Сарыкемер ауылындағы Звездная көшесінің атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Бәйтерек ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 19 наурыздағы № 24 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 сәуірде № 4553 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 28 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауылдық округінің Сарыкемер ауылының Звездная көшесінің атауы Жетісу көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бәйтерек ауылдық округі әкімінің орынбасары Жуманов Куаныш Жетписбаевичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бәйтерек ауылдық округінің әкімі А. Абдуалиев

О переименовании улицы Звездная села Сарыкемер
Решение акима Байтерекского сельского округа Байзакского района Жамбылской области от 19 марта 2020 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 апреля 2020 года № 4553
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 28 ноября 2019 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Звездная села Сарыкемер Байтерекского сельского округа на улицу Жетісу.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима Байтерекского сельского округа Жуманова Куаныша Жетписбаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Байтерекского сельского округа А. Абдуалиев