2020 жылға Байзақ ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 8 сәуірдегі № 167 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 сәуірде № 4552 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9, 27-баптарына сәйкес, Байзақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, лиц, освобожденных из мест лишения свободы в Байзакском районе на 2020 год
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 8 апреля 2020 года № 167. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 апреля 2020 года № 4552
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 9, 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Байзақ ауданы бойынша ұйымдық-құқықтық және меншік нысандарына қарамастан ұйымдар үшін ұйымның тізімдік санынан пайыздық көрсетілімінде 2020 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына қызметкерлердің жалпы санынан квоталар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Байзақ ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру бойынша квота шараларының ұйымдастырылуын қамтамасыз етсін.

1. Установить квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2020 год для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности работников организации по Байзакскому району согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата Байзакского района" обеспечить организацию квотирования рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, лиц, освобожденных из мест лишения свободы.

3. "Байзақ ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамаларда белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін. Ауданның ресми интернет ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын қадағалау аудан әкімінің орынбасары Дәуір Рысбайұлы Дәулетовке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Нуржигитов
Байзақ ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 8 сәуірдегі
№ 167 қаулысына қосымша
2020 жылға Байзақ ауданында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Белгіленген квота мөлшері
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар
Жұмыс керлердің тізімдік санынан %
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
Жұмыс керлердің тізімдік санынан %
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Рауан" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
15
13 %
2
-
-
2
"Даулет" шаруа қожалығы
3
33,3 %
1
33,3 %
1
3
"Алди и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
12
16,6 %
2
16,6 %
2
Барлығы:
30
-
5
-
3

3. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Байзакского района" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции. Обеспечить размещение на официальном интернет-ресурсе района.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Дауира Рысбаевич Даулетова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Нуржигитов
Приложение к постановлению
акимата Байзакского района
от 8 апреля 2020 года № 167
Квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2020 год в Байзакском районе
Наименование организации
Списочная численность работни ков на начало года (человек)
Размер установленной квоты
Для лиц, состоящих на учете службы пробации
Для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
% от списочной численности работни ков
Количество рабочих мест (единиц)
% от списочной численности работни ков
Количество рабочих мест (единиц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Рауан"
15
13 %
2
-
-
2
Крестьянское хозяйство "Даулет"
3
33,3 %
1
33,3 %
1
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алди и К"
12
16,6 %
2
16,6 %
2
Всего:
30
-
5
-
3