"2020-2022 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 маусымдағы № 66-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 маусымда № 4627 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - 1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы негізінде аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 – 2022 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №60-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4482 болып тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-1. Жалғызтөбе ауылдық округі 2020 жылға:
1) кірістер – 94606 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5790 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 278 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 88538 мың теңге;
2) шығындар – 149462 мың теңге;
1-2. Дихан ауылдық округі 2020 жылға:
1) кірістер – 76315 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5078 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 252 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 70985 мың теңге;
2) шығындар – 135639 мың теңге;
1-4. Темірбек ауылдық округі 2020 жылға:
1) кірістер – 21506 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2440 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 202 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18864 мың теңге;
2) шығындар – 23849 мың теңге;
1-5. Түймекент ауылдық округі 2020 жылға:
1) кірістер – 358801 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13393 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 404 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 345004 мың теңге;
2) шығындар – 455681 мың теңге;
1-8. Ынтымақ ауылдық округі 2020 жылға:
1) кірістер – 58350 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3166 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 189 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 54995 мың теңге;

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 60-2 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2020-2022 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 9 июня 2020 года № 66-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 июня 2020 года № 4627
В соответствии со статьей 109 - 1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №60-2 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4482, опубликовано 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1-1. Жалгызтюбинский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 94606 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5790 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 278 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 88538 тысячи тенге;
2) затраты – 149462 тысячи тенге;
1-2. Диханский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 76315 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5078 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 252 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 70985 тысячи тенге;
2) затраты – 135639 тысячи тенге;
1-4. Темирбекский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 21506 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2440 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 202 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 18864 тысячи тенге;
2) затраты – 23849 тысячи тенге;
1-5. Тюймекентский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 358801 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13393 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 404 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 345004 тысячи тенге;
2) затраты – 455681 тысячи тенге;
1-8. Ынтымакский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 58350 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3166 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 189 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 54995 тысячи тенге;

2) шығындар – 119301 мың теңге;
1-18. Сазтерек ауылдық округі 2020 жылға:
1) кірістер – 73460 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2279 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 71181 мың теңге;
2) шығындар – 156825 мың теңге;
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2) затраты – 119301 тысячи тенге;
1-18. Сазтерекский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 73460 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2279 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 71181 тысячи тенге;
2) затраты – 156825 тысячи тенге;
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық
мәслихат хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2020 жылғы 9 маусымдағы
№ 66-2 шешіміне 1 қосымша
Санаты
2020 жыл сомасы, мың теңге
Жалғызтөбе ауылдық округі
Дихан ауылдық округі
Мырзатай ауылдық округі
Темірбек ауылдық округі
Түймекент ауылдық округі
Жаңатұрмыс ауылдық округі
Көктал ауылдық округі
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Секретарь Байзакского
районного маслихата Н. Тлепов
Приложение
к решению Байзакского
районного маслихата
от 9 июня 2020 года № 66-2
Категория
2020 год сумма тыс. тенге
Жалгызтюбинский сельский округ
Диханский сельский округ
Мырзатайский сельский округ
Темирбекский сельский округ
Тюймекентский сельский округ
Жанатурмысский сельский округ
Кокталский сельский округ
Класс
Подкласс
Наименование
1. ДОХОДЫ