2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 66-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 4875 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандагы Бюджет кодексінің 9 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 354 306 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 209 232 мың теңге;
cалықтық емес түсімдер – 368 336 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 8 581 883 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 194 855 мың теңге;
2) шығындар – 74 144 368 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 788 399 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 801 772 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 13 373 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 578 461 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 578 461 мың теңге:
қарыздар түсімі – 16 064 996 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 799 988 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 313 453 мың теңге.
Ескерту. 1 – тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 29.11.2021 № 9-3 (01.01.2021 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған қала әкімдігінің резерві 912 287 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 2 – тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 29.11.2021 № 9-3 (01.01.2021 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О городском бюджете на 2021-2023 годы
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 23 декабря 2020 года № 66-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 декабря 2020 года № 4875.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 354 306 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 15 209 232 мың теңге;
неналоговым поступлениям – 368 336 мың теңге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 581 883 мың теңге;
поступлениям трансфертов – 41 194 855 мың теңге;
2) затраты – 74 144 368 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 788 399 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 801 772 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 13 373 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 578 461 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 578 461 тысяч тенге:
поступление займов – 16 064 996 тысяч тенге;
погашение займов – 8 799 988 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 313 453 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 –в редакции решения Таразского городского маслихата Жамбылской области от 29.11.2021 № 9-3 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить резерв акимата города на 2021 год в сумме 912 287 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 –в редакции решения Таразского городского маслихата Жамбылской области от 29.11.2021 № 9-3 (вводится в действие с 01.01.2021).

3. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихаты сессиясының төрағасы К. Жетибаев
Тараз қалалық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы Ж. Жексембиев
Тараз қалалық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 66-3 шешіміне 1 қосымша
Тараз қаласының 2021 жылға арналған бюджеті

3. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Таразского городского маслихата К. Жетибаев
Исполняющий обязанности
секретаря Таразского
городского маслихата Ж. Жексембиев
Приложение 1 к решению
Таразского городского маслихата
от 23 декабря 2020 года № 66-3
Бюджет города Тараз на 2021 год