"2020-2022 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 2 шілдедегі № 68-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 шілдеде № 4688 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - 1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы негізінде аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 – 2022 жылдарға арналған Байзақ ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4482 болып тіркелген, 2019 жылғы 31 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-1. Жалғызтөбе ауылдық округі 2020 жылға:
1) кірістер – 97485 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5790 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 278 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 91417 мың теңге;
2) шығындар – 152341 мың теңге;
1-2. Дихан ауылдық округі 2020 жылға:
1) кірістер – 77443 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5078 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 252 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 72113 мың теңге;
2) шығындар – 136767 мың теңге;
1-3. Мырзатай ауылдық округі 2020 жылға:
1) кірістер – 81034 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6552 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 252 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 74230 мың теңге;
2) шығындар – 156262 мың теңге;
1-5. Түймекент ауылдық округі 2020 жылға:
1) кірістер – 342843 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13393 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 404 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 329046 мың теңге;
2) шығындар – 439723 мың теңге;
1-6. Жаңатұрмыс ауылдық округі 2020 жылға:
1) кірістер – 96476 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9065 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 245 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 87166 мың теңге;

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 60-2 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2020-2022 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 2 июля 2020 года № 68-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 июля 2020 года № 4688
В соответствии со статьей 109 - 1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 60-2 "О бюджете сельских округов Байзакского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4482, опубликовано 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1-1. Жалгызтюбинский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 97485 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5790 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 278 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 91417 тысячи тенге;
2) затраты – 152341 тысячи тенге;
1-2. Диханский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 77443 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5078 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 252 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 72113 тысячи тенге;
2) затраты – 136767 тысячи тенге;
1-3. Мырзатайский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 81034 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6552 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 252 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 74230 тысячи тенге;
2) затраты – 156262 тысячи тенге;
1-5. Тюймекентский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 342843 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13393 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 404 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 329046 тысячи тенге;
2) затраты – 439723 тысячи тенге;
1-6. Жанатурмысский сельский округ на 2020 год:
1) доходы – 96476 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9065 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 245 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 87166 тысячи тенге;

2) шығындар – 593486 мың теңге;
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Байзақ аудандық мәслихат хатшысы Н. Тлепов
Байзақ аудандық мәслихатының
2020 жылғы 2 шілдедегі
№ 68-2 шешіміне 1 қосымша
Санаты
2020 жыл сомасы, мың теңге
Жалғызтөбе ауылдық округі
Дихан ауылдық округі
Мырзатай ауылдық округі
Темірбек ауылдық округі
Түймекент ауылдық округі
Жаңатұрмыс ауылдық округі
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

2) затраты – 593486 тысячи тенге;
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Секретарь Байзакского районного маслихата Н. Тлепов
Приложение к решению
Байзакского районного маслихата
от 2 июля 2020 года № 68-2
Категория
2020 год сумма тыс. тенге
Жалгызтюбинский сельский округ
Диханский сельский округ
Мырзатайский сельский округ
Темирбекский сельский округ
Тюймекентский сельский округ
Жанатурмысский сельский округ
Класс
Подкласс
Наименование
1. ДОХОДЫ