2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қаңтардағы № 44 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 қаңтарда № 4497 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 – бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год
Постановление акимата Жамбылского района Жамбылской области от 30 января 2020 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 31 января 2020 года № 4497
В соответствии со статьями 31, 37- Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 8-1) пункта 4 статьи – 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Жамбыл ауданында 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл ауданы әкімінің орынбасары Үміткен Қапанқызы Наймановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданының әкімі С. Арубаев
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 30 қаңтары
№ 44 қаулысына қосымша
Жамбыл ауданында 2020 жылға арналаған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
Тәрбиешілердің саны
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (тенге)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (Шағын орталықтар)
1.
Шағын орталық (толық күндік)

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год в Жамбылском районе согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жамбылского района Наймановой Умиткен Капановне.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района С. Арубаев
Приложение
к постановлению акимата
Жамбылского района
от 30 января 2020 года № 44
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год в Жамбылском районе
Наименование
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество воспитанников
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге)
Госсударственные дошкольные организации (Мини-центры)
1.
Миницентры (полный день)