"2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы №54-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 қазандағы № 64-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қазанда № 4774 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 54-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4480 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылдың 31 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "72 621 427" сандары "73 616 859" сандарымен ауыстырылсын;
"12 025 696" сандары "12 436 993" сандарымен ауыстырылсын;
"183 008" сандары "154 711" сандарымен ауыстырылсын;
"3 369 975" сандары "5 035 510" сандарымен ауыстырылсын;
"56 742 748" сандары "55 989 645" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "94 737 772" сандары "92 857 667" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "447 983" сандары "651 983" сандарымен ауыстырылсын;
"447 983" сандары "651 983" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-22 564 328" сандары "-19 892 791" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "22 564 328" сандары "19 892 791" сандарымен ауыстырылсын;
"24 497 598" сандары "22 949 596" сандарымен ауыстырылсын;
"3 956 562" сандары "5 080 097" сандарымен ауыстырылсын.
2 тармақта:
"441 273" сандары "579 822" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 20 декабря 2019 года №54-3 "О городском бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 23 октября 2020 года № 64-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 октября 2020 года № 4774
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 20 декабря 2019 года № 54-3 "О городском бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4480, опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "72 621 427" заменить цифрами "73 616 859";
цифры "12 025 696" заменить цифрами "12 436 993";
цифры "183 008" заменить цифрами "154 711";
цифры "3 369 975" заменить цифрами "5 035 510";
цифры "56 742 748" заменить цифрами "55 989 645";
в подпункте 2) цифры "94 737 772" заменить цифрами "92 857 667";
в подпункте 4) цифры "447 983" заменить цифрами "651 983";
цифры "447 983" заменить цифрами "651 983";
в подпункте 5) цифры "-22 564 328" заменить цифрами "-1 989 2791";
в подпункте 6) цифры "22 564 328" заменить цифрами "19 892 791";
цифры "24 497 598" заменить цифрами "22 949 596";
цифры "3 956 562" заменить цифрами "5 080 097".
в пункте 2:
цифры "441 273" заменить цифрами "579 822".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихаты сессиясының төрағасы
Ш. Усенбаев
Тараз қалалық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
Ж. Жексембиев
Тараз қалалық мәслихатының
2019 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 54-3 шешіміне 1 қосымша
Тараз қаласының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
І. КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Таразского городского маслихата Ш. Усенбаев
Исполняющий обязанности
секретаря Таразского городского маслихата Ж. Жексембиев
Приложение 1 к решению
Таразского городского маслихата
от 20 декабря 2019 года № 54-3
Бюджет города Тараз на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
I. ДОХОДЫ

312512
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
18662
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
120530
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
211657
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
316754
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
117993
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
336501
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92502
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1232
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
226105
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5462
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31866
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
31866
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
39253295
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
168442
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
167447
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
995
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
135549
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
135549
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
23362266
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
18071428
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5290838
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
4841540
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
274909
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1356
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру

312512
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
18662
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
120530
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
211657
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
316754
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
117993
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
336501
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
92502
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10000
021
Капитальные расходы государственного органа
1232
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
226105
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5462
467
Отдел строительства района (города областного значения)
31866
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
31866
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
39253295
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
168442
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
167447
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
995
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
135549
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
135549
467
Отдел строительства района (города областного значения)
23362266
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
18071428
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5290838
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
4841540
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
274909
003
Капитальные расходы государственного органа
1356
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда