) үйлері, Жанқоразов көшесінің үйлері, Жанқоразов көшесінің 1-3 бұрылыстарының үйлері, Жүнісалиев көшесінің №1-35 (тақ сан жағы) үйлері, №2-16 (жұп сан жағы) үйлері, Ивано-Франко көшесінің үйлері, М.Қашқари көшесінің №71"А"-101 (тақ сан жағы) үйлері, Қонаев көшесінің №1-19 (тақ сан жағы) үйлері, №2-8 (жұп сан жағы) үйлері, Пірімқұлов көшесінің үйлері, Сағындықов тұйығының үйлері, Ташкент көшесінің №67-121 (тақ сан жағы) үйлері, №84-144 (жұп сан жағы) үйлері, Тәкенов көшесінің үйлері, Тәкенов көшесінің 1-5 бұрылыстарының үйлері, Фазлаев көшесінің №49-79 (тақ сан жағы) үйлері, №56-84 (жұп сан жағы) үйлері.
№29 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Абай даңғылы 216, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №15 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылының №253-305 (тақ сан жағы) үйлері, №204-236 (жұп сан жағы) үйлері, Байзақ батыр көшесінің №135-191 үйлері, Балуан Шолақ көшесінің №130-232 (жұп сан жағы) үйлері, Восточно-Семафорный бұрылысының үйлері, Есенберлин көшесінің үйлері, Желтоқсан көшесінің №243-251 (тақ сан жағы) үйлері, Зеленый көшесінің үйлері, Зеленый көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Кошев көшесінің үйлері, Майқы би көшесінің үйлері, Маяковский көшесінің №41-89 (тақ сан жағы) үйлері, №48-92 (жұп сан жағы) үйлері, Маяковский көшесінің 1-бұрылысының үйлері, Школьный көшесі 2, 5-бұрылыстарының үйлері.
№30 сайлау учаскесі

улица Малика Жунисалиева 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 37, 39, 39А, 41, 43, 45, 47, 49, 49А, 51, 53;
улица Колбасшы Койгельди 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 261/1, 261/2, 263, 265, 267, 269, 271, 273 ,275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 297, 299, 301;
улица Динмухамеда Конаева 10, 12, 14, 16, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59;
переулок Динмухамеда Конаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 84;
улица Левашова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Сеченева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 70А.
Избирательный участок 28
Место расположения избирательного участка: проспект Абая 138, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 8 имени Толе би отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 136-170 (четная сторона) проспекта Абая, дома № 1, 3 улицы Айтеке би, дома № 29-147 (нечетная сторона) улицы Айтиева, дома № 1"А"-39 (нечетная сторона), дома № 2-40 (четная сторона) улицы М.Х. Дулати, дома № 37-45 (нечетная сторона), дома № 28-36 (четная сторона) улицы Дуримбетова, дома улицы Жанкоразова, дома 1-3 переулков улицы Жанкоразова, дома №1-35 (нечетная сторона), дома № 2-16 (четная сторона) улицы Жунисалиева, дома улицы Ивано-Франко, дома № 71"А"-101 (нечетная сторона) улицы М. Кашкари, дома № 1-19 (нечетная сторона), дома № 2-8 (четная сторона) улицы Конаева, дома улицы Примкулова, дома тупика Сагындыкова, дома № 67-121 (нечетная сторона), дома № 84-144 (четная сторона) улицы Ташкент, дома улицы Такенова, дома 1-5 переулков улицы Такенова, дома № 49-79 (нечетная сторона), дома № 56-84 (четная сторона) улицы Фазлаева.
Избирательный участок 29
Место расположения избирательного участка: проспект Абая 216, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 15 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 253-305 (нечетная сторона), дома № 204-236 (четная сторона) проспекта Абая, дома № 135-191 улицы Байзак батыра, дома № 130-232, (четная сторона) улицы Балуан Шолака, дома переулка Восточно-Семафорного, дома улицы Есенберлина, дома №243-251 (нечетная сторона) улицы Желтоксан, дома улицы Зеленой, дома 1-2 переулков улицы Зеленой, дома улицы Кошевого, дома улицы Майкы би, дома № 41-89 (нечетная сторона), дома № 48-92 (четная сторона) улицы Маяковского, дома 1-переулка улицы Маяковского, дома 2,5-переулков улицы Школьной.
Избирательный участок 30

Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Мәметова көшесі 9, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің М.Әуезов атындағы №33 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Байзақ батыр көшесінің №103-133 (тақ сан жағы) үйлері, Байзақ батыр көшесінің 3-бұрылысының үйлері, Балуан Шолақ көшесінің №104-124 (жұп сан жағы) үйлері, Водопьянов көшесінің үйлері, Громов көшесінің №67-113 (тақ сан жағы) үйлері, №70-112 (жұп сан жағы) үйлері, Есей би көшесінің №45-151 (тақ сан жағы) үйлері, №26-134 (жұп сан жағы) үйлері, Есей би көшесінің 1-бұрылысының үйлері, Есей би көшесінің 2-бұрылысының №17-79 (тақ сан жағы) үйлері, №24-104 (жұп сан жағы) үйлері, Мәметова көшесінің үйлері, Наманган көшесінің №37-139 (тақ сан жағы) үйлері, №40"А"-146 (жұп сан жағы) үйлері, Нахимов көшесінің №1-55 (тақ сан жағы) үйлері, №2-56 (жұп сан жағы) үйлері, Нахимов көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Өзбек көшесінің №59-123 (тақ сан жағы) үйлері, №40-92 (жұп сан жағы) үйлері, Өзбек көшесінің 1-3 бұрылыстарының үйлері.
№31 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Мәметова көшесі 9, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің М.Әуезов атындағы №33 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Байзақ батыр көшесінің №67"А"-101 (тақ сан жағы) үйлері, №56-146 (жұп сан жағы) үйлері, Байзақ батыр көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Громов көшесінің №1-65 (тақ сан жағы) үйлері, №2-68 (жұп сан жағы) үйлері, Есей би көшесінің №1-37 (тақ сан жағы) үйлері, №2-20 (жұп сан жағы) үйлері, Есей би көшесінің 2-бұрылысының №1-13 (тақ сан жағы) үйлері, №2-22 (жұп сан жағы) үйлері, Канавский көшесінің бұрылысының үйлері, Маяковский көшесінің №1-39 (тақ сан жағы) үйлері, №2-42 (жұп сан жағы) үйлері, Маяковский көшесінің 2-бұрылысының үйлері, Наманган көшесінің №1-35 (тақ сан жағы) үйлері, №2-40 (жұп сан жағы) үйлері, Осипенко көшесінің үйлері, Өзбек көшесінің №1-57 (тақ сан жағы) үйлері, №2-38 (жұп сан жағы) үйлері, Серов көшесінің үйлері, Талалихин көшесінің үйлері, Ташкент көшесінің №1-61 (тақ сан жағы) үйлері, №6-82 (жұп сан жағы) үйлері, Ташкент көшесінің 4-бұрылысының үйлері.
№32 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Қазыбек би көшесі 47, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №13 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылының №127-159 (тақ сан жағы) үйлері, Аққошқар Әулие көшесінің үйлері, Әйтеке би көшесінің 1-бұрылысының үйлері, Байзақ батыр көшесінің №51 "А"-67 (тақ сан жағы) үйлері, №38-54 (жұп сан жағы) үйлері, Қазыбек би көшесінің №3-49 (тақ сан жағы) үйлері, Қазыбек би көшесі 1, 2, 4-бұрылыстарының үйлері, Рысбеков көшесінің үйлері, Рысбеков көшесінің бұрылысының үйлері.
№33 сайлау учаскесі

Место расположения избирательного участка: улица Маметова 9, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 33 имени М. Ауэзова отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 103-133 (нечетная сторона) улицы Байзак батыра, дома 3-переулка улицы Байзак батыра, дома № 104-124 (четная сторона) улицы Балуан Шолака, дома улицы Водопьянова, дома № 67-113 (нечетная сторона), дома № 70-112 (четная сторона) улицы Громова, дома № 45-151 (нечетная сторона), дома № 26-134 (четная сторона) улицы Есей би, дома 1-переулка улицы Есей би, дома № 17-79 (нечетная сторона), дома № 24-104 (четная сторона) 2-переулка улицы Есей би, дома улицы Маметовой, дома № 37-139 (нечетная сторона), дома № 40"А"-146 (четная сторона) улицы Наманган, дома № 1-55 (нечетная сторона), дома №2-56 (четная сторона) улицы Нахимова, дома 1-2 переулка улицы Нахимова, дома № 59-123 (нечетная сторона), дома № 40-92 (четная сторона) улицы Узбекской, дома 1-3 переулков улицы Узбекской.
Избирательный участок 31
Место расположения избирательного участка: улица Маметова 9, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 33 имени М. Ауэзова отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 67"А"-101 (нечетная сторона), дома № 56-146 (четная сторона) улицы Байзак батыра, дома 1-2 переулков улицы Байзак батыра, дома № 1-65 (нечетная сторона), дома № 2-68 (четная сторона) улицы Громова, дома № 1-37 (нечетная сторона), дома № 2-20 (четная сторона) улицы Есей би, дома № 1-13 (нечетная сторона), дома № 2-22 (четная сторона) 2-переулка улицы Есей би, дома переулка улицы Канавской, дома № 1-39 (нечетная сторона), дома № 2-42 (четная сторона), улицы Маяковского, дома 2-переулка улицы Маяковского, дома № 1-35 (нечетная сторона), дома № 2-40 (четная сторона) улицы Наманган, дома улицы Осипенко, дома № 1-57 (нечетная сторона), дома № 2-38 (четная сторона) улицы Узбекской, дома улицы Серова, дома улицы Талалихина, дома № 1-61 (нечетная сторона), дома № 6-82 (четная сторона) улицы Ташкент, дома 4-переулка улицы Ташкент.
Избирательный участок 32
Место расположения избирательного участка: улица Казыбек би 47, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 13 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 127-159 (нечетная сторона) проспекта Абая, дома улицы Аккошкар аулие, дома 1-переулка улицы Айтеке би, дома № 51 "А"-67 (нечетная сторона), дома № 38-54 (четная сторона) улицы Байзак батыра, дома № 3-49 (нечетная сторона) улицы Казыбек би, дома 1, 2, 4-переулков улицы Казыбек би, дома улицы Рысбекова, дома переулка улицы Рысбекова.
Избирательный участок 33

Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Ыбыраев көшесі 25, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылының №117-123 (тақ сан жағы) үйлері, Байзақ батыр көшесінің №2-36 (жұп сан жағы) үйлері, Бейбітшілік көшесінің №1-17 (тақ сан жағы) үйлері, Бектұрғанов көшесінің №3, 5 үйлері, Қазыбек би көшесінің №36-116"А" (жұп сан жағы) үйлері, Қарахан көшесінің үйлері, Қарахан көшесінің 1-бұрылысының үйлері, Қылышбай ақын көшесінің №41 "А"-51 (тақ сан жағы) үйлері, №42-50 (жұп сан жағы) үйлері, Төле би даңғылының №39-53 (тақ сан жағы) үйлері, Төле би даңғылы бұрылысының үйлері.
34 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Сыпатай батыр көшесі 3, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің С. Нұрмағамбетов атындағы № 10 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 8 март көшесінің 2-бұрылысының үйлері, Аққозиев көшесінің № 7-197 (тақ сан жағы) үйлері, № 20-174 (жұп сан жағы) үйлері, Аққозиев көшесі 1, 3, 4-бұрылыстарының үйлері, Аққозиев тұйығының үйлері, Ат Тарази көшесінің үйлері, Ат Тарази көшесінің 2-бұрылысының үйлері, Балуан Шолақ көшесінің № 1-43 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-74 (жұп сан жағы) үйлері, Зәуірбеков көшесінің үйлері, Калинин көшесінің үйлері, Өтеулиев көшесінің үйлері, Өтеулиев көшесінің бұрылысының үйлері, Первомай көшесінің үйлері, Родниковый көшесінің үйлері.
№35 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Т.Ақбозов көшесі 28, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Жамбыл атындағы №5 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылының №33-87 (тақ сан жағы) үйлері, №46-86 (жұп сан жағы) үйлері, Абай даңғылының 4-бұрылысының үйлері, Т.Ақбозов көшесінің үйлері, Асқаров көшесінің №1-47 (тақ сан жағы) үйлері, №2-96 (жұп сан жағы) үйлері, Байтасов көшесінің №5-25 (тақ сан жағы) үйлері, Бейбітшілік көшесінің №2-18"А" (жұп сан жағы) үйлері, Бектұрғанов көшесінің №7-37 (тақ сан жағы) үйлері, №14-50 (жұп сан жағы) үйлері, Бурыл көшесінің 2-бұрылысының үйлері, Қапал көшесінің №29-175 (тақ сан жағы) үйлері, Қапал көшесінің 1-бұрылысының №7-17 (тақ сан жағы) үйлері, №8-18 (жұп сан жағы) үйлері, Қапал көшесінің 2-бұрылысының үйлері, Қашағанов көшесінің үйлері, Қашағанов көшесінің 1-3 бұрылыстарының үйлері, Қойгелді көшесінің №9-51 (тақ сан жағы) үйлері, Қойгелді тұйығының үйлері, Қ.Құрманбеков көшесінің үйлері, Пушкин көшесінің №23-35 (тақ сан жағы) үйлері, №4-30 (жұп сан жағы) үйлері, Рахмати көшесінің №1-21 (тақ сан жағы) үйлері, №2-38 (жұп сан жағы) үйлері, А.Сухамбаев көшесінің №1-51 (тақ сан жағы) үйлері, №2-74 (жұп сан жағы) үйлері, А.Сухамбаев тұйығының үйлері, Түйебеков көшесінің үйлері.
36 сайлау учаскесі

Место расположения избирательного участка: улица Ыбыраева 25, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 4 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 117-123 (нечетная сторона) проспекта Абая, дома № 2-36 (четная сторона) улицы Байзак батыра, дома №1-17 (нечетная сторона) улицы Бейбитшилик, дома № 3, 5 улицы Бектурганова, дома № 36-116"А" (четная сторона) улицы Казыбек би, дома улицы Карахан, дома 1-переулка улицы Карахан, дома № 41 "А"-51 (нечетная сторона), дома № 42-50 (четная сторона) улицы Кылышбай акына, дома № 39-53 (нечетная сторона) проспекта Толе би, дома переулка проспекта Толе би.
Избирательный участок 34
Место расположения избирательного участка: улица Сыпатай батыра 3, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 10 имени С. Нурмагамбетова отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома 2-переулка улицы 8 Марта, дома № 7-197 (нечетная сторона), дома № 20-174 (четная сторона) улицы Аккозиева, дома 1, 3, 4-переулков улицы Аккозиева, дома тупика Аккозиева, дома улицы Ат Тарази, дома 2-переулка улицы Ат Тарази, дома № 1-43 (нечетная сторона), дома № 2-74 (четная сторона) улицы Балуан Шолака, дома улицы Заурбекова, дома улицы Калинина, дома улицы Утеулиева, дома переулка улицы Утеулиева, дома улицы Первомайской, дома улицы Родниковой.
Избирательный участок 35
Место расположения избирательного участка: улица Т. Акбозова 28, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 5 имени Жамбыла отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 33-87 (нечетная сторона), дома № 46-86 (четная сторона) проспекта Абая, дома 4-переулка проспекта Абая, дома улицы Т. Акбозова, дома № 1-47 (нечетная сторона), дома № 2-96 (четная сторона) улицы Аскарова, дома № 5-25 (нечетная сторона) улицы Байтасова, дома № 2-18"А" (четная сторона) улицы Бейбитшилик, дома № 7-37 (нечетная сторона), дома № 14-50 (четная сторона) улицы Бектурганова, дома 2-переулка улицы Бурыл, дома № 29-175 (нечетная сторона) улицы Капал, дома № 7-17 (нечетная сторона), дома № 8-18 (четная сторона) 1-переулка улицы Капал, дома 2-переулка улицы Капал, дома улицы Кашаганова, дома 1-3 переулков улицы Кашаганова, дома № 9-51 (нечетная сторона) улицы Койгельды, дома тупика Койгельды, дома улицы К. Курманбекова, дома № 23-35 (нечетная сторона), дома № 4-30 (четная сторона) улицы Пушкина, дома № 1-21 (нечетная сторона), дома № 2-38 (четная сторона) улицы Рахмати, дома № 1-51 (нечетная сторона), дома № 2-74 (четная сторона) улицы А. Сухамбаева, дома тупика А. Сухамбаева, дома улицы Туйебекова.
Избирательный участок 36

Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Пушкин көшесі 15, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің А.Бөкейханов атындағы № 1 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылының № 7-29 (тақ сан жағы) үйлері, Абай даңғылының 2-бұрылысының үйлері, Адамбаев көшесінің үйлері, Адамбаев көшесінің бұрылысының үйлері, Аққозиев көшесінің № 3-5 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-18 (жұп сан жағы) үйлері, Аққозиев көшесінің 2-бұрылысының үйлері, Ақмола көшесінің үйлері, Ақмола көшесінің бұрылысының үйлері, Артем көшесінің үйлері, Артем көшесінің 1-бұрылысының үйлері, Артем көшесінің 2-бұрылысының үйлері, Байзақ батыр көшесінің № 3-51 (тақ сан жағы) үйлері, Байтасов көшесінің № 1-3 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-10 (жұп сан жағы) үйлері, Бектұрғанов көшесінің № 2-12 (жұп сан жағы) үйлері, Көшеней көшесінің № 1-81 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-78 (жұп сан жағы) үйлері, Көшеней көшесінің 2, 5-бұрылыстарының үйлері, Қазыбек би көшесінің № 2-34 (жұп сан жағы) үйлері, Қапал көшесінің № 1-27 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-52 (жұп сан жағы) үйлері, Қапал көшесінің 1-бұрылысының № 1-5 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-6 (жұп сан жағы) үйлері, Қапал көшесінің 3-бұрылысының үйлері, Қарағанды көшесінің үйлері, Қылышбай ақын көшесінің № 1-39 (тақ сан жағы) үйлері, 2-40 (жұп сан жағы) үйлері, Қылышбай ақын көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Павлов көшесінің үйлері, Пушкин көшесінің № 5-21 (тақ сан жағы) үйлері, Төле би даңғылының № 13-23 (тақ сан жағы) үйлері, № 14-32"А" (жұп сан жағы) үйлері.
37 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Сыпатай батыр көшесі 3, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің С. Нұрмағамбетов атындағы № 10 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жігер алқабы: Аккоз Косанов көшесінің үйлері, Арычный көшесінің үйлері, Жиһангер көшесінің үйлері, Проектный көшесінің үйлері, Рассвет алқабы: Барыс көшесінің үйлері, Медеу көшесінің үйлері, Земельный көшесінің үйлері, Ақбастау көшесінің үйлері, Жетісу көшесінің үйлері, Проектировщик саяжай массиві: Лесной көшесінің үйлері, Набережный көшесінің үйлері, Аққорған көшесінің үйлері, Байтақ көшесінің үйлері, Абай даңғылының № 5, 5"А" үйлері, Көшеней көшесінің 1, 6-бұрылысының үйлері, Құлжабаев көшесінің үйлері, Лысенко көшесінің үйлері, Молодогвардейский көшесінің үйлері, Пирогов көшесінің № 2-86 (жұп сан жағы) үйлері, Пирогов көшесінің № 1-79 (тақ сан жағы) үйлері, Пирогов көшесінің 2, 3, 4 5-бұрылыстарының үйлері, Рыночный көшесінің үйлері, Степная 2-көшесінің үйлері, Степной 1-бұрылысының үйлері, Степной 1-2 өткелдерінің үйлері, Степной 2-тұйығының үйлері, Шасаидов көшесінің үйлері.
38 сайлау учаскесі

Место расположения избирательного участка: улица Пушкина15, здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 1 имени А. Бокейханова отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 7-29 (нечетная сторона) проспекта Абая, дома 2-переулка проспекта Абая, дома улицы Адамбаева, дома переулка улицы Адамбаева, дома № 3-5 (нечетная сторона), дома № 2-18 (четная сторона) улицы Аккозиева, дома 2-переулка улицы Аккозиева, дома улицы Акмола, дома переулка улицы Акмола, дома улицы АртҰма, дома 1-переулка улицы АртҰма, дома 2-переулка улицы АртҰма, дома № 3-51 (нечетная сторона) улицы Байзак батыра, дома № 1-3 (нечетная сторона), дома № 2-10 (четная сторона) улицы Байтасова, дома № 2-12 (четная сторона) улицы Бектурганова, дома № 1-81 (нечетная сторона), дома № 2-78 (четная сторона) улицы Кошеней, дома 2, 5-переулков улицы Кошеней, дома № 2-34 улицы Казыбек би, дома № 1-27 (нечетная сторона), дома № 2-52 (четная сторона) улицы Капал, дома № 1-5 (нечетная сторона), дома № 2-6 (четная сторона) 1-переулка улицы Капал, дома 3-переулка улицы Капал, дома улицы Караганды, дома № 1-39 (нечетная сторона), дома № 2-40 (четная сторона) улицы Кылышбай акына, дома 1-2 переулков улицы Кылышбай акына, дома улицы Павлова, дома № 5-21 (нечетная сторона) улицы Пушкина, дома № 13-23 (нечетная сторона), дома № 14-32"А" (четная сторона) проспекта Толе би.
Избирательный участок 37
Место расположения избирательного участка: улица Сыпатай батыра 3, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 10 имени С. Нурмагамбетова отдела образования акимата города Тараз".
Границы: Массив Жигер: дома улицы Аккоз Косанова, дома улицы Арычный, дома улицы Жихангер, дома улицы Проектный, массив Рассвет: дома улицы Барыс, дома улицы Медеу, дома улицы Земельный, дома улицы Акбастау, дома улицы Жетису, дачный массив Проектировщик: дома улицы Лесной, дома улицы Набережный, дома улицы Аккорган, дома улицы Байтак, дома № 5, 5"А" проспекта Абая, дома 1, 6-переулков улицы Кошеней, дома улицы Кулжабаева, дома улицы Лысенко, дома улицы Молодогвардейской, дома № 1-79 (нечетная сторона) улицы Пирогова, дома 2, 3, 4, 5-переулков улицы Пирогова, дома улицы Рыночной, дома улицы Степной-2, дома 1-переулка Степной, дома 1-2 проездов Степной, дома 2-тупика Степной, дома улицы Шасаидова.
Избирательный участок № 38

Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Төңкеріс көшесі 14, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 31 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Абай даңғылы 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
Абай 3-тұйығы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 44Б, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 49Б, 49В, 49Г, 50, 51, 51А, 51Б, 52, 53, 53А, 54, 55, 57А;
Береговая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
Жамбыл даңғылы 1, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 16Б;
Көшеней көшесі 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 239, 241, 243;
Көшеней 3-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 16В, 16Г, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 38А, 68;
Көшеней 4-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Көшеней 7-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 13Б;
Көшеней 8-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97;

Центр избирательного участка: город Тараз, улица Тонкуруш 14, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 31 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: проспект Абая 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
переулок 3 Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 44Б, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 49Б, 49В, 49Г, 50, 51, 51А, 51Б, 52, 53, 53А, 54, 55, 57А;
улица Береговая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
проспект Жамбыла 1, 3, 5, 7, 9, 10, 12, 16Б;
улица Кошеней 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 239, 241, 243;
переулок 3 Кошеней 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 16В, 16Г, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 38А, 68;
переулок 4 Кошеней 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
переулок 7 Кошеней 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 13Б;
переулок 8 Кошеней 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97;

Сеңкібай көшесі 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139А, 140, 141, 142;
Сеңкібай 1-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Сеңкібай 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14;
Сеңкібай 3-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Сеңкібай 4-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 40, 40А, 41, 42, 42А, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 48А;
Сеңкібай 5-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Сеңкібай 6-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Сыпатай батыр көшесі 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113.
№39 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: А.С.Пушкин көшесі 52, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының "Абай атындағы Жамбыл гуманитарлық жоғары колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Ақша батыр көшесінің үйлері, Асқаров көшесінің №49-165 (тақ сан жағы) үйлері, №98-146 (жұп сан жағы) үйлері, Бейбітшілік көшесінің №63-99"Г" (тақ сан жағы) үйлері, №24-108 (жұп сан жағы) үйлері, Бурыл көшесінің 3-бұрылысының үйлері, Датұлы көшесінің №31-59 (тақ сан жағы) үйлері, №30-52 (жұп сан жағы) үйлері, Датұлы көшесінің 1-бұрылысының үйлері, Жамбыл даңғылының №11-87 (тақ сан жағы) үйлері, Желтоқсан көшесінің №1-9 (тақ сан жағы) үйлері, №2-36 (жұп сан жағы) үйлері, Көшек батыр көшесінің №69-93 (тақ сан жағы) үйлері, №76-100 (жұп сан жағы) үйлері, Қазиев көшесінің үйлері, Қойгелді көшесінің №53-97 (тақ сан жағы) үйлері, №16-140 (жұп сан жағы) үйлері, Майкөт ақын көшесінің үйлері, Пушкин көшесінің №47-127 (тақ сан жағы) үйлері, №36"А"-138 (жұп сан жағы) үйлері, Рахмати көшесінің №23-59 (тақ сан жағы) үйлері, №40-80 (жұп сан жағы) үйлері, А.Сухамбаев көшесінің 1-2 бұрылыстарның үйлері, Тоқберген көшесінің №56-90 (жұп сан жағы) үйлері, Тоқтаров көшесінің үйлері.
40 сайлау учаскесі

улица Сенкибая 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65А, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92А, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 139А, 140, 141, 142;
переулок 1 Сенкибая 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок 2 Сенкибая 1, 2, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14;
переулок 3 Сенкибая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
переулок 4 Сенкибая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 28/2, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 37А, 38, 38А, 39, 40, 40А, 41, 42, 42А, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 48А;
переулок 5 Сенкибая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
переулок 6 Сенкибая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Сыпатай батыра 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113.
Избирательный участок 39
Место расположения избирательного участка: улица А.С. Пушкина 52, здание государственного коммунального казенного предприятия "Жамбылский гуманитарный высший колледж имени Абая" управления образования акимата Жамбылской области.
Границы: дома улицы Акша батыра, дома № 4 9-165 (нечетная сторона), дома № 98-146 (четная сторона) улицы Аскарова, дома № 63-99 "Г" (нечетная сторона), дома № 24-108 (четная сторона) улицы Бейбитшилик, дома 3-переулка Бурыл, дома № 31-59 (нечетная сторона), дома № 30-52 (четная сторона) улицы Датулы, дома 1-переулка улицы Датулы, дома № 11-87 (нечетная сторона) проспекта Жамбыла, дома № 1-9 (нечетная сторона), дома № 2-36 (четная сторона) улицы Желтоксан, дома № 69-93 (нечетная сторона), дома № 76-100 (четная сторона) улицы Кошек батыра, дома улицы Казиева, дома № 53-97 (нечетная сторона), дома № 16-140 (четная сторона) улицы Койгельды, дома улицы Майкот акына, дома № 47-127 (нечетная сторона), дома № 36"А"-138 (четная сторона) улицы Пушкина, дома № 23-59 (нечетная сторона), дома № 40-80 (четная сторона) улицы Рахмати, дома 1-2 переулков улицы А. Сухамбаева, дома № 56-90 (четная сторона) улицы Токберген, дома улицы Токтарова.
Избирательный участок № 40

Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Ағаділ Сухамбаев көшесі 20, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 23 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Жамбыл даңғылы 9А;
Қапал көшесі 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 177, 179, 179А, 181, 181А, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201;
Ағаділ Сухамбаев көшесі 53, 55, 57, 59, 61, 66/1, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93А, 95, 95А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88А, 90, 92, 94, 96, 98, 98А, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116;
Ағаділ Сухамбаев 3-тұйық көшесі 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17А, 19, 21;
Телецентр көшесі 1, 1А, 1У, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Е, 2Д, 2/1, 3, 3А, 3/6, 3/9, 4, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/5, 5/7, 5/9, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 9/4, 10, 10/1, 11, 13, 14.
№41 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Жамбыл даңғылы 16А, "М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының 5-ші кешені (5.1. корпус) ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Жамбыл даңғылы 14А, 14Б, 16А, 16А/3, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4;
Елюбай Олжабаев көшесі 1, 1А, 1У, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100А, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110А, 111, 112;
Қаныш Сәтбаев көшесі 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1М, 1/1, 2, 2А, 2У, 2/1, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3У, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/18, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 5Г, 5/1, 6, 6А, 6У, 6/1, 7, 7Б, 7У, 8, 8А, 8Б, 8У, 9, 9А, 9У, 10, 10А, 10У, 12, 12А, 12У, 13, 14, 16, 17А, 20;
Төңкеріс көшесі 1, 2.
42 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Мәмбет батыр көшесі 25"А", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің О. Жолдасбеков атындағы № 50 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақкөз батыр көшесінің үйлері, Алатау көшесінің үйлері, Алатау көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Алатау көшесінің 1-2 тұйықтарының үйлері, Әулие-Ата көшесінің үйлері, Әулие-Ата тұйығының үйлері, Болатов көшесінің үйлері, Бұқар жырау көшесінің үйлері, Волков көшесінің үйлері, Волков тұйығының үйлері, Добровольский көшесінің үйлері, Жанболатов көшесінің үйлері, Жаңасаз көшесінің үйлері, Көктөбе көшесінің үйлері, Пацаев көшесінің үйлері, Пригородный көшесінің үйлері, Пригородный өткелінің үйлері, Ровненский көшесінің үйлері, Ровненский көшесінің бұрылысының үйлері, Ровненский өткелінің үйлері, Сеңкібай көшесінің № 143"А"-197 (тақ сан жағы) үйлері, № 144-208 (жұп сан жағы) үйлері, Смайылов көшесінің үйлері, Смайылов көшесінің бұрылысының үйлері, Смайылов тұйығының үйлері, Төңкеріс көшесінің № 14-19 үйлері.
№43 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: город Тараз, улица Агадила Сухамбаева 20, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 23 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: проспект Жамбыла 9А;
улица Капал 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 177, 179, 179А, 181, 181А, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201;
улица Агадила Сухамбаева 53, 55, 57, 59, 61, 66/1, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 93А, 95, 95А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 88А, 90, 92, 94, 96, 98, 98А, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116;
переулок 3 Агадила Сухамбаева 7, 9, 11, 13, 15, 17, 17А, 19, 21;
улица Телецентр 1, 1А, 1У, 2, 2А, 2Б, 2В, 2Е, 2Д, 2/1, 3, 3А, 3/6, 3/9, 4, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5/5, 5/7, 5/9, 6, 6А, 6Б, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 9/4, 10, 10/1, 11, 13, 14.
Избирательный участок № 41
Центр избирательного участка: город Тараз, проспект Жамбыла 16А, здание 5-го комплекса (5.1. корпус) некомерческого акционерного общества "Таразский региональный университет имени М.Х.Дулати".
Границы избирательного участка: город Тараз: проспект Жамбыла 14А, 14Б, 16А, 16А/3, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4;
улица Елубая Олжабаева 1, 1А, 1У, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100А, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110А, 111, 112;
улица Каныша Сатбаева 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1М, 1/1, 2, 2А, 2У, 2/1, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3У, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 3/10, 3/11, 3/12, 3/18, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 5Г, 5/1, 6, 6А, 6У, 6/1, 7, 7Б, 7У, 8, 8А, 8Б, 8У, 9, 9А, 9У, 10, 10А, 10У, 12, 12А, 12У, 13, 14, 16, 17А, 20;
улица Тонкуруш 1, 2.
Избирательный участок 42
Место расположения избирательного участка: улица Мамбет батыра 25"А", здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 50 имени О.Жолдасбекова отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома улицы Аккоз батыра, дома улицы Алатау, дома 1-2 переулков улицы Алатау, дома 1-2 тупиков Алатау, дома улицы Аулие-Ата, дома тупика Аулие-Ата, дома улицы Болатова, дома улицы Бухар жырау, дома улицы Волкова, дома тупика Волкова, дома улицы Добровольского, дома улицы Жанболатова, дома улицы Жанасаз, дома улицы Коктобе, дома улицы Пацаева, дома улицы Пригородной, дома проезда Пригородной, дома улицы Ровненской, дома переулка улицы Ровненской, дома проезда Ровненской, дома № 143"А"-197 (нечетная сторона), дома № 144-208 (четная сторона) улицы Сенкибай, дома улицы Смайылова, дома переулка улицы Смайылова, дома тупика Смайылова, дома № 14-19 улицы "Төңкеріс".
Избирательный участок 43

Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Кенен Әзірбаев көшесі 154, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ш.Смаханұлы атындағы № 44 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Жамбыл даңғылы 16В;
Жолбарыс хан көшесі 7, 7А, 7Б, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110А, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134А, 135, 136, 137, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151А, 151Б, 152, 153, 153А, 155, 157, 157А, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 179А, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205;
Қапал көшесі 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 246А, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 264А, 266, 268, 270, 272, 272А, 274, 276, 278, 280, 282, 282А, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 312А, 314, 316, 318, 320, 320А, 322, 324, 324А, 326, 328, 330, 332, 334;
Қапал 6-тұйық көшесі 14, 16, 16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85;
Әзімбек Смаилов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90;
Төңкеріс көшесі 3, 4.
№44 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Кенен Әзірбаев көшесі 154, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ш.Смаханұлы атындағы № 44 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Центр избирательного участка: город Тараз, улица Кенена Азербаева 154, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 44 имени Ш.Смаханулы отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: проспект Жамбыла 16В;
улица Жолбарыс хана 7, 7А, 7Б, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 30А, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110А, 111, 111А, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 134А, 135, 136, 137, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 151А, 151Б, 152, 153, 153А, 155, 157, 157А, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 179А, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205;
улица Капал 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 246А, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 264А, 266, 268, 270, 272, 272А, 274, 276, 278, 280, 282, 282А, 284, 286, 288, 290, 292, 294, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 310, 312, 312А, 314, 316, 318, 320, 320А, 322, 324, 324А, 326, 328, 330, 332, 334;
переулок 6 Капал 14, 16, 16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85;
улица Азимбека Смаилова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90;
улица Тонкуруш 3, 4.
Избирательный участок № 44
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Кенена Азербаева 154, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 44 имени Ш.Смаханулы отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".

Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Сыдық Абыланов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 21Б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127;
Әбдібаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 52Б, 52В, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81А;
Кенен Әзірбаев көшесі 21, 23, 25, 27, 27А, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63А, 64, 64А, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128А, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138А, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146А, 147, 148, 149, 149А, 150, 151, 152, 191;
Ысқақ Әсімов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 97Б, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 113А, 114, 115, 115А, 115Б, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123А, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 148А, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162А, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 168А, 169, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 182А, 183, 184, 184А, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 191А, 192, 193, 193А, 194, 195, 195А;

Границы избирательного участка: город Тараз: улица Сыдыка Абыланова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 18, 19, 19А, 20, 21, 21А, 21Б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127;
улица Абдибаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52А, 52Б, 52В, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81А;
улица Кенена Азербаева 21, 23, 25, 27, 27А, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90А, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128А, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138А, 139, 140 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146А, 147, 148, 149, 149А, 150, 151, 152, 191;
улица Ыскака Асимова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 97А, 97Б, 98, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111А, 112, 113, 113А, 114, 115, 115А, 115Б, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 123А, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 148А, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 162А, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 168А, 169, 170, 170А, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 182А, 183, 184, 184А, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 191А, 192, 193, 193А, 194, 195, 195А;

Махамбет Бекбергенов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А;
Рахмет Жолаев көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 34В, 34Г, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149Б;
Жылысбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 81А, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93А, 94, 95, 95А, 96, 97, 98, 98А, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117А, 118, 119, 120, 121, 122, 122А, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129;
Оспанәлі Иманәлиев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
Қапал көшесі 237, 239, 341, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 267А, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 291А, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 311А, 312, 315, 317, 319, 319А, 321, 321А, 323, 325, 327, 329, 329А, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 349, 351, 353, 353А, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 375А, 375Б;
Проектная көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144;

улица Махамбета Бекбергенова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А;
улица Рахмета Жолаева 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 31Б, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 34В, 34Г, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 149Б;
улица Жылысбаева 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57А, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74А, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 81А, 82, 83, 83А, 84, 85, 85А, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 93А, 94, 95, 95А, 96, 97, 98, 98А, 99, 99А, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 105А, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117А, 118, 119, 120, 121, 122, 122А, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129;
улица Оспанали Иманалиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 22А, 22Б, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44А, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
улица Капал 237, 239, 341, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 267А, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 291А, 293, 295, 297, 299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 311А, 312, 315, 317, 319, 319А, 321, 321А, 323, 325, 327, 329, 329А, 331, 333, 335, 337, 339, 341, 343, 345, 349, 351, 353, 353А, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 375А, 375Б;
улица Проектная 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144;

Ұлықбек көшесі 1, 1У, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 28А, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204.
№ 45 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Қаныш Сәтбаев көшесі 18, "М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының 6-ші кешені (6.3 корпус) ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Бостандық көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Гамалей көшесі 15, 17, 19;
Красин 1-тұйық көшесі 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6У, 7, 7А, 8, 8У, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 16В, 24А;
Красин 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17Б;
Красин 3-тұйық көшесі 1, 1А, 1/1, 1/2, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13В, 14, 15, 15А, 16, 16/1;
Красин 4-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 17, 17Б;
Красин 5-тұйық көшесі 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 13Б, 13В, 14, 15, 15А;
Красин 7-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Бауыржан Қойбаков көшесі 1, 2, 2А, 2/2, 3, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 9В, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 14Г, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 241;
Қаныш Сәтбаев көшесі 18, 19, 25, 25А, 26, 30 А, 30Б, 30В.
№ 46 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Қ. Көшеков көшесі 50, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Абай атындағы № 26 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Асқаров көшесінің № 193-273 (тақ сан жағы) үйлері, Барбюс көшесінің үйлері, Барбюс көшесінің 1-3 бұрылыстарының үйлері, Барбюс өткелінің үйлері, № 20-58 (жұп сан жағы) үйлері, Воинский көшесінің үйлері, Жүзбаев көшесінің үйлері, Жүргенов көшесінің үйлері, Коцюбинский көшесінің үйлері, Н.Крупская көшесінің № 78, 84, 73-81 (тақ сан жағы) үйлері, Косы батыр 11"А"-49"А" (тақ сан жағы), 44-68"А" (жұп сан жағы), Қ. Көшеков көшесінің үйлері, Лазарев көшесінің үйлері, Леси Украинки көшесінің үйлері, Макаров көшесінің үйлері, Пушкин көшесінің № 154-208 (жұп сан жағы) үйлері, Сақиев көшесінің үйлері, Салқам Жәңгір көшесінің үйлері, Синявин көшесінің үйлері.
№ 47 сайлау учаскесі

улица Улукбека 1, 1У, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 25А, 26, 27, 27А, 27Б, 28, 28А, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204.
Избирательный участок № 45
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Каныша Сатбаева 18, здание 6-го комплекса (6.3 корпус) некомерческого акционерного общества "Таразский региональный университет имени М.Х.Дулати".
Границы избирательного участка: город Тараз: улица Бостандык 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Гамалея 15, 17, 19;
переулок 1 Красина 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 6У, 7, 7А, 8, 8У, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16Б, 16В, 24А;
переулок 2 Красина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 17Б;
переулок 3 Красина 1, 1А, 1/1, 1/2, 1А, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13В, 14, 15, 15А, 16, 16/1;
переулок 4 Красина 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 17, 17Б;
переулок 5 Красина 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 13Б, 13В, 14, 15, 15А;
переулок 7 Красина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Бауыржана Койбакова 1, 2, 2А, 2/2, 3, 4, 4А, 4Б, 4В, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 9В, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 14Б, 14Г, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 241;
улица Каныша Сатбаева 18, 19, 25, 25А, 26, 30А, 30Б, 30В.
Избирательный участок № 46
Место расположения избирательного участка: улица К. Кошекова 50, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 26 имени Абая отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома 193-273 (нечетная сторона) по улицы Аскарова, дома по улицы Барбюс, дома 1-3 переулков улицы Барбюс, дома № 20-58 проезда Барбюс, дома улицы Воинского, дома улицы Жузбаева, улицы Жургенова, дома улицы Коцюбинского, дома № 78, 84, 73-81 (нечетная сторона) улицы Н. Крупской, дома 11"А"-49"А" (нечетная сторона), 44-68"А" (четная сторона) улицы Косы батыра, дома улицы К. Кошекова, дома на улицы Лазарева, дома на улицы Леси Украинки, дома улицы Макарова, дома 154-208 (четная сторона) улицы Пушкина, дома на улицы Сакиева, дома на улицы Салкама Жангира, дома на улицы Синявина.
Избирательный участок № 47

Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Бурыл" алабы, Сәду Шәкіров көшесі 82, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 54 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Асанбай Асқаров көшесінің 275-395Б (тақ сан жағы), 278-312 (жұп сан жағы) үйлері,
Дүйсенбек Әбділдаев көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 1-тұйық көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 2-тұйық көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 3-тұйық көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 4-тұйық көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 5-тұйық көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 6-тұйық көшесінің үйлері,
Сәдуақас Әліпшеев 7-тұйық көшесінің үйлері,
Садуақас Әліпшеев өтпе жолының үйлері,
Барбол Тоқтықожаұлы көшесінің 1-123 (тақ сан жағы), 2-34 (жұп сан жағы) үйлері,
Барбол Тоқтықожаұлы тұйық көшесінің үйлері,
Әбубәкір Диваев көшесінің үйлері,
Құрманбек Жандарбеков көшесінің үйлері,
Көделі көшесінің үйлері,
Қадыр Мырза Әлі көшесінің үйлері,
Қаракемер көшесінің үйлері,
Тұманбай Молдағалиев көшесінің 1-12 үйлері,
Қобыланды көшесінің үйлері,
Айтбай Назарбеков көшесінің үйлері,
Овсянников көшесінің үйлері,
Өзбек ақын көшесінің үйлері,
Петрашевский көшесінің үйлері,
Гамалея көшесінің 1-5 (тақ сан жағы), 2-12 (жұп сан жағы) үйлері.
№48 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Көшек батыр көшесі 136, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №9 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Әбілқайыров көшесінің үйлері, Әл-Фараби көшесінің бұрылысының үйлері, Баласағұн көшесінің №37-71 (тақ сан жағы) үйлері, №62-102 (жұп сан жағы) үйлері, Баласағұн көшесінің 3-бұрылысының үйлері, Бейбітшілік көшесінің №101-163 (тақ сан жағы) үйлері, №110-166 (жұп сан жағы) үйлері, Бейбітшілік көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Бірлесу Еңбек көшесінің үйлері, Бірлесу Еңбек көшесінің бұрылысының үйлері, Жамбыл даңғылының №70-102 (жұп сан жағы) үйлері, Көшек батыр көшесінің №104-306 (жұп сан жағы) үйлері, Н.Крупская көшесінің №72, 37-55 (тақ сан жағы) үйлері, Қаратау көшесінің үйлері, Қойшыбеков көшесінің үйлері, Қосы батыр көшесінің №49-61 (тақ сан жағы) үйлері, №68-78 (жұп сан жағы) үйлері, Пушкин көшесінің №129-229 (тақ сан жағы) үйлері, №230, 244 (жұп сан жағы) үйлері, Руставели көшесінің бұрылысының үйлері, Чернышов көшесінің үйлері, Яковлев көшесінің үйлері.
№ 49 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Қ. Жалайыри көшесі 31, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №32 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Бурыл", улица Саду Шакирова 82, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 54 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 275-395Б (нечетная сторона), 278-312 (четная сторона) улицы Асанбая Аскарова,
дома улицы Дуйсенбека Абдилдаева,
дома улицы Садуакаса Алипшеева,
дома 1-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома 2-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома 3-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома 4-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома 5-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома 6-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома 7-переулка Садуакаса Алипшеева,
дома проезда Садуакаса Алипшеева,
дома 1-123 (нечетная сторона), 2-34 (четная сторона) улицы Барбола Токтыкожаулы,
дома переулка Барбола Токтыкожаулы,
дома улицы Абубакира Диваева,
дома улицы Курманбека Жандарбекова,
дома улицы Кодели,
дома улицы Кадыра Мырза Али,
дома улицы Каракемер,
дома 1-12 улицы Туманбая Молдагалиева,
дома улицы Кобыланды,
дома улицы Айтбая Назарбекова,
дома улицы Овсянникова,
дома улицы Озбек акына,
дома улицы Петрашевского,
дома улицы Гамалея 1-5 (нечетная сторона), 2-12 (четная сторона).
Избирательный участок 48
Место расположения избирательного участка: улица Кошек батыра 136, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 9 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома улицы Абилхаирова, дома переулка улицы Аль-Фараби, дома № 37-71 (нечетная сторона), дома № 62-102 (четная сторона) улицы Баласагун, дома 3-переулка улицы Баласагун, дома № 101-163 (нечетная сторона), дома № 110-166 (четная сторона) улицы Бейбитшилик, дома 1-2 переулков улицы Бейбитшилик, дома улицы Бирлесу Енбек, дома переулка улицы Бирлесу Енбек, дома № 70-102 (четная сторона) проспекта Жамбыла, дома № 104-306 (четная сторона) улицы Кошек батыра, дома № 72, 37-55 (нечетная сторона) улицы Н. Крупской, дома улицы Каратау, дома улицы Койшыбекова, дома № 49-61 (нечетная сторона), дома №68-78 (четная сторона) улицы Косы батыра, дома № 129-229 (нечетная сторона), дома №230, 244 (четная сторона) улицы Пушкина, дома переулка улицы Руставели, дома улицы Чернышова, дома улицы Яковлева.
Избирательный участок № 49
Место расположения избирательного участка: улица К. Жалайыри 31, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 32 отдела образования акимата города Тараз".

Шекарасы: Аппасова көшесінің № 55-81 (тақ сан жағы) үйлері, № 48-88 (жұп сан жағы) үйлері, Бөлтірік шешен көшесінің № 51-83/2 (тақ сан жағы) үйлері, № 26-52 (жұп сан жағы) үйлері, Гипс көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Қ.Жалайыри көшесінің № 11-29 (тақ сан жағы) үйлері, № 16-50 (жұп сан жағы) үйлері, Н. Крупская көшесінің № 1-31 (тақ сан жағы) үйлері, Ниетқалиев көшесінің № 64-100 (жұп сан жағы) үйлері, Новостройка көшесінің үйлері, Рысбек батыр көшесінің № 19-95 (тақ сан жағы) үйлері, № 36-54 (жұп сан жағы) үйлері, Сұлтанбаев көшесінің үйлері, Сұлтанбаев көшесінің 1-3 бұрылыстарының үйлері, Сұлтанбаев 1-2 өткелдерінің үйлері, Ы. Сүлейменов көшесінің № 73-237 (тақ сан жағы) үйлері, Химик көшесінің үйлері, Чехов көшесінің үйлері, Чехов көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері.
№50 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Астана" ықшамауданы 10"А", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Қаратай Тұрысов атындағы №53 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Астана" ықшамауданының үйлері, Аппасова көшесінің №2 "А"-30 (жұп сан жағы) үйлері, Завком көшесінің үйлері.
№51 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Қ.Жалайыри көшесі 5, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №7 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қ.Жалайыри көшесінің №1-9 (тақ сан жағы) үйлері, №2-14 (жұп сан жағы) үйлері, Қ.Жалайыри көшесінің 1-бұрылысының үйлері, Ломоносов көшесінің №9-29 (тақ сан жағы) үйлері, №8-24 (жұп сан жағы) үйлері, Ниетқалиев көшесінің №57-89 (тақ сан жағы) үйлері, Рахимов көшесінің №57-61 (тақ сан жағы) үйлері, №42-64 (жұп сан жағы) үйлері, Рахимов көшесі 2-бұрылысының үйлері, Рысбек батыр көшесінің №1-9"А" (тақ сан жағы) үйлері, №2-34 (жұп сан жағы) үйлері, Рысбек батыр көшесінің бұрылысының үйлері, Төле би даңғылының №112-118 (жұп сан жағы) үйлері.
№52 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Ниетқалиев көшесі 20, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Жамбыл жоғары медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Баласағұн көшесінің №101-139 (тақ сан жағы) үйлері, №142-184 (жұп сан жағы) үйлері, Бөлтірік шешен көшесінің №1-49 (тақ сан жағы) үйлері, №2-24 (жұп сан жағы) үйлері, Бөлтірік шешен көшесінің 1-3 бұрылыстарының үйлері, Достоевский көшесінің №23-35 (тақ сан жағы) үйлері, №16-22 (жұп сан жағы) үйлері, Жамбыл даңғылының №115-119"А" (тақ сан жағы) үйлері, Ломоносов көшесінің №1-7 (тақ сан жағы) үйлері, №2-6 (жұп сан жағы) үйлері, Ниетқалиев көшесінің №11-55 (тақ сан жағы) үйлері, №6-68 (жұп сан жағы) үйлері, Рахимов көшесінің №51-53 (тақ сан жағы) үйлері, №2-40 (жұп сан жағы) үйлері, Рахимов көшесінің 1-бұрылысының үйлері, Рахимов өткелінің үйлері, Рахимов тұйығының үйлері, Сауранбаев көшесінің үйлері, Сауранбаев көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Ы.Сүлейменов көшесінің №21-63 (тақ сан жағы) үйлері, Ы.Сүлейменов көшесі 3-4 бұрылыстарының үйлері, Ұлбике ақын көшесінің №41-105"А" (тақ сан жағы) үйлері, №58-130 (жұп сан жағы) үйлері.
№53 сайлау учаскесі

Границы: дома № 55-81 (нечетная сторона), № 48-88 (нечетная сторона) улицы Аппасова, дома № 51-83/2 (нечетная сторона), № 26-52 (четная сторона) улицы Болтирик шешен, дома 1-2 переулков улицы Гипсовой, дома №11-29 (нечетная сторона), дома № 16-50 (четная сторона) улицы К. Жалайыри, дома № 1-31 (нечетная сторона) улицы Н. Крупской, дома № 64-100 (четная сторона) улицы Ниеткалиева, дома улицы Новостройки, дома № 19-95 (нечетная сторона), дома № 36-54 (четная сторона) улицы Рысбек батыра, дома улицы Султанбаева, дома 1-3 переулков улицы Султанбаева, дома 1-2 проездов Султанбаева, дома 73-237 (нечетная сторона) по улицы Ы. Сулейменова, дома улицы Химика, дома улицы Чехова, дома 1-2 переулков улице Чехова.
Избирательный участок 50
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Астана" 10"А", здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 53 имени Каратая Турысова отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома микрорайона "Астана", дома №2 "А"-30 (четная сторона) улицы Аппасовой, дома улицы Завкомовской.
Избирательный участок 51
Место расположения избирательного участка: улица К. Жалайыри 5, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 7 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 1-9 (нечетная сторона), дома № 2-14 (четная сторона) улицы К. Жалайыри, дома 1-переулка улицы К.Жалайыри, дома № 9-29 (нечетная сторона), дома № 8-24 (четная сторона) улицы Ломоносова, дома № 57-89 (нечетная сторона) улицы Ниеткалиева, дома № 57-61 (нечетная сторона), дома № 42-64 (четная сторона) улицы Рахимова, дома 2-переулка улицы Рахимова, дома № 1-9"А" (нечетная сторона), дома № 2-34 (четная сторона) улицы Рысбек батыра, дома переулка улицы Рысбек батыра, дома № 112-118 (четная сторона) проспекта Толе би.
Избирательный участок 52
Место расположения избирательного участка: улица Ниеткалиева 20, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылский высший медицинский колледж управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы: дома № 101-139 (нечетная сторона), дома № 142-184 (четная сторона) улицы Баласагун, дома № 1-49 (нечетная сторона), дома № 2-24 (четная сторона) улицы Болтирик шешен, дома 1-3 переулков улицы Болтирик шешен, дома № 23-35 (нечетная сторона), дома № 16-22 (четная сторона) улицы Достоевского, дома № 115-119"А" (нечетная сторона) проспекта Жамбыла, дома № 1-7 (нечетная сторона), дома № 2-6 (четная сторона) улицы Ломоносова, дома № 11-55 (нечетная сторона), дома № 6-68 (четная сторона) улицы Ниеткалиева, дома № 51-53 (нечетная сторона), дома № 2-40 (четная сторона) улицы Рахимова, дома 1-переулка улицы Рахимова, дома проезда Рахимова, дома тупика Рахимова, дома улицы Сауранбаева, дома 1-2 переулков улицы Сауранбаева, дома № 21-63 (нечетная сторона) улицы Ы. Сулейменова, дома 3-4 переулков улицы Ы. Сулейменова, дома № 41-105"А" (нечетная сторона), дома № 58-130 (четная сторона) улицы Улбике акына.
Избирательный участок 53

Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Н.Крупская көшесінің 1-бұрылысы, 26"А", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Ы.Сүлейменов атындағы №37 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Баласағұн көшесінің №73-99 (тақ сан жағы) үйлері, №104-140 (жұп сан жағы) үйлері, Баласағұн көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Богуна көшесінің бұрылысының үйлері, Датұлы көшесінің №59"А"-103 (тақ сан жағы) үйлері, №54-110 (жұп сан жағы) үйлері, Датұлы көшесінің 2-бұрылысының үйлері, Жамбыл даңғылының №104-156 (жұп сан жағы) үйлері, Көшек батыр көшесінің №97-305 (тақ сан жағы) үйлері, Н.Крупская көшесінің №33-35 (тақ сан жағы) үйлері, №2-70 (жұп сан жағы) үйлері, Н.Крупская көшесінің 1-3 бұрылыстарының үйлері, Қажымұқан көшесінің №63-113 (тақ сан жағы) үйлері, №56"А"-112 (жұп сан жағы) үйлері, Қажымұқан көшесінің 1-3 бұрылыстарының үйлері, Қасымбеков көшесінің №33-71 (тақ сан жағы) үйлері, №30-66 (жұп сан жағы) үйлері, Макаренко көшесінің бұрылысының үйлері, Ы.Сүлейменов көшесінің №38-96 (жұп сан жағы) үйлері, Тоқберген көшесінің №63-109 (тақ сан жағы) үйлері, №90"А"-142 (жұп сан жағы) үйлері, Ұлбике ақын көшесінің №1-39 (тақ сан жағы) үйлері, №2-56 (жұп сан жағы) үйлері, Ұлбике ақын көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері.
№54 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Бейбітшілік көшесі 34, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Абай даңғылы 1-бұрылысының үйлері, Әпсеметов көшесінің үйлері, Бейбітшілік көшесінің №23-59 (тақ сан жағы) үйлері, Датұлы көшесінің №1-29 (тақ сан жағы) үйлері, №2-28 (жұп сан жағы) үйлері, Жамбыл даңғылының №89-111 (тақ сан жағы) үйлері, Желтоқсан көшесінің №13-69 (тақ сан жағы) үйлері, №38-76 (жұп сан жағы) үйлері, Көшек батыр көшесінің №13- 65 (тақ сан жағы) үйлері, №2-74 (жұп сан жағы) үйлері, Қажымұқан көшесінің №1-61 (тақ сан жағы) үйлері, №2-56 (жұп сан жағы) үйлері, Қажымұқан көшесінің 4-бұрылысының үйлері, Қасымбеков көшесінің №1-31 (тақ сан жағы) үйлері, №2-28"А" (жұп сан жағы) үйлері, Қойгелді көшесінің №99-141 (тақ сан жағы) үйлері, №142-166 (жұп сан жағы) үйлері, Молдағұлова көшесінің үйлері, Ы.Сүлейменов көшесінің №9-17 (тақ сан жағы) үйлері, №2-36 (жұп сан жағы) үйлері, Ы.Сүлейменов көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Тоқберген көшесінің №1-61 (тақ сан жағы) үйлері, №8-54 (жұп сан жағы) үйлері, Тұрсынов көшесінің үйлері, Ярошбаев көшесінің үйлері.
№55 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Қазыбек би көшесі 136, Тараз қаласы әкімдігінің тұрғын жай – коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Жамбыл су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынының ғимараты.

Место расположения избирательного участка: 1-переулок улицы Н. Крупской 26"А", здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 37 имени Ы. Сулейменова отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 73-99 (нечетная сторона), дома № 104-140 (четная сторона) улицы Баласагун, дома 1-2 переулков улицы Баласагун, дома переулка улицы Богуна, дома № 59"А"-103 (нечетная сторона), дома № 54-110 (четная сторона) улицы Датулы, дома 2-переулка улицы Датулы, дома № 104-156 (четная сторона) проспекта Жамбыла, дома № 97-305 (нечетная сторона) улицы Кошек батыра, дома № 33-35 (нечетная сторона), дома № 2-70 (четная сторона) улицы Н. Крупской, дома 1-3 переулков улицы Н. Крупской, дома № 63-113 (нечетная сторона), дома № 56"А"-112 (четная сторона) улицы Кажымукана, дома 1-3 переулков улицы Кажымукана, дома № 33-71 (нечетная сторона), дома № 30-66 (четная сторона) улицы Касымбекова, дома переулка улицы Макаренко, дома № 38-96 (четная сторона) улицы Ы. Сулейменова, дома № 63-109 (нечетная сторона), дома № 90"А"-142 (четная сторона) улицы Токберген, дома № 1-39 (нечетная сторона), дома № 2-56 (четная сторона) улицы Улбике акына, дома 1-2 переулков улицы Улбике акына.
Избирательный участок 54
Место расположения избирательного участка: улица Бейбитшилик 34, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 2 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома 1-переулка проспекта Абая, дома улицы Апсеметова, дома № 23-59 (нечетная сторона) улицы Бейбитшилик, дома № 1-29 (нечетная сторона), дома № 2-28 (четная сторона) улицы Датулы, дома № 89-111 (нечетная сторона) проспекта Жамбыла, дома № 13-69 (нечетная сторона), дома № 38-76 (четная сторона) улицы Желтоксан, дома № 13-65 (нечетная сторона), дома № 2-74 (четная сторона) улицы Кошек батыра, дома № 1-61 (нечетная сторона), дома № 2-56 (четная сторона) улицы Кажымукан, дома 4-переулка улицы Кажымукан, дома № 1-31 (нечетная сторона), дома № 2-28"А" (четная сторона) улицы Касымбекова, дома № 99-141 (нечетная сторона), дома № 142-166 (четная сторона) улицы Койгельды, дома улицы Молдагулова, дома № 9-17 (нечетная сторона), дома № 2-36 (четная сторона) улицы Ы. Сулейменова, дома 1-2 переулков улицы Ы. Сулейменова, дома № 1-61 (нечетная сторона), дома № 8-54 (четная сторона) улицы Токберген, дома улицы Турсынова, дома улицы Ярошбаева.
Избирательный участок 55
Место расположения избирательного участка: улица Казыбек би 136, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбыл су" отдела жилищно–коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз.

Шекарасы: Абай даңғылының №124-134 (жұп сан жағы) үйлері, Атшабар тұрғын кешенінің үйлері, Әйтеке би көшесінің №2, 2"А", 2 "Б"-8"А" үйлері, Әйтиев көшесінің №1-27 (тақ сан жағы) үйлері, Желтоқсан көшесінің №71 үйі, Қазыбек би көшесінің №103-113 (тақ сан жағы) үйлері, №120-140 (жұп сан жағы) үйлері, Қазыбек би көшесінің 3-бұрылысының үйлері, Төле би даңғылының №55"Б"-61"Б" (тақ сан жағы) үйлері, №36-58 (жұп сан жағы) үйлері.
№56 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Төле би даңғылы 60, "М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының №2.6 корпусының ғимараты.
Шекарасы: Жамбыл даңғылының №123 үйі, Қойгелді көшесінің №157-163 (тақ сан жағы) үйлері, №176-182 (жұп сан жағы) үйлері, Ниетқалиев көшесінің №2, 5-9"А" (тақ сан жағы) үйлері.
№57 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Төле би даңғылы 68, "М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының №4.1 корпусының ғимараты.
Шекарасы: Достоевский көшесінің №3 "А"-21"В" (тақ сан жағы) үйлері, №2-16"А" (жұп сан жағы) үйлері, Достоевский көшесінің бұрылысының үйлері, Жамбыл даңғылының №170, 172 үйлері, Жұбанышев көшесінің үйлері, Жұбанышев көшесінің бұрылысының үйлері, Рахимов көшесінің №1, 1"А", 3, 25-49 (тақ сан жағы) үйлері, Төле би даңғылының №72-100 (жұп сан жағы) үйлері, Ұлбике ақын көшесінің №105"Б"-117 (тақ сан жағы) үйлері, №132-154 (жұп сан жағы) үйлері.
№58 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Төле би даңғылы 77, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Керімбай атындағы №12 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Әйтеке би көшесінің №45-87 (тақ сан жағы) үйлері, №66-106 (жұп сан жағы) үйлері, Әйтеке би көшесінің 3-бұрылысының үйлері, Әйтиев көшесінің 2-бұрылысының үйлері, Глинка көшесінің үйлері, Жамбыл даңғылының №135-179 (тақ сан жағы) үйлері, №178-224 (жұп сан жағы) үйлері, Қазыбек би көшесінің №161-193 (тақ сан жағы) үйлері, №142-148 (жұп сан жағы) үйлері, Қазыбек би өткелінің үйлері, Қойгелді көшесінің №186-250 (жұп сан жағы) үйлері, Қойгелді көшесінің бұрылысының №1-31 (тақ сан жағы) үйлері, №2-70 (жұп сан жағы) үйлері, Қонаев көшесінің №80-102"А" (жұп сан жағы) үйлері, Попов көшесінің үйлері, Репин көшесінің үйлері, Сәрсенбаев көшесінің үйлері, Төле би даңғылының №67-87 (тақ сан жағы) үйлері, Қаратай Тұрысов көшесінің 3"Д" үйі, Саухымбек Тұрысов көшесінің үйлері, Трудовой көшесінің 2-4 бұрылыстарының үйлері, Үшбұлақ 3-бұрылысының үйлері, Үшбұлақ тұйығының үйлері.
№59 сайлау учаскесі

Границы: дома № 124-134 (четная сторона) проспекта Абая, дома жилого комплекса Атшабар, дома № 2, 2"А", 2 "Б"-8"А" улицы Айтеке би, дома № 1-27 (нечетная сторона) улицы Айтиева, дом № 71 улицы Желтоксан, дома № 103-113 (нечетная сторона), дома № 120-140 (четная сторона) улицы Казыбек би, дома 3-переулка улицы Казыбек би, дома № 55"Б"-61"Б" (нечетная сторона), дома № 36-58 (четная сторона) проспекта Толе би.
Избирательный участок 56
Место расположения избирательного участка: проспект Толе би 60, здание корпуса № 2.6 некомерческого акционерного общества "Таразский региональный университет имени М.Х. Дулати".
Границы: дом № 123 проспекта Жамбыла, дома № 157-163 (нечетная сторона), дома №176-182 (четная сторона) улицы Койгельды, дома № 2,5-9"А" (нечетная сторона) улицы Ниеткалиева.
Избирательный участок 57
Место расположения избирательного участка: проспект Толе би 68, здание корпуса № 4.1 некомерческого акционерного общества "Таразский региональный университет имени М.Х. Дулати".
Границы: дома № 3 "А"-21 "В" (нечетная сторона), дома № 2-16"А" (четная сторона) улицы Достоевского, дома переулка улицы Достоевского, дома № 170, 172 проспекта Жамбыла, дома улицы Жубанышева, дома переулка улицы Жубанышева, дома № 1, 1"А", 3, 25-49 улицы Рахимова, дома № 72-100 (четная сторона) улицы Толе би, дома № 105"Б"-117 (нечетная сторона), дома № 132-154 (четная сторона) улицы Улбике акына.
Избирательный участок 58
Место расположения избирательного участка: проспект Толе би 77, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 12 имени Керимбая отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 45-87 (нечетная сторона), дома № 66-106 (четная сторона) улицы Айтеке би, дома 3-переулка улицы Айтеке би, дома 2-переулка улицы Айтиева, дома улицы Глинки, дома № 135-179 (нечетная сторона), дома № 178-224 (четная сторона) проспекта Жамбыла, дома № 161-193 (нечетная сторона), дома № 142-148 (четная сторона) улицы Казыбек би, дома проезда Казыбек би, дома № 186-250 (четная сторона) улицы Койгельды, дома №1-31 (нечетная сторона), дома №2-70 (четная сторона) переулка улицы Койгельды, дома №80-102"А" (четная сторона) улицы Конаева, дома улицы Попова, дома улицы Репина, дома улицы Сарсенбаева, дома № 67-87 (нечетная сторона) проспекта Толе би, дом № 3"Д" улицы Каратая Турысова, дома улицы Саухымбека Турысова, дома 2-4 переулков улицы Трудовой, дома 3-переулка Учбулак, дома тупика Учбулак.
Избирательный участок 59

Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Төле би даңғылы 77, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Керімбай атындағы №12 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Әйтеке би көшесінің №17-37 (тақ сан жағы) үйлері, №10-30"А" (жұп сан жағы) үйлері, Әйтиев көшесінің №6-10 (жұп сан жағы) үйлері, Желтоқсан көшесінің №69 "Б"-73 (тақ сан жағы) үйлері, №80-118 (жұп сан жағы) үйлері, Қазыбек би көшесінің №144"А", 115-143 (тақ сан жағы) үйлері, Қайназаров көшесінің үйлері, Қойгелді көшесінің №171-233 (тақ сан жағы) үйлері, Қонаев көшесінің №60-78 (жұп сан жағы) үйлері.
№60 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Крылов көшесі 1, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №20 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Байділдаев көшесінің үйлері, Бейбітшілік көшесінің №1-11 (тақ сан жағы) үйлері, №12-14 (жұп сан жағы) үйлері, Дәненұлы көшесінің №61-101 (тақ сан жағы) үйлері, №56-94 (жұп сан жағы) үйлері, Дәненұлы көшесінің бұрылысының №45-75"А" (тақ сан жағы) үйлері, №22-36 (жұп сан жағы) үйлері, М.Х.Дулати көшесінің №101-139"А" (тақ сан жағы) үйлері, №90-128 (жұп сан жағы) үйлері, М.Х.Дулати көшесінің 1-бұрылысының №1-119 (тақ сан жағы) үйлері, №2-46"А" (жұп сан жағы) үйлері, М.Х.Дулати көшесінің 2-бұрылысының №1-21 (тақ сан жағы) үйлері, №2-24 (жұп сан жағы) үйлері, Дүйсебаев көшесінің №39"А"-75 (тақ сан жағы) үйлері, №34-78 (жұп сан жағы) үйлері, Еспаев көшесінің №41"А"-91 (тақ сан жағы) үйлері, №54-96 (жұп сан жағы) үйлері, Еспаев көшесінің 1-бұрылысының №21-41 (тақ сан жағы) үйлері, №50-72 (жұп сан жағы) үйлері, Еспаев көшесінің 2-бұрылысының №1-17 (тақ сан жағы) үйлері, №2-14 (жұп сан жағы) үйлері, Желтоқсан көшесінің №166-194 (жұп сан жағы) үйлері, Желтоқсан көшесінің 2-бұрылысының №8, 16, 22, 45 үйлері, Комратов көшесінің №1-133 (тақ сан жағы) үйлері, №2-150"А" (жұп сан жағы) үйлері, Комратов 1-өткелінің үйлері, Қойгелді көшесінің №303-349"А" (тақ сан жағы) үйлері, №252-352"А" (жұп сан жағы) үйлері, Қонаев көшесінің №61-83 (тақ сан жағы) үйлері, Қонаев көшесінің 2-бұрылысының үйлері, Левитан көшесінің бұрылысының үйлері, Панфилов көшесінің үйлері, Панфилов көшесінің бұрылысының үйлері, Станционный бұрылысының үйлері.
№61 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Крылов көшесі 1, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №20 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Элеватор 2-көшесінің №37- 57 (тақ сан жағы) үйлері, №46-56 (жұп сан жағы) үйлері, Белинский көшесінің үйлері, Добролюбов көшесінің үйлері, М.Х.Дулати көшесінің №141-169 (тақ сан жағы) үйлері, №130-162 (жұп сан жағы) үйлері, Западный көшесінің №29-91 (тақ сан жағы) үйлері, №14-70 (жұп сан жағы) үйлері, Западный көшесінің 1-3 бұрылыстарының үйлері, Козлов көшесінің үйлері, Кондратьев көшесінің үйлері, Крылов көшесінің №1-17 (тақ сан жағы) үйлері, №2-18 (жұп сан жағы) үйлері, Қаллаур Әкім көшесінің үйлері, Қаллаур Әкім көшесінің 1-3 бұрылыстарының үйлері, Қамбаров көшесінің 3-4 бұрылыстарының үйлері, Қыпшақбаев көшесінің №1-23 (тақ сан жағы) үйлері, №2-28 (жұп сан жағы) үйлері, Лермонтов көшесінің №13-133 (тақ сан жағы) үйлері, Опытный көшесінің №1-45 (тақ сан жағы) үйлері, №2-8 (жұп сан жағы) үйлері, Смоленск көшесінің үйлері, Смоленск көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Ташкент көшесінің №244-340 (жұп сан жағы) үйлері, Ташкент көшесінің 5-бұрылысының үйлері, Түркістан көшесінің үйлері.
№62 сайлау учаскесі

Место расположения избирательного участка: проспект Толе би 77, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 12 имени Керимбая отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 17-37 (нечетная сторона), дома № 10-30"А" (четная сторона) улицы Айтеке би, дома №6-10 (четная сторона) улицы Айтиева, дома № 69 "Б"-73 (нечетная сторона), дома № 80-118 (четная сторона) улицы Желтоксан, дома № 144"А", 115-143 (нечетная сторона) улицы Казыбек би, дома улицы Кайназарова, дома № 171-233 (нечетная сторона) улицы Койгельды, дома № 60-78 (четная сторона) улицы Конаева.
Избирательный участок 60
Место расположения избирательного участка: улица Крылова 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 20 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома улицы Байдильдаева, дома №1-11 (нечетная сторона), дома № 12-14 (четная сторона) улицы Бейбитшилик, дома 61-101 (нечетная сторона), дома № 56-94 (четная сторона) улицы Даненулы, дома № 45-75"А" (нечетная сторона), дома № 22-36 (четная сторона) переулка улицы Даненулы, дома № 101-139"А" (нечетная сторона), дома № 90-128 (четная сторона) улицы М.Х. Дулати, дома № 1-119 (нечетная сторона), дома № 2-46"А" (четная сторона) 1-переулка улицы М.Х. Дулати, дома № 1-21 (нечетная сторона), дома № 2-24 (четная сторона) 2-переулка улицы М.Х. Дулати, дома № 39"А"-75 (нечетная сторона), дома № 34-78 (четная сторона) улицы Дуйсебаева, дома №41"А"-91 (нечетная сторона), дома № 54-96 (четная сторона) улицы Еспаева, дома № 21-41 (нечетная сторона), дома № 50-72 (четная сторона) 1-переулка улицы Еспаева, дома № 1-17 (нечетная сторона), дома № 2-14 (четная сторона) 2-переулка улицы Еспаева, дома № 166-194 (четная сторона) улицы Желтоксан, дома № 8, 16, 22, 45 2-переулка улицы Желтоксан, дома № 1-133 (нечетная сторона), дома №2-150"А" (четная сторона) улицы Комратова, дома 1-проезда Комратова, дома № 303-349"А" (нечетная сторона), дома № 252-352"А" (четная сторона) улицы Койгельды, дома № 61-83 (нечетная сторона) улицы Конаева, дома 2-переулка улицы Конаева, дома переулка улицы Левитана, дома улицы Панфилова, дома переулка улицы Панфилова, дома переулка Станционной.
Избирательный участок 61
Место расположения избирательного участка: улица Крылова 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 20 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 37-57 (нечетная сторона), дома № 46-56 (четная сторона) улицы Элеваторной-2, дома улицы Белинского, дома улицы Добролюбова, дома № 141-169 (нечетная сторона), дома №130-162 (четная сторона) улицы М.Х. Дулати, дома № 29-91 (нечетная сторона), дома №14-70 (четная сторона) улицы Западной, дома 1-3 переулков улицы Западной, дома улицы Козлова, дома улицы Кондратьева, дома № 1-17 (нечетная сторона), дома № 2-18 (четная сторона) улицы Крылова, дома улицы Каллаур акима, дома 1-3 переулков улицы Каллаур акима, дома 3-4 переулков улицы Камбарова, дома № 1-23 (нечетная сторона), дома № 2-28 (четная сторона) улицы Кыпшакбаева, дома №13-133 (нечетная сторона) улицы Лермонтова, дома № 1-45 (нечетная сторона), дома №2-8 (четная сторона) улицы Опытной, дома улицы Смоленской, дома 1-2 переулков улицы Смоленской, дома № 244-340 (четная сторона) улицы Ташкент, дома 5-переулка улицы Ташкент, дома улицы Туркестан.
Избирательный участок 62

Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Талас" ықшамауданы 19"А", Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №40 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Талас" ықшамауданының №2-16, 33, 35 үйлері.
№63 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Талас" ықшамауданы 19"А", Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №40 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Опытный көшесінің №1"А" үйі, "Талас" ықшамауданының №17-30 үйлері.
№64 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Жайлау" ықшамауданы 25"В", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №35 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Жайлау" ықшамауданының №1, 2, 3, 6, 7, 11, 12, 13, 23, 24 үйлері.
№65 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Жайлау" ықшамауданы 25"В", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №35 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Жайлау" ықшамауданының №4, 4/1, 5, 5"А", 9, 10, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 25 үйлері.
№66 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Салтанат" ықшамауданы 23"А", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №30 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Салтанат" ықшамауданының №1-15, 28, 35, 36, 38 үйлері.
№67 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Салтанат" ықшамауданы 23"А", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №30 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Салтанат" ықшамауданының №16-27, 29-31 үйлері.
№68 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Ақбұлақ" ықшамауданы 31 "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №36 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Ақбұлақ" ықшамауданының №8-13, 16-20, 26, 28, 29, 32, 33, 41 үйлері.
№ 69 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Ақбұлақ" шағынауданы 31, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 36 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Ақбұлақ" шағынауданының 1-7, 14, 15, 21-25 үйлері,
Төле би даңғылының 91-93/3 үйлері.
№ 70 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Қаратау" шағынауданы 35, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 38 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Қаратау" шағынауданының 1-12 үйлері,
Төле би даңғылы 95 үй.
№ 71 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Қаратау" шағынауданы 34, "Тараз-Ғасыр" колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Место расположения избирательного участка: микрорайон "Талас" 19"А", здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 40 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 2-16, 33, 35 микрорайона "Талас".
Избирательный участок 63
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Талас" 19"А", здание коммунального государственного учреждения "Гимназия № 40 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дом № 1"А" улицы Опытной, дома №17-30 микрорайона "Талас".
Избирательный участок №64
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Жайлау" 25"В", здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 35 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 1, 2, 3, 6, 7, 11, 12, 13, 23, 24 микрорайона "Жайлау".
Избирательный участок 65
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Жайлау" 25"В", здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 35 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 4, 4/1, 5, 5"А", 9, 10, 14, 15, 18, 20, 21, 22, 25 микрорайона "Жайлау".
Избирательный участок 66
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Салтанат" 23"А", здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 30 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 1-15, 28, 35, 36, 38 микрорайона "Салтанат".
Избирательный участок 67
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Салтанат" 23"А", здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 30 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 16-27, 29-31 микрорайона "Салтанат".
Избирательный участок 68
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Акбулак" 31, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 36 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 8-13, 16-20, 26, 28, 29, 32, 33, 41 микрорайона "Акбулак".
Избирательный участок 69
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Акбулак" 31, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 36 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-7, 14, 15, 21-25 микрорайона "Акбулак",
дома 91-93/3 проспекта Толе би.
Избирательный участок 70
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Каратау" 35, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 38 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-12 микрорайона "Каратау",
дом 95 проспекта Толе би.
Избирательный участок № 71
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Каратау" 34, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Колледж "Тараз-Ғасыр".

Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Қаратау" шағынауданының 25-33, 37А, 37Б, 39, 41, 43 үйлері.
№72 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Қарасу" ықшамауданы 28, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №25 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Карасу" ықшамауданының №1-8, 10, 15, 16 үйлері.
№73 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Қарасу" алқабы 1, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №51 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қарасу" алқабының №4-11, 15-19, 20, 20"А", 21, 29-32, 34, 36, 37, 38 үйлері.
№74 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Самал" ықшамауданы 41, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің И.Панфилов атындағы №39 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Самал" ықшамауданының №18, 19, 39, 40, 44-47, 48-54, 55-57 үйлері.
№75 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Самал" ықшамауданы 3"Б", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Б.Момышұлы атындағы №45 қазақ классикалық гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Самал" ықшамауданының №1-3, 5-8, 8"А", 9-16 үйлері.
№76 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Самал" ықшамауданы 41, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің И.Панфилов атындағы №39 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Самал" ықшамауданының №17, 20-27, 30-36, 38 үйлері.
№77 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Алатау" ықшамауданы 9, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №43 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Алатау" ықшамауданының №1-8, 41-43, 47-52 үйлері.
№78 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Алатау" ықшамауданы 48, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Т.Рысқұлов атындағы №48 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Алатау" ықшамауданының №10, 11, 12, 13-19, 39, 40, 44, 45, 46 үйлері.
№79 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Алатау" ықшамауданы 48, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Т.Рысқұлов атындағы №48 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Алатау" ықшамауданының №20, 22-24, 26-37 үйлері.
№80 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Мыңбұлақ" ықшамауданы 35, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің А.Пушкин атындағы №41 көпсалалы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: город Тараз: дома 25-33, 37А, 37Б, 39, 41, 43 микрорайона "Каратау".
Избирательный участок 72
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Карасу" 28, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 25 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 1-8, 10, 15, 16 микрорайона "Карасу".
Избирательный участок 73
Место расположения избирательного участка: массив "Карасу" 1, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 51 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 4-11, 15-19, 20, 20"А", 21, 29-32, 34, 36, 37, 38 массива "Карасу".
Избирательный участок 74
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Самал" 41, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 39 имени И.Панфилова отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 18, 19, 39, 40, 44-47, 48-54, 55-57 микрорайона "Самал".
Избирательный участок №75
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Самал" 3"Б", здание коммунального государственного учреждения "Казахская классическая гимназия № 45 имени Б. Момышулы отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 1-3, 5-8, 8"А", 9-16 микрорайона "Самал".
Избирательный участок 76
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Самал" 41, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 39 имени И.Панфилова отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 17, 20-27, 30-36, 38 микрорайона "Самал".
Избирательный участок 77
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Алатау" 9, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 43 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 1-8, 41-43, 47-52 микрорайона "Алатау".
Избирательный участок 78
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Алатау" 48, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 48 имени Т.Рыскулова отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 10, 11, 12, 13-19, 39, 40, 44, 45, 46 микрорайона "Алатау".
Избирательный участок 79
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Алатау" 48, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №48 имени Т. Рыскулова отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 20, 22-24, 26-37 микрорайона "Алатау".
Избирательный участок 80
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Мынбулак" 35, здание коммунального государственного учреждения "Многопрофильная гимназия № 41 имени А.Пушкина отдела образования акимата города Тараз".

Шекарасы: "Мыңбұлақ" ықшамауданының №1, 2, 2"А", 3-8, 8"А", 9-12, 15-17, 19, 21, 28 үйлері.
№81 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Мыңбұлақ" ықшамауданы 34, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №47 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Мыңбұлақ" ықшамауданының №49, 49"А", 51, 52"А", 53-63, 65-67 үйлері.
№82 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Мыңбұлақ" ықшамауданы 35, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің А.Пушкин атындағы №41 көпсалалы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Мыңбұлақ" ықшамауданының №13, 14, 18, 18"А", 20, 24-27 "А", 29-30"А", 31-33, 36-41, 44-48, 50, 52 үйлері.
№83 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Аса" ықшамауданы 27"А", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Ы. Алтынсарин атындағы № 49 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Аса" ықшамауданының № 17, 18, 19, 21-23, 26-28, 30 үйлері.
№ 84 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Аса" ықшамауданы 5, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №46 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Аса" ықшамауданының № 1-4, 6, 8, 10-11, 32, 32"А", 32"Б" үйлері.
85 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Аса" ықшамауданы 27"А", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Ы. Алтынсарин атындағы № 49 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Аса" ықшамауданының № 24, 25, 25"А", 29, 31, 33-36, 40, 41 үйлері.
№86 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Жансая" ықшамауданы 22, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №42 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Жансая" ықшамауданының №1, 2, 3, 7, 8, 9, 11-17, 17"А", 18, 20, 21, 23, 24, 25 үйлері.
№87 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Жансая" ықшамауданы 22, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №42 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Жансая" ықшамауданының №26-30, 32-43 үйлері.
№88 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Тәуке Хан көшесі 22, "Жамбыл облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы Жақсылық Үшкемпіров атындағы "Тараз-Арена" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорынының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Автомобиль көшесі 1, 1А, 2, 2Б, 2Г, 3, 3/1, 3А, 4, 5, 5Б, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 9/1, 9/2, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;

Границы: дома № 1, 2, 2"А", 3-8, 8"А", 9-12, 15-17, 19, 21, 28 микрорайона "Мынбулак".
Избирательный участок 81
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Мынбулак" 34, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 47 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 49, 49"А", 51, 52"А", 53-63, 65-67 микрорайона "Мынбулак".
Избирательный участок 82
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Мынбулак" 35, здание коммунального государственного учреждения "Многопрофильная гимназия № 41 имени С.Пушкина отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 13, 14, 18, 18"А", 20, 24-27"А", 29-30"А", 31-33, 36-41, 44-48, 50, 52 микрорайона "Мынбулак".
Избирательный участок 83
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Аса" 27 "А", здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 49 имени Ы. Алтынсарина отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 17, 18, 19, 21-23, 26-28, 30 микрорайона "Аса".
Избирательный участок 84
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Аса" 5, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 46 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 1-4, 6, 8,10-11, 32, 32"А", 32"Б" микрорайона "Аса".
Избирательный участок 85
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Аса" 27 "А", здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 49 имени Ы. Алтынсарина отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 24, 25, 25"А", 29, 31, 33-36, 40, 41, 43 микрорайона "Аса".
Избирательный участок 86
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Жансая" 22, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 42 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11-17, 17"А", 18, 20, 21, 23, 24, 25 микрорайона "Жансая".
Избирательный участок 87
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Жансая" 22, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 42 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 26-30, 32-43 микрорайона "Жансая".
Избирательный участок 88
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Тауке Хана 22, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Тараз-Арена" имени Жаксылыка Үшкемпирова управления физической культуры и спорта акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз, улица Автомобильная 1, 1А, 2, 2Б, 2Г, 3, 3/1, 3А, 4, 5, 5Б, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 9/1, 9/2, 9А, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15А, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54А, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;

Автомобиль 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Автомобиль 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Автомобиль 3-тұйық көшесі 1, 1А, 1В, 1У, 2, 3, 3А, 3Б, 3У, 4, 4/1, 4А, 4У, 5, 5У, 6, 7, 8, 8А, 8В, 9, 10, 10Б, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15А, 15Б, 16, 16/1, 16/2, 16А, 16Б, 16В, 16Г, 16Е, 17, 17А, 18, 19, 19А, 19Б, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53У, 54, 54У;
Грушко көшесі 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Дорожник алабының үйлері 1, 1У, 1Г, 2, 2У, 3, 3У, 4, 4У, 5, 5У 6, 6У, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 160А, 161, 162, 162А, 162Е, 163, 164, 165, 166, 166Е, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 173А, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 182А, 183, 183А, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 209А, 210, 211;
Мыржақып Дулатов көшесі 1, 2, 2/3, 2/10, 2/17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172;

переулок 1 Автомобильный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
переулок 2 Автомобильный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок 3 Автомобильный 1, 1А, 1В, 1У, 2, 3, 3А, 3Б, 3У, 4, 4/1, 4А, 4У, 5, 5У, 6, 7, 8, 8А, 8В, 9, 10, 10Б, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 15А, 15Б, 16, 16/1, 16/2, 16А, 16Б, 16В, 16Г, 16Е, 17, 17А, 18, 19, 19А, 19Б, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53У, 54, 54У;
улица Грушко 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
массив Дорожник 1, 1У, 1Г, 2, 2У, 3, 3У, 4, 4У, 5, 5У 6, 6У, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 160А, 161, 162, 162А, 162Е, 163, 164, 165, 166, 166Е, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 173А, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 182А, 183, 183А, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203,204, 205, 206, 207, 208, 209, 209А, 210, 211;
улица Миржакыпа Дулатова 1, 2, 2/3, 2/10, 2/17, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172;

Мағжан Жұмабаев көшесі 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6В, 7, 7Б, 7Г, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129;
Шәкәрім Құдайбердиев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 97;
Сергей Лазо көшесі 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
Сергей Лазо 1-тұйық көшесі 1, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Сергей Лазо 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Бауыржан Момышұлы көшесі 2, 3, 4, 4У, 5, 5У, 6, 6А, 6У, 7, 7А, 7Б, 7У, 8, 8У, 9, 9/2, 9А, 9Б, 9В, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34/1, 34А, 36, 38, 40, 40А, 40Б, 42, 46, 44, 48;
Бауыржан Момышұлы 1-тұйық көшесі 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 27В, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А;
Бауыржан Момышұлы 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Саңырақ Батыр тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Саңырақ Батыр өтпе жолы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 11А, 11Б, 11В, 12, 13, 14, 15;
Тәуке Хан көшесі 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1К, 1Е, 2, 2Б, 2В, 3, 3/1, 3А, 3Б, 3В, 3У, 4, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7У, 8, 8А, 8В, 8У, 9, 9А, 9У, 10, 10У, 11, 11А, 11У, 12, 12А, 12Б, 12У, 13, 13А, 13Б, 13В, 13У, 14, 14А, 15, 16, 17, 17/1, 18, 18У, 19, 19А, 19В, 19У, 20, 20Б, 20У, 21, 21У, 22, 22У, 23, 23А, 23У, 24, 24/2, 24/6, 24/20, 24А, 24В, 24У, 25, 25А, 25Е, 25У, 26, 26Б, 26У, 27, 27А, 27У, 28, 28/6, 28/7, 28Б, 28М, 28Л, 28У, 29, 29У, 30, 30В, 30Г, 30У, 31, 31А, 31У, 32, 32А, 32У, 33, 33В, 33У, 33/1, 34, 34А, 34У, 35, 35/1, 35А, 35В, 35У, 36, 36У, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 109Б, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123;

улица Магжана Жумабаева 1, 2, 2А, 2Б, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 6В, 7, 7Б, 7Г, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 43А, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129;
улица Шакарима Кудайбердиева 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45А, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67А, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 92, 93, 94, 95, 96, 97;
улица Сергея Лазо 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
переулок 1 Сергея Лазо 1, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок 2 Сергея Лазо 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Бауыржана Момышулы 2, 3, 4, 4У, 5, 5У, 6, 6А, 6У, 7, 7А, 7Б, 7У, 8, 8У, 9, 9/2, 9А, 9Б, 9В, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 34/1, 34А, 36, 38, 40, 40А, 40Б, 42, 46, 44, 48;
переулок 1 Бауыржана Момышулы 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 27Б, 27В, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А;
переулок 2 Бауыржана Момышулы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
переулок Санырык Батыр 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
проезд Санырык Батыр 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8Б, 9, 10, 11, 11А, 11Б,11В, 12, 13, 14, 15;
улица Тауке Хана 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1К, 1Е, 2, 2Б, 2В, 3, 3/1, 3А, 3Б, 3В, 3У, 4, 4А, 4Б, 4В, 4Г, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7У, 8, 8А, 8В, 8У, 9, 9А ,9У, 10, 10У, 11, 11А, 11У, 12, 12А, 12Б, 12У, 13, 13А, 13Б, 13В, 13У, 14, 14А, 15, 16, 17, 17/1, 18, 18У, 19, 19А, 19В, 19У, 20, 20Б, 20У, 21, 21У, 22, 22У, 23, 23А, 23У, 24, 24/2, 24/6, 24/20, 24А, 24В, 24У, 25, 25А, 25Е, 25У, 26, 26Б, 26У, 27, 27А, 27У, 28, 28/6, 28/7, 28Б, 28М, 28Л, 28У, 29, 29У, 30, 30В, 30Г, 30У, 31, 31А, 31У, 32, 32А, 32У, 33, 33В, 33У, 33/1, 34, 34А, 34У, 35, 35/1, 35А, 35В, 35У, 36, 36У, 37, 38, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 46Б, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 109А, 109Б, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123;

Хусаин көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 51Б, 51В, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107;
Шымкент көшесі 1, 1А, 1Б, 1Г, 1В, 1Д, 1Е, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 9В, 9Г, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А.
№89 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Көлтоған" шағынауданы, Орлов көшесі 26, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №57 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жиделі шағынауданының үйлері, Көлтоған шағынауданының үйлері, Қызыл-Абад шағынауданының үйлері, Шаңырақ шағынауданының үйлері.
90 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Құмшағал" шағын ауданы, А. Байтұрсынов көшесі 12, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 56 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Құмшағал шағын ауданы: Бауыржан Момышұлы көшесінің үйлері, Амангелді Иманов көшесінің үйлері, Ахмет Байтұрсынов көшесінің үйлері, Тұрар Рысқұлов көшесінің үйлері, Исатай Тайманов көшесінің үйлері, Кенен Әзірбаев көшесінің үйлері, Жамбыл Жабаев көшесінің үйлері, Абай Құнанбаев көшесінің үйлері, Жүсіпбек Аймауытов көшесінің үйлері, Ильяс Жандосов көшесінің үйлері, Мұхтар Әуезов көшесінің үйлері, Махамбет Өтемісов көшесінің үйлері, Балуан Шолақ, Гагарин көшесінің үйлері, Әйтеке би көшесінің үйлері, Жүніс Бекеев көшесінің үйлері, Қалымбетов көшесінің үйлері, Құмшағал көшесінің үйлері, Облживбаза көшесінің үйлері, Спортбаза көшесінің үйлері, Фрунзе көшесінің үйлері.
№91 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Шөлдала шағын ауданы, Құмшағал көшесі 4, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 55 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Металлист тұрғын үй алабы: Алтынкөл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
Дорожная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;

улица Хусаина 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 42А, 42Б, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 51Б, 51В, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83А, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107;
улица Чимкентская 1, 1А, 1Б, 1Г, 1В, 1Д, 1Е, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 9В, 9Г, 10, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22А.
Избирательный участок 89
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Колтоган", улица Орлова 26, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 57 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома микрорайона Жидели, дома микрорайона Колтоган, дома микрорайона Кызыл-Абад, дома микрорайона Шанырак.
Избирательный участок 90
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Кумшагал", улица А. Байтурсынова 12, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 56 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: микрорайон Кумшагал: дома улицы Бауыржан Момышулы, дома улицы Амангельди Иманова, дома улицы Ахмет Байтурсынова, дома улицы Турар Рыскулова, дома улицы Исатай Тайманов, дома улицы Кенен Азербаев, дома улицы Жамбыл Жабаева, дома улицы Абай Кунанбаева, дома улицы Жусипбек Аймауытова, дома улицы Ильяс Жандосова, дома улицы Мухтар Ауезова, дома улицы Махамбет Утемисова, дома улицы Балуан Шолака, дома улицы Гагарина, дома улицы Айтеке би, дома улицы Жунис Бекеева, дома улицы Калымбетова, дома улицы Кумшагал, дома улицы Облживбаза, дома улицы Спортбаза, дома улицы Фрунзе.
Избирательный участок 91
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон Шолдала, улица Кумшагал 4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 55 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: жилой массив Металлист: улица Алтынкол 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Дорожная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;

Шыңбұлақ көшесі 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72;
Монтажник тұрғын үй алабы: Вишневая көшесі 2, 6, 12, 14, 14А, 19, 21;
Победа тұрғын үй алабы: Парасат 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Парасат 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Парасат 3-тұйық көшесі 2, 3, 4;
Парасат 4-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 18А;
Парасат 5-тұйық көшесі 1, 3, 5;
Вишневая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Водовода көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 17;
Жағажай көшесі 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 72Б, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 83А;
Земляничная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Қанағат көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Құсжолы көшесі 1, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;
Қызыларай көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
Парасат көшесі 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71;
Рауан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 28А;
Сливовая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Сұлукөл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48;

улица Шынбулак 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72;
жилой массив Монтажник: улица Вишневая 2, 6, 12, 14, 14А, 19, 21;
жилой массив Победа: переулок 1 Парасат 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок 2 Парасат 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
переулок 3 Парасат 2, 3, 4;
переулок 4 Парасат 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12А, 18А;
переулок 5 Парасат 1, 3, 5;
улица Вишневая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Водовода 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 17;
улица Жагажай 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 72Б, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 83А;
улица Земляничная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Канагат 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Кусжолы 1, 1В, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;
улица Кызыларайская 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
улица Парасат 1, 1А, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71;
улица Рауан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 28А;
улица Сливовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Сулукол 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 47, 48;

Ыдырыс көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
Силикатчик тұрғын үй алабы: Заңғар көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
Теректі көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Шырша көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Юбилейное тұрғын үй алабы: Вишневая көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Жанақоныс көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Жанартау көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49;
Жанатурмыс көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38;
Қарлыға көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А;
Кеншалғын көшесі 1, 1А, 1У, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25;
Қоныраулы көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
Мақпал көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 39/1;
Масаты көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Персиковая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30Ф, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Толқын көшесі 1, 1У, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Урючная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Шөлдала шағын ауданы: Қарабұлақ көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 14, 14А, 17, 17А, 17/2, 21/1;

улица Ыдырыс 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
жилой массив Силикатчик: улица Зангар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;
улица Теректи 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Шырша 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9Б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
жилой массив Юбилейное: улица Вишневая 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица Жанаконыс 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Жанартау 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49;
улица Жанатурмыс 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38;
улица Карлыга 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А;
улица Кеншалгын 1, 1А, 1У, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25;
улица Коныраулы 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица Макпал 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 39/1;
улица Масаты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 19А, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Персиковая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30Ф, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Толкын 1, 1У, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Урючная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
микрорайон Шолдала: улица Карабулак 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 14, 14А, 17, 17А, 17/2, 21/1;

Қоғалы көшесі 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8;
Кұмшағал көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 46, 55А;
Қызылжар көшесі 1, 1А, 2, 2/1, 2/3, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 48, 81;
Наурызек көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 69;
Сапаркент көшесі 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12;
Сарыөзек көшесі 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12;
Сұлутөр көшесі 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
Тоқтаназар Дүйсембаев көшесі 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 3В, 4, 4А, 4В, 5, 5А, 5Б, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
№92 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Асқаров көшесі 278, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.
№93 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Бейбітшілік көшесі 99, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№96 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Байзақ батыр көшесі 162, "Медициналық орталық "ARAI" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: "Медициналық орталық "ARAI" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
№97 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Н.Крупская көшесі 1"Б", "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық көп бейінді ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық көп бейінді ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№99 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Әл-Фараби көшесі 2"В", "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы қалалық көп бейінді ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы қалалық көп бейінді ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№100 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Әйтиев көшесі 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық көп бейінді ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық көп бейінді ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№101 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Рысбек батыр көшесі 13, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы қалалық көп бейінді ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы қалалық көп бейінді ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№102 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Асқаров көшесі 282, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№103 сайлау учаскесі

улица Когалы 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8;
улица Кумшагальская 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 46, 55А;
улица Кызылжар 1, 1А, 2, 2/1, 2/3, 3, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 10Б, 11, 12, 13, 14, 14А, 15, 16, 48, 81;
улица Науирзек 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А, 69;
улица Сапаркент 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 4, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12;
улица Сарыозек 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 12;
улица Сулутор 1, 1А, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
улица Токтаназар Дуйсембаева 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 3А, 3Б, 3В, 4, 4А, 4В, 5, 5А, 5Б, 6, 6А, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Избирательный участок 92
Место расположения избирательного участка: улица Аскарова 278, здание коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной центр фтизиопульмонологии управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы: коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной центр фтизиопульмонологии управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок 93
Место расположения избирательного участка: улица Бейбитшилик 99, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной центр психического здоровья управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной центр психического здоровья управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок 96
Место расположения избирательного участка: улица Байзак батыра 162, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Медицинский центр "ARAI".
Границы: товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр "ARAI".
Избирательный участок 97
Место расположения избирательного участка: улица Н. Крупская 1"Б", здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная многопрофильная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная многопрофильная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок 99
Место расположения избирательного участка: улицы Аль-Фараби 2"В", здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская многопрофильная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская многопрофильная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок 100
Место расположения избирательного участка: улица Айтиева 2, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная многопрофильная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная многопрофильная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок 101
Место расположения избирательного участка: улица Рысбек батыра 13, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная многопрофильная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная многопрофильная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок 102
Место расположения избирательного участка: улица Аскарова 282, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной кожно-венерологический диспансер" управления здравоохранения Жамбылской области.
Границы: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной кожно-венерологический диспансер" управления здравоохранения Жамбылской области.
Избирательный участок 103

Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Красин көшесінің 1-бұрылысы, 1"А", Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "№1 арнаулы әлеуметтік қызметтер ұсыну орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "№1 арнаулы әлеуметтік қызметтер ұсыну орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
№104 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Бейбітшілік көшесі 153, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық көп бейінді ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық көп бейінді ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№105 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Қаллаур әкім көшесі 2, Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "№1 арнаулы әлеуметтік қызметтер ұсыну орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Жамбыл облысы әкімдігінің жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "№1 арнаулы әлеуметтік қызметтер ұсыну орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
№106 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: К.Әзірбаев көшесі 156, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық көп бейінді ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық көп бейінді ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№107 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Бәйтерек" ықшамауданы 3, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Жамбыл облыстық көп бейінді балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Жамбыл облыстық көп бейінді балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№108 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Ұлтанбаев көшесі 111, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық "Ана мен баланы аялау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы Жамбыл облыстық "Ана мен баланы аялау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№109 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Бәйтерек" ықшамауданы 1, "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Жамбыл облыстық көп бейінді балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Жамбыл облысы әкімдігінің денсаулық сақтау басқармасы "Жамбыл облыстық көп бейінді балалар ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
№110 сайлау учаскесі

Место расположения избирательного участка: 1-переулок улицы Красина 1"А", здание государственного коммунального учреждения "Центр оказания специальных социальных услуг № 1 управления координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области".
Границы: государственное коммунальное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг № 1 управления координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области".
Избирательный участок 104
Место расположения избирательного участка: улица Бейбитшилик 153, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная многопрофильная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная многопрофильная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок 105
Место расположения избирательного участка: улица Каллаур Акима 2, здание государственного коммунального учреждения "Центр оказания специальных социальных услуг дома № 1" упарвления координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области.
Границы: государственное коммунальное учреждение "Центр оказания специальных социальных услуг дома № 1" упарвления координации занятости и социальных программ акимата Жамбылской области.
Избирательный участок 106
Место расположения избирательного участка: улица К. Азербаева 156, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная многопрофильная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная многопрофильная больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок 107
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Байтерек" 3, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная многопрофильная детская больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная многопрофильная детская больница управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок 108
Место расположения избирательного участка: улица Ултанбаева 111, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной реабилитационный центр "Материнство и детство" управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылский областной реабилитационный центр "Материнство и детство" управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок 109
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Байтерек" 1, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная многопрофильная детская больница" управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Границы: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Жамбылская областная многопрофильная детская больница" управления здравоохранения акимата Жамбылской области".
Избирательный участок 110

Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Төле би даңғылы 123, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5513 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5513 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№112 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Жамбыл даңғылы 180, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "ЖД-158/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "ЖД-158/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
№462 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Төле би даңғылы 196, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының "Тараз сервис және технология колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Исатай көшесінің үйлері, Қаратау көшесінің үйлері, Қаратау көшесінің бұрылысының үйлері, Қаратау көшесінің 1-бұрылысының үйлері, Махамбет көшесінің үйлері, Төле би даңғылының №99-407 (тақ сан жағы) үйлері, №122-234"А" (жұп сан жағы) үйлері, Фосфорит көшесінің үйлері.
463 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Домалақ Ана көшесі 268, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының "Жамбыл политехникалық жоғары колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Арай-2" шағынауданының 1-19 үйлері,
"Арай" алабы: Домалақ Ана көшесінің 270-340 үйлері,
Шота Руставели көшесінің 101А-123 (тақ сан жағы) үйлері,
Мұқан Атабаев көшесінің 95А-125 (тақ сан жағы), 104-124 (жұп сан жағы) үйлері,
Дүйсен Баянов көшесінің 111-187 (тақ сан жағы), 120-188Г (жұп сан жағы) үйлері.
№464 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Домалақ Ана көшесі 268, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының "Жамбыл политехникалық жоғары колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: "Көктем" алқабының үйлері.
№465 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Ақбұлым ауылы, Жібек жолы көшесі 265, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №60 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Байқоразов көшесінің үйлері, Горный көшесінің үйлері, Завод көшесінің үйлері, Завод 2-көшесінің үйлері, Завод 3-көшесінің үйлері, Қошмамбетов көшесінің үйлері, Рысқұлбеков көшесінің үйлері, Стариков көшесінің үйлері, Строительный 1-9 бұрылыстарының үйлері, Хмелевский көшесінің үйлері, Хмелевский көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері.
№466 сайлау учаскесі

Место расположения избирательного участка: проспект Толе би 123, здание республиканского государственного учреждения "Воинская часть 5513 Национальной Гвардии Республики Казахстан.
Границы: республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5513 Национальной Гвардии Республики Казахстан".
Избирательный участок № 112
Место расположения избирательного участка: проспект Жамбыла 180, здание республиканского государственного учреждения "Учреждение ЖД-158/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Границы: республиканское государственное учреждение "Учреждение ЖД-158/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Избирательный участок 462
Место расположения избирательного участка: проспект Толе би 196, здание коммунального государственного казенного предприятия "Таразский колледж сервиса и технологий" управления образования акимата Жамбылской области.
Границы: дома улицы Исатая, дома улицы Каратау, дома переулка улицы Каратау, дома 1-переулка улицы Каратау, дома улицы Махамбета, дома № 99-407 (нечетная сторона), дома № 122-234"А" (четная сторона) проспекта Толе би, дома улицы Фосфоритной.
Избирательный участок 463
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Домалак Ана 268, здание государственного коммунального казенного предприятия "Жамбылский политехнический высший колледж" управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1-19 микрорайона "Арай-2",
массив "Арай": дома 270-340 улицы Домалак Ана,
дома 101А-123 (нечетная сторона) улицы Шота Руставели,
дома 95А-125 (нечетная сторона), 104-124 (четная сторона) улицы Мукана Атабаева,
дома 111-187 (нечетная сторона), 120-188Г (четная сторона) улицы Дуйсена Баянова.
Избирательный участок 464
Место расположения избирательного участка: улица Домалак Ана 268, здание государственного коммунального казенного предприятия "Жамбылский политехнический высший колледж" управления образования акимата Жамбылской области.
Границы: дома массива "Коктем".
Избирательный участок 465
Место расположения избирательного участка: село Акбулым, улица Жибек жолы 265, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №60 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома улицы Байкоразова, дома улицы Горной, дома улицы Заводской, дома улицы Заводской-2, дома улицы Заводской-3, дома улицы Кошмамбетова, дома улицы Рыскулбекова, дома улицы Старикова, дома 1-9 переулков Строительной, дома улицы Хмелевского, дома 1-2 переулков улицы Хмелевского.
Избирательный участок 466

Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Шалғай Қарасу алабы, Лукманов 2-өтпе жолы 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 26 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Айнабұлақ көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Ақсұңқар көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Аламан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Алтын орда көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Аңырақай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
Атлах көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Сейітхан Әбдиев көшесі 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109;
Байтана батыр көшесі 1, 2, 2/2, 2Б, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;
Бақтияр баба көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125;

Центр избирательного участка: город Тараз, массив Шалгай Карасу, проезд 2 Лукманова 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 26 отдела образования города Тараз".
Границы избирательного участка: город Тараз: улица Айнабулак 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Аксункар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Аламан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Алтын Орда 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Аныракай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62;
улица Атлах 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Сейтхана Абдиева 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109;
улица Байтана батыра 1, 2, 2/2, 2Б, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;
улица Бактияр баба 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125;

Болашақ көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Бірлік көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Владимир Высоцкий көшесі 1, 1А, 1Б, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120;
Владимир Высоцкий тұйық көшесі 1, 1А, 1Б, 1/3, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
Хамит Ерғалиев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
Жалын көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Жерұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Игілік көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Керуен көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А;
Қайым Мұхамедханов 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Қайым Мұхамедханов 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Қайым Мұхамедханов 3-тұйық көшесі 1, 2, 3;
Қайым Мұхамедханов 4-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Қайым Мұхамедханов 5-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
Қайым Мұхамедханов 6-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Қайым Мұхамедханов 7-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Қайым Мұхамедханов 8-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Қайым Мұхамедханов 9-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Қайым Мұхамедханов 10-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Қайым Мұхамедханов 11-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;

улица Болашак 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Бирлик 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица Владимира Высоцкого 1, 1А, 1Б, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120;
переулок Владимира Высоцкого 1, 1А, 1Б, 1/3, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
улица Хамита Ергалиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица Жалын 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Жеруйык 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Игилик 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Керуен 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А;
переулок 1 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
переулок 2 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
переулок 3 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3;
переулок 4 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок 5 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
переулок 6 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
переулок 7 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок 8 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
переулок 9 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
переулок 10 Кайыма Мухамедханова 1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
переулок 11 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;

Қайым Мұхамедханов 12-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Қайым Мұхамедханов 13-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Наркескен көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
Отырар көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Өркениет көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Абдулла Розыбакиев тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,12/1,12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306;
Темірқазық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
Тұран көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Ұлытау көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Ханшатыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;

переулок 12 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
переулок 13 Кайыма Мухамедханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Наркескен 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Отырар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Оркениет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
переулок Абдуллы Розыбакиева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306;
улица Темирказык 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Туран 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Улытау 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Ханшатыр 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;

Шапағат көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
№489 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Абай даңғылы 196/1, "Ғылыми-клиникалық кардиохирургия және трансплантология орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.
Шекарасы: "Ғылыми-клиникалық кардиохирургия және трансплантология орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
№490 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Береке" тұтынушы кооперативі, Шалқар көшесі 77, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №59 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Алма тұтынушы кооперативінің үйлері, Береке тұтынушы кооперативінің үйлері, Ветеран тұтынушы кооперативінің үйлері, ГРЭС тұтынушы кооперативінің үйлері, Жамбылстрой тұтынушы кооперативінің үйлері, Коммунальник тұтынушы кооперативінің үйлері, Локомотивщик тұтынушы кооперативінің үйлері, Химик тұтынушы кооперативінің үйлері.
491 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Береке тұрғын үй алабы, Шалқар көшесі 77, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 59 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Алма тұрғын үй алабы: Абрикосовая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
Алчовая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Вишневая көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
Малиновая көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 24В, 24Д, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 39В, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
Яблочная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
Береке тұрғын үй алабы: Ақниет көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;

улица Шапагат 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Избирательный участок 489
Место расположения избирательного участка: проспект Абая 196/1, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Научно-клинический центр кардиохирургии и трансплантологии".
Границы: товарищество с ограниченной ответственностью "Научно-клинический центр кардиохирургии и трансплантологии".
Избирательный участок 490
Центр избирательного участка: город Тараз, жилой массив Береке, улица Шалкар 77, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 59 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: жилой массив Алма: улица Абрикосовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
улица Алчовая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Вишневая 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
улица Малиновая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 24В, 24Д, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39А, 39В, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Яблочная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
жилой массив Береке: улица Акниет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;

Бастау көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194;
Бірлестік көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
Дария көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Жақсылық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
Мерей көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/41, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87;
Шалқар көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77;
Шұғыла көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
Ырыс көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;

улица Бастау 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194;
улица Бирлестик 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Дария 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Жаксылык 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
улица Мерей 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/41, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87;
улица Шалкар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77;
улица Шугыла 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68;
улица Ырыс 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;

Коммунальник тұрғын үй алабы: Адырна көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16/9, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 27Б, 28, 29, 29А, 30, 31, 31/12, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
Ақберген көшесі 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86;
Ақгүл көшесі 14, 31, 33, 40, 42А, 42/12, 43, 43А, 44, 45, 46А, 50, 50/5, 51, 51/5, 52/5, 53, 53/9, 54, 55, 55/13, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 60, 60А, 61, 61/5, 62, 62/5, 63, 63/5, 64, 65/5, 178;
Белес көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 88, 90, 92, 95, 97, 158;
Вишневая көшесі 10, 12, 13, 14, 14/4, 15/4, 16, 16/4, 17, 18, 19А, 19/4, 20, 22, 24, 25, 25А, 28/4, 29, 29/4, 30, 31, 32, 33/4, 34/4, 35/4, 36/4, 37, 37/4, 37/8, 39/9, 102, 161, 163;
Дербес көшесі 3, 3А, 3Б, 6, 7, 8, 22, 59, 61, 62, 64, 65, 66/4, 67, 68, 69, 69А, 70А, 71, 71/4, 72, 72А, 74, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 89, 91, 91А, 91/5, 169, 170;
Емен көшесі 1, 2, 2/5, 3, 3/9, 4, 4/9, 5, 6, 8, 8Б, 9, 10, 11, 11А, 13, 15, 15А, 17, 25, 85, 86, 87, 90, 92, 96, 98, 100, 173/1;
Жартас көшесі 105;
Жұлдыз көшесі 13, 16, 62/7, 63, 68, 68/3, 79, 81, 84, 85, 146, 148, 151;
Іргелі көшесі 5, 5А, 7, 9, 11, 12, 12А, 13;
Қыран көшесі 3, 5, 2/7, 17, 17А, 17/2, 20, 92, 92А, 93, 100, 101, 105, 107, 108, 103А;
Өрнек көшесі 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Раушангул көшесі 1, 2, 31А, 33, 33А, 35, 37, 38, 38/11, 40, 42, 42/11, 43/11, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 54, 56, 57, 58, 59, 60/4, 61/4, 62, 62/4, 63, 64/4, 65/4;
Тупиковая көшесі 1;
Ұлар көшесі 6, 6А, 14, 16, 66, 68, 69, 70, 71, 74, 75, 77, 78, 80, 81, 84, 84А, 86, 87, 88;
Үлгілі көшесі 2, 4, 9, 39Б, 40А, 40В, 43, 48, 51/2, 52, 53, 54, 56, 57, 57А, 59, 61, 64, 68, 68А;
Үркер көшесі 1, 1А, 2, 3, 7;
Шабдалы көшесі 12, 19, 22, 23, 24, 26, 27, 31, 33, 33А, 37, 113, 115, 121, 124, 125;
Яблочная көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 40, 43, 46, 49, 56, 57, 132, 134, 134А;
Химик тұрғын үй алабы: Мичурина 4-тұйық көшесі 136;
Ақ Баян көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19;
Қызылағаш көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 71;
Лашын көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73А,74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 106, 106А, 107, 108, 108Б, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118Б;

жилой массив Коммунальник: улица Адырна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 16/9, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26А, 26Б, 27, 27Б, 28, 29, 29А, 30, 31, 31/12, 32, 33, 33А, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Акберген 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71А, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80А, 81, 82, 83, 84, 85, 86;
улица Акгул 14, 31, 33, 40, 42А, 42/12, 43, 43А, 44, 45, 46А, 50, 50/5, 51, 51/5, 52/5, 53, 53/9, 54, 55, 55/13, 56, 56А, 57, 58, 58А, 59, 59А, 60, 60А, 61, 61/5, 62, 62/5, 63, 63/5, 64, 65/5, 178;
улица Белес 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 22А, 23, 88, 90, 92, 95, 97, 158;
улица Вишневая 10, 12, 13, 14, 14/4, 15/4, 16, 16/4, 17, 18, 19А, 19/4, 20, 22, 24, 25, 25А, 28/4, 29, 29/4, 30, 31, 32, 33/4, 34/4, 35/4, 36/4, 37, 37/4, 37/8, 39/9, 102, 161, 163;
улица Дербес 3, 3А, 3Б, 6, 7, 8, 22, 59, 61, 62, 64, 65, 66/4, 67, 68, 69А, 69, 70А, 71, 71/4, 72А, 72, 74, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 89, 91А, 91, 91/5, 169, 170;
улица Емен 1, 2, 2/5, 3, 3/9, 4, 4/9, 5, 6, 8, 8Б, 9, 10, 11, 11А, 13, 15А, 15, 17, 25, 85, 86, 87, 90, 92, 96, 98, 100, 173/1;
улица Жартас 105;
улица Жулдыз 13, 16, 62/7, 63, 68, 68/3, 79, 81, 84, 85, 146, 148, 151;
улица Иргели 5, 5А, 7, 9, 11, 12, 12А, 13;
улица Кыран 101, 93, 100, 105, 107, 108, 3, 92, 92А, 17/2, 5, 2/7, 103А, 17, 17А, 20;
улица Орнек 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Раушангул 1, 2, 31А, 33, 33А, 35, 37, 38, 38/11, 40, 42, 42/11, 43/11, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51А, 54, 56, 57, 58, 59, 60/4, 61/4, 62, 62/4, 63, 64/4, 65/4;
улица Тупиковая 1;
улица Улар 6, 6А, 14, 16, 66, 68, 69, 70, 71, 74, 75, 75, 77, 78, 80, 81, 84, 84А, 86, 87, 88;
улица Улгили 2, 4, 9, 39Б, 40А, 40В, 43, 48, 51/2, 52, 52, 53, 54, 56, 57, 57А, 59, 61, 64, 68, 68А;
улица Уркер 1, 1А, 2, 3, 7;
улица Шабдалы 12, 19, 22, 23, 24, 26, 27, 31, 33, 33А, 37, 113, 115, 121, 124, 125;
улица Яблочная 1, 2, 3, 4, 6, 40, 43, 46, 49, 56, 57, 132, 134, 134А;
жилой массив Химик: переулок 4 Мичурина 136;
улица Ак Баян 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19;
улица Кызылагаш 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 71;
улица Лашын 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 65, 66, 66А, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73А,74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104А, 105, 106, 106А, 107, 108, 108Б, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118Б;

Орбұлақ көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Самалдық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
Самұрык көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101Б, 102, 103, 104, 105, 106, 106А, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 116А, 117, 117А, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141А, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155А, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169;
Таңсамалы көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Шаған көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Шиели көшесі 1, 1У, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211;
Победа 1 тұрғын үй алабы: Жағажай көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;

улица Орбулак 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Самалдык 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Самурык 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62А, 63, 63А, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72А, 73, 74, 75, 76, 77, 77А, 78, 79, 80, 81, 82, 82А, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94А, 95, 95А, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 101Б, 102, 103, 104, 105, 106, 106А, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 116А, 117, 117А, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 141А, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 155А, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169;
улица Тансамалы 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Шаган 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Шиели 1, 1У, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 17А, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73А, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 127А, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211;
жилой массив Победа 1: улица Жагажай 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;

Дарагүл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51.
492 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Бурыл" алабы, Сәду Шәкіров көшесі 82, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 54 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Ақкөл көшесінің үйлері,
Бақбергенов көшесінің үйлері,
Бақбергенов 1-тұйық көшесінің үйлері,
Бақбергенов 2-тұйық көшесінің үйлері,
Бақбергенов 3-тұйық көшесінің үйлері,
Бақбергенов 4-тұйық көшесінің үйлері,
Бақбергенов 5-тұйық көшесінің үйлері,
Бақбергенов 6-тұйық көшесінің үйлері,
Бақбергенов 7-тұйық көшесінің үйлері,
Барбол Тоқтықожаұлы көшесінің 125-179 (тақ сан жағы) үйлері үйлері,
Бармақ ақын көшесінің үйлері,
Саттар Естемісов көшесінің үйлері,
Жуалы көшесінің үйлері,
Тұманбай Молдағалиев көшесінің 13-35 (тақ сан жағы), 14-102Б (жұп сан жағы) үйлері,
Құлан көшесінің үйлері,
Мойынқұм көшесінің үйлері,
Сарыкемер көшесінің үйлері,
Саду Шәкіров көшесінің үйлері,
Саудакент көшесінің үйлері,
Ергаш Досмухамедов көшесінің үйлері,
Сәлем Смайылұлы көшесінің үйлері.
493 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Қарасу" ықшамауданы 28, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 25 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Карасу" ықшамауданының № 17, 17"А", 18-20"В", 23-26 үйлері.
494 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Бәйтерек" шағынауданы 44, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 3 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Бәйтерек" шағынауданының 1, 3-15, 18-21, 26 үйлері.
495 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Қ. Көшеков көшесі 50, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің Абай атындағы № 26 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

улица Дарагуль 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51.
Избирательный участок 491
Место расположения избирательного участка: улица Мамбет батыра 25"А", здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 50 имени О. Жолдасбекова отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома улицы Мамбет батыра, дома переулок улицы Мамбет батыра, дома 1, 2, 3-переулков улицы Мамбет батыра, дома 1-2 тупиков Мамбет батыра, дома массива "Кайнар", дома потребительского кооператива Мичуринец, дома потребительского кооператива Педагог, дома дачного кооператива Родничок, дома дачного кооператива Родничок-1.
Избирательный участок 492
Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Бурыл", улица Саду Шакирова 82, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 54 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома улицы Акколь,
дома улицы Бакбергенова,
дома 1-переулка Бакбергенова,
дома 2-переулка Бакбергенова,
дома 3-переулка Бакбергенова,
дома 4-переулка Бакбергенова,
дома 5-переулка Бакбергенова,
дома 6-переулка Бакбергенова,
дома 7-переулка Бакбергенова,
дома 125-179 (нечетная сторона) улицы Барбола Токтыкожаулы,
дома улицы Бармак акына,
дома улицы Саттара Естемисова,
дома улицы Жуалы,
дома 13-35 (нечетная сторона), 14-102Б (четная сторона) улицы Туманбая Молдагалиева,
дома улицы Кулан,
дома улицы Мойынкум,
дома улицы Сарыкемер,
дома улицы Саду Шакирова,
дома улицы Саудакент,
дома улицы Ергаша Досмухамедова,
дома улицы Салем Смайылулы.
Избирательный участок 493
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Карасу" 28, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 25 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 17, 17"А", 18-20"В", 23-26 микрорайона "Карасу".
Избирательный участок 494
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Байтерек" 44, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 3 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 1, 3-15, 18-21, 26 микрорайона "Байтерек".
Избирательный участок 495
Место расположения избирательного участка: улица К. Кошекова 50, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 26 имени Абая отдела образования акимата города Тараз".

Шекарасы: Асқаров көшесінің № 167-191 (тақ сан жағы) үйлері, Алексеев көшесінің үйлері, Баласағұн көшесінің № 11-39 (тақ сан жағы) үйлері, № 2-58 (жұп сан жағы) үйлері, Бруно көшесінің үйлері, Жамбыл даңғылының № 20-68 (жұп сан жағы) үйлері, Гамалея көшесінің № 7, 9 үй, № 14-26 үйлері, Коперник көшесінің үйлері, Қойбақов көшесінің № 1-37 үйлері, Косы батыр 1-11 (тақ сан жағы), 2-20 (жұп сан жағы), Мичурин көшесінің үйлері, Мичурин көшесінің 1-2 бұрылыстарының үйлері, Пушкин көшесінің № 140-152 (жұп сан жағы) үйлері, Сәтбаев көшесінің №1"Б", 15, 15"А", 21 үйлері, А. Сухамбаев көшесінің № 97-187 (тақ сан жағы) үйлері, № 118-232 (жұп сан жағы) үйлері, А. Сухамбаев көшесінің 3-бұрылысының № 31-117 (тақ сан жағы) үйлері, № 10-86 (жұп сан жағы) үйлері, А. Сухамбаев көшесінің 4-бұрылысының үйлері.
496 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Құмшағал" шағын ауданы, С.Сейфуллин көшесі 1"Г", "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 19 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Авторемонтник тұтынушы кооперативінің үйлері, Бақшашы тұтынушы кооперативінің үйлері, Весна тұтынушы кооперативінің үйлері, Водник-1 тұтынушы кооперативінің үйлері, Водник-2 тұтынушы кооперативінің үйлері, Железнодорожник тұтынушы кооперативінің үйлері, Казарма шағын ауданының үйлері, Казмонтажавтоматика тұтынушы кооперативінің үйлері, Құмшағал шағын ауданы: Міржақып Дулатов көшесінің үйлері, Қайрат Рысқұлбеков көшесінің үйлері, Желтоқсан көшесінің үйлері, Сәкен Сейфуллин көшесінің үйлері, Сәкен Сейфуллин көшесінің бұрылысының үйлері, Лето тұтынушы кооперативінің үйлері, Радуга тұтынушы кооперативінің үйлері, Шерстяник тұтынушы кооперативінің үйлері.
497 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Сыпатай батыр көшесі 3, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің С.Нұрмағамбетов атындағы № 10 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Сыпатай батыр көшесінің № 1, 2, 2"А", 2"Б", 2"В", 2"Г" үйлері, Төле би даңғылының № 1-11"Б" (тақ сан жағы), № 2-12"А" (жұп сан жағы) үйлері.
498 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Бәйтерек" шағынауданы 44, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 3 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Бәйтерек" шағынауданының 27-28, 30-33, 36-37, 39, 41, 42 үйлері,
"Аэропорт" алабы: Аэропорт көшесінің үйлері,
Талғат Бигелдинов көшесінің үйлері,
Талғат Мұсабаев көшесінің үйлері,
Тұлпар көшесінің үйлері,
Берікқара көшесінің үйлері,

Границы: дома № 167-191 (нечетная сторона) улицы Аскарова, дома улицы Алексеева, дома № 11-39 (нечетная сторона), № 2-58 (четная сторона) улицы Баласагуна, дома улицы Бруно, дома № 20-68 (четная сторона) проспекта Жамбыла, дома № 7, 9, № 14-26, улицы Гамалея, дома улицы Коперник, дома № 1-37 улицы Койбаков, дома 1-11 (нечетная сторона), 2-20 (четная сторона) улицы Косы батыра, дома улицы Мичурина, дома 1-2 переулоков улицы Мичурина, дома № 140-152 (четная сторона) улицы Пушкина, дома № 1"Б", 15, 15"А", 21 улицы Сатпаева, дома № 97-187 (нечетная сторона), № 118-232 (четная сторона) улицы А. Сухамбаева, дома № 31-117 (нечетная сторона) № 10-86 (четная сторона) 3-переулка улицы А. Сухамбаева, дома, 4-переулка улицы А. Сухамбаева.
Избирательный участок 496
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Кумшагал" улица С. Сейфуллина 1"Г", здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 19 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома потребительского кооператива Авторемонтник, дома потребительского кооператива Бакшашы, дома потребительского кооператива Весна, дома потребительского кооператива Водник-1, дома потребительского кооператива Водник-2, дома потребительского кооператива Железнодорожник, дома микрорайона Казарма, дома потребительского кооператива Казмонтажавтоматика, дома улицы Дулатова, дома улицы Рыскулбекова, дома улицы Желтоксана, дома улицы Сейфуллина, дома переулка улицы Сейфуллина микрорайона Кумшагал, дома потребительского кооператива Лето, дома потребительского кооператива Радуга, дома потребительского кооператива Шерстяник.
Избирательный участок 497
Место расположения избирательного участка: улица Сыпатай батыра 3, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 10 имени С. Нурмагамбетова отдела образования акимата города Тараз".
Граница: дома № 1, 2, 2"А", 2"Б", 2"В", 2"Г" улицы Сыпатай батыра, дома № 1-11"Б" проспекта Толе би (нечетная сторона), дома № 2-12"А" (четная сторона).
Избирательный участок 498
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Байтерек" 44, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 3 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 27-28, 30-33, 36-37, 39, 41, 42 микрорайона "Байтерек",
массив "Аэропорт": дома улицы Аэропорта,
дома улицы Талгата Бигелдинова,
дома улицы Талгата Мусабаева,
дома улицы Тулпар,
дома улицы Бериккара,

"Арай" алабы: Патшабек Тілеубаев көшесінің 17-73 (тақ сан жағы), 72-134 (жұп сан жағы) үйлері,
Рақымжан Қошқарбаев көшесінің үйлері,
Роза Бағланова көшесінің үйлері.
499 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: Қ. Жалайыри көшесі 31, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 32 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Төрткүл" алқабы: Абдуллин көшесінің үйлері, Абдуллин көшесінің 1-3 бұрылыстарының үйлері, Жұмәділов көшесінің үйлері, Затаевич көшесінің үйлері, Сатыбалдиев көшесінің үйлері, Қадралиев көшесінің үйлері, Сабалақов көшесінің үйлері, Сабалақов көшесінің бұрылысының үйлері, Ы. Сүлейменов көшесінің № 98-272 (жұп сан жағы) үйлері, Тараз-Аса тас жолының үйлері.
500 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орналасқан жерi: "Аса" ықшамауданы 5, "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 46 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: "Аса" ықшамауданының № 12, 13,14, 15, 16, 16"А", 43 үйлері.
Тараз қаласы әкімінің
2020 жылғы "2" қыркүйектегі
№ 10 шешіміне 2-қосымша
Ескерту. Шешім 2-қосымшамен толықтырылды – Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 23.09.2022 № 11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 05.07.2023 № 6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 501 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Шөлдала шағын ауданы, Құмшағал көшесі 4, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 55 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Ветеран тұрғын үй алабы: 1-көшесі 2, 4, 6, 8, 11, 13, 15;
9-көшесі 180А, 183, 184;
1-өтпе жолы 2;
3-өтпе жолы 1, 6;
4-өтпе жолы 1, 2, 3, 3А;
5-өтпе жолы 1, 2, 5;
6-өтпе жолы 1, 3А, 4, 5, 6;
7-өтпе жолы 5, 6;
8-өтпе жолы 1, 6;
10-өтпе жолы 1, 6;
11-өтпе жолы 3, 4, 6, 6А;
12-өтпе жолы 5;
14-өтпе жолы 4;
16-өтпе жолы 3;
Аманжол көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11Б, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24Б, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 97, 101;
Бүлдірген көшесі 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133А, 134;
Дермене көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;

массив "Арай": дома 17-73 (нечетная сторона), 72-134 (четная сторона) улицы Патшабека Тилеубаева,
дома улицы Рахимжана Кошкарбаева,
дома улицы Роза Баглановой.
Избирательный участок 499
Место расположения избирательного участка: улица К. Жалайыри 31, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 32 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: массив "Төрткүл": дома улицы Абдуллина, дома 1-3 переулков улицы Абдуллина, дома улицы Жумадилова, дома улицы Затаевича, дома улицы Сатыбалдиева, дома улицы Кадралиева, дома улицы Сабалакова, дома переулка улицы Сабалакова, дома № 98-272 (четная сторона) улицы Ы. Сулейменова, дома трассы Тараз-Аса.
Избирательный участок 500
Место расположения избирательного участка: микрорайон "Аса" 5, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа №4 6 отдела образования акимата города Тараз".
Границы: дома № 12, 13, 14, 15, 16, 16 "А", 43 микрорайона "Аса".
Избирательный участок № 501
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон Шолдала, улица Кумшагал 4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 55 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: жилой массив Ветеран: 1 улица 2, 4, 6, 8, 11, 13, 15;
9 улица 180А, 183, 184;
1 проезд 2;
3 проезд 1, 6;
4 проезд 1, 2, 3, 3А;
5 проезд 1, 2, 5;
6 проезд 1, 3А, 4, 5, 6;
7 проезд 5, 6;
8 проезд 1, 6;
10 проезд 1, 6;
11 проезд 3, 4, 6, 6А;
12 проезд 5;
14 проезд 4;
16 проезд 3;
улица Аманжол 1, 1А, 2, 3, 4, 4А, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11Б, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24Б, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 97, 101;
улица Булдирген 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126А, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 133А, 134;
улица Дермене 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;

Диқан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109;
Долана көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102А, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111А;
Дулыға көшесі 1, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
Жалғас көшесі 6, 10, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А;
Жасампаз көшесі 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83;
Келешек көшесі 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103;
Кемел көшесі 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 175, 176, 177, 178, 178А, 179, 180, 108А, 181, 182, 183, 184, 185;
Қызғалдақ көшесі 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170;
Жамбылстрой тұрғын үй алабы: Ақдидар көшесі 315А, 316, 316А, 316Б, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326;
Аққу көшесі 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140А, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164А, 165, 166, 167;
Белжайлау көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7В, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Вишневая көшесі 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308;
Жазық көшесі 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293;

улица Дикан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109;
улица Долана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 102А, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 111А;
улица Дулыга 1, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57;
улица Жалгас 6, 10, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47А;
улица Жасампаз 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83;
улица Келешек 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103;
улица Кемел 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 175, 176, 177, 178, 178А, 179, 180, 108А, 181, 182, 183, 184, 185;
Кызгалдак 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170;
жилой массив Жамбылстрой: улица Акдидар 315А, 316, 316А, 316Б, 317, 318, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326;
улица Акку 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 140А, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 164А, 165, 166, 167;
улица Белжайлау 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7В, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Вишневая 298, 299, 300, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308;
улица Жазык 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293;

Жайсан көшесі 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319А;
Жаңажол көшесі 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337;
Жаңаталап көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А,76, 77, 78, 79;
Жанғақты көшесі 48, 50А, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119;
Жетіген көшесі 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 41Б, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 52А;
Жүзімдік көшесі 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 205А, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 220А;
Қалақай көшесі 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 265А, 265Б;
Мұрагер көшесі 266, 266А, 267, 268, 268А, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 277А, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288;
Центральная көшесі 68, 70, 71;
Черешневая көшесі 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95;
Локомотивщик тұрғын үй алабы: Алға көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101;
Арна көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91;
Сәттілік көшесі 1, 2, 3, 4;
Сұнкар көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100А;

улица Жайсан 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 319А;
улица Жанажол 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337;
улица Жанаталап 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36А, 37, 37А, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75А,76, 77, 78, 79;
улица Жангакты 48, 50А, 96, 96А, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 110А, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119;
улица Жетиген 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 41Б, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49А, 50, 51, 52, 52А;
улица Жузимдик 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 205А, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 220А;
улица Калакай 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 265А, 265Б;
улица Мурагер 266, 266А, 267, 268, 268А, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 277А, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288;
улица Центральная 68, 70, 71;
улица Черешневая 52, 53, 53А, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95;
жилой массив Локомотивщик: улица Алга 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 48А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 84А, 85, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101;
улица Арна 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91;
улица Саттилик 1, 2, 3, 4;
улица Сункар 1, 2, 2А, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 100А;

Цветочный кірме жолы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Восход тұрғын үй алабы: Гүлзар көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
Қайынды көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Қарақат көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Ынталы көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Тарлан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Құндызды көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Кеңдала көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1;
Кожевник тұрғын үй алабы: Айвовый кірме жолы 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84;
Асар көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128А, 129, 130, 131;
Бұлақты көшесі 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
Веселый Клин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Инжир көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Финансист тұрғын үй алабы: Урожайная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
Химстроителей тұрғын үй алабы: Мирас көшесі 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124;
Өркен көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120;

тупик Цветочный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
жилой массив Восход: улица Гульзар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
улица Кайынды 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
улица Каракат 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Ынталы 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Тарлан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Кундызды 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Кендала 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1;
жилой массив Кожевник: тупик Айвовый 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84;
улица Асар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 128А, 129, 130, 131;
улица Булакты 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78;
улица Веселый Клин 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Инжир 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
жилой массив Финансист: улица Урожайная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
жилой массив Химстроителей: улица Мирас 1, 1А, 1Б, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 86А, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124;
улица Оркен 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120;

Сұнқар көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 207;
Грэс тұрғын үй алабы: Абрикосовая көшесі 201, 202, 202/1, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210;
Ағадыр көшесі 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170;
Азат көшесінің уйлері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 210, 212;
Айдарлы көшесі 131, 131А, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148;
Ақбидай көшесі 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123;
Акжелкен көшесі 1У, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;
Ақкемер көшесі 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88;
Ақселеу көшесі 15, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
Ақтасты көшесі 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Алтын дала көшесі 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190;
Асқартау көшесі 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
Центральная көшесі 1, 2, 207;
Черешневая көшесі 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 208.
№ 502 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Шалғай Қарасу алабы, Лукманов 2-өтпе жолы 2, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 26 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Лукманов 1-өтпе жолы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Лукманов 2-өтпе жолы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
Мелиораторов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Мелиораторов 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;

улица Сункар 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 207;
жилой массив Грэс: улица Абрикосовая 201, 202, 202/1, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210;
улица Агадыр 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170;
улица Азат 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 210, 212;
улица Айдарлы 131, 131А, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148;
улица Акбидай 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123;
улица Акжелкен 1У, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110;
улица Аккемер 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88;
улица Акселеу 15, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49;
улица Актасты 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Алтын дала 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190;
улица Аскартау 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
улица Центральная 1, 2, 207;
улица Черешневая 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 208.
Избирательный участок № 502
Центр избирательного участка: город Тараз, массив Дальняя Карасу, проезд 2 Лукманова 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 26 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: проезд 1 Лукманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
проезд 2 Лукманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
улица Мелиораторов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
переулок 1 Мелиораторов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31;

Мелиораторов 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Мелиораторов 3-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Мелиораторов 4-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Молдарбеков көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 34Б, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81А, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89А;
Молдарбеков 1-тұйық көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47А, 49А, 51, 53, 55, 57, 59, 61А, 63А;
Молдарбеков 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Молдарбеков өтпе жолы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
Молдарбеков кірме жолы 1, 1А, 2, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Центральный көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Центральный 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
Центральный 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
Яблочный көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Яблочный 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Яблочный 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
Яблочный 3-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
Яблочный 4-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14В, 15.
№ 503 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Байзақ Пірманов көшесі 138, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ю.Гагарин атындағы № 29 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Ақтамберді жырау көшесі 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;

переулок 2 Мелиораторов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок 3 Мелиораторов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулок 4 Мелиораторов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Молдарбекова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 34Б, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 81А, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89А;
переулок 1 Молдарбекова 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47А, 49А, 51, 53, 55, 57, 59, 61А, 63А;
переулок 2 Молдарбекова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
проезд Молдарбекова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
тупик Молдарбекова 1, 1А, 2, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Центральная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
переулок 1 Центральный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
переулок 2 Центральный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39;
улица Яблочный 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
переулок 1 Яблочный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
переулок 2 Яблочный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
переулок 3 Яблочный 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
переулок 4 Яблочный 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14В, 15.
Избирательный участок № 503
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Байзака Пирманова 138, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 29 имени Ю.Гагарина отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: улица Актамберди жырау 1, 1У, 2, 3, 4, 4А, 4Б, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;

Аванесов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Аванесов тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Ахмет Байтұрсынов көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
Володарский көшесі 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15Б, 16, 17, 18, 19, 20;
Николай Галунчик көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Сергей Ишин көшесі 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Софья Ковалевская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Комаров көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
Космонавт көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Курчатов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
Лобачевский көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
Локомотивная көшесі 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86;
Локомотивная тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26;
Лукманов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122,123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167;
Модест Мусоргский көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58Б, 59, 60, 60А, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140;

улица Аванесова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
переулок Аванесова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Ахмета Байтурсынова 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
улица Володарского 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15Б, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Николая Галунчики 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Сергея Ишина 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица Софьи Ковалевской 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Комарова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59;
улица Космонавтов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Курчатова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
улица Лобачевского 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
улица Локомотивная 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86;
переулок Локомотивной 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15А, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 22, 23, 23А, 24, 25, 25А, 26;
улица Лукманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24А, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40А, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122,123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167;
улица Модеста Мусоргского 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58Б, 59, 60, 60А, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89А, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140;

Модест Мусоргский 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
Ғабит Мүсірепов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
Петровский көшесі 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Әбділда Тәжібаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
Әбділда Тәжібаев 1-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Әбділда Тәжібаев 2-тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
№ 504 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Төңкеріс көшесі 14, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 31 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: Кенен Әзірбаев көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
Қапал 4-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73Б, 74, 75;
Қапал 5-тұйық көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
Қапал 6-тұйық көшесі 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
Қолбасшы Қойгелді көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
Төңкеріс көшесі 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
№ 505 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағынауданы, Қошке Кемеңгерұлы көшесі 22А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 64 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Ұлы Дала" шағынауданы, Қошке Кемеңгерұлы көшесінің 1-34 үйлері.
№ 506 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Арай" алабы, Бәйдібек баба көшесі 100А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 63 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Арай" алабы, Домалақ Ана көшесінің 1-269, 341-441, 701, 709, 715, 717 үйлері,
Бәйдібек баба көшесінің үйлері,
Қасым Қайсенов көшесінің үйлері,
Шара Жиенқұлова көшесінің үйлері,
Марау Ана көшесінің үйлері,
Хиуаз Доспанова көшесінің үйлері.
Тараз қаласы әкімінің 2020 жылғы "2" қыркүйектегі № 10 шешіміне қосымша
Ескерту. Шешім қосымшамен толықтырылды – Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 05.07.2023 № 6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 508 сайлау учаскесі

переулок 1 Модеста Мусоргского 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Габита Мусирепова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Петровского 1, 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Абдильди Тажибаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61;
переулок 1 Абдильди Тажибаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
переулок 2 Абдильди Тажибаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок № 504
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Тонкуруш 14, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 31 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: улица Кенена Азербаева 1, 3, 5, 7, 9, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;
переулок 4 Капал 1, 2, 2А, 2Б, 2В, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73Б, 74, 75;
переулок 5 Капал 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
переулок 6 Капал 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
улица Колбасшы Койгельды 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Тонкуруш 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Избирательный участок № 505
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Ұлы дала", улица Кошке Кеменгерулы 22А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 64 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: микрорайон "Ұлы дала", дома 1-34 улицы Кошке Кеменгерулы.
Избирательный участок № 506
Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Арай", улица Байдибек баба 100А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 63 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив "Арай", дома 1-269, 341-441, 701, 709, 715, 717 улицы Домалак ана,
дома улицы Байдибек баба,
дома улицы Касыма Кайсенова,
дома улицы Шара Жиенкуловой,
дома улицы Марау ана,
дома улицы Хиуаз Доспановой.
Избирательный участок № 508

Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Арай" алабы, Бәйдібек баба көшесі 100А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 63 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Арай" алабы, Тайбурыл көшесінің үйлері,
Майлықожа көшесінің үйлері,
Шота Руставели көшесінің 1-101 (тақ сан жағы), 2-124 (жұп сан жағы) үйлері,
Мұқан Атабаев көшесінің 1-95 (тақ сан жағы), 2-102 (жұп сан жағы) үйлері,
Дүйсен Баянов көшесінің 1-109 (тақ сан жағы), 2-118 (жұп сан жағы) үйлері,
Патшабек Тілеубаев көшесінің 1-15 (тақ сан жағы), 2-70 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 509 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Қаратау" шағынауданы 35, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 38 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Қаратау" шағынауданының 25-33, 37А, 37Б, 41, 43 үйлері.
№ 510 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағынауданы, Қошке Кемеңгерұлы көшесі 22А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 64 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы: "Ұлы Дала" шағынауданы, Қошке Кемеңгерұлы көшесінің 35, 35/1, 35/3, 38, 39, 39А, 40, 42, 43, 44, 45, 46 үйлері,
Мәшһүр Жүсіп көшесінің 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері,
Айдархан Тұрлыбаев көшесінің 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22 үйлері,
Шолпан Жандарбекова көшесінің 37, 39, 41, 43, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 99 үйлері,
Естай көшесінің үйлері,
Шернияз Жарылғасұлы көшесінің үйлері,
Мұрат Мөңкеұлы көшесінің үйлері,
Құман Тастанбеков көшесінің үйлері,
Қыз Жібек көшесінің үйлері,
Құдайберген Сұлтанбаев көшесінің үйлері,
Әшірбек Сығай көшесінің үйлері,
Батырхан Шүкенов көшесінің үйлері,
Жәмила Шашкина көшесінің үйлері,
Бикен Римова көшесінің үйлері,
Жүсіпбек Елебеков көшесінің үйлері,
Сұлтанахмет Қожықов көшесінің үйлері,
Хадиша Бөкеева көшесінің үйлері,
Бақтыгерей Құлманов көшесінің үйлері,
Ахмет Бірімжанов көшесінің үйлері,
Шаймерден Қосшығұлұлы көшесінің үйлері,
Жақып Ақбаев көшесінің үйлері,
Жұмағали Тлеулин көшесінің үйлері,
Әлімхан Ермеков көшесінің үйлері,
Телжан Шонанұлы көшесінің үйлері.

Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Арай", улица Байдибек баба 100А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 63 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: массив "Арай", дома улицы Тайбурыл,
дома улицы Майлыкожа,
дома 1-101 (нечетная сторона), 2-124 (четная сторона) улицы Шота Руставели,
дома 1-95 (нечетная сторона), 2-102 (четная сторона) улицы Мукана Атабаева,
дома 1-109 (нечетная сторона), 2-118 (четная сторона) улицы Дуйсена Баянова,
дома 1-15 (нечетная сторона), 2-70 (четная сторона) улицы Патшабека Тилеубаева.
Избирательный участок № 509
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Каратау" 35, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 38 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: дома 13-24, 44 микрорайона "Каратау".
Избирательный участок № 510
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Ұлы дала", улица Кошке Кеменгерулы 22А, здание коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 64 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз: микрорайон "Ұлы дала", дома 35, 35/1, 35/3, 38, 39, 39А, 40, 42, 43, 44, 45, 46 улицы Кошке Кеменгерулы,
дома 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 улицы Машһур Жусип,
дома 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22 улицы Айдархана Турлыбаева,
дома 37, 39, 41, 43, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 99 улицы Шолпан Жандарбековой,
дома улицы Естай,
дома улицы Шернияз Жарылгасулы,
дома улицы Мурата Монкеулы,
дома улицы Куман Тастанбекова,
дома улицы Кыз Жибек,
дома улицы Кудайбергена Султанбаева,
дома улицы Аширбека Сыгай,
дома улицы Батырхана Шукенова,
дома улицы Жамила Шашкиной,
дома улицы Бикен Римовой,
дома улицы Жусипбека Елебекова,
дома улицы Султанахмета Кожыкова,
дома улицы Хадиша Бокеевой,
дома улицы Бактыгерея Кулманова,
дома улицы Ахмета Биримжанова,
дома улицы Шаймерден Косшыгулулы,
дома улицы Жакыпа Акбаева,
дома улицы Жумагали Тлеулина,
дома улицы Алимхана Ермекова,
дома улицы Тельжана Шонанулы.