"2020-2022 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №58-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 64-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 маусымда № 4654 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №58-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4481 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 06 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Аса ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"302 915" сандары "310 916" сандарымен ауыстырылсын;
"280 904" сандары "288 905" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"312 696" сандары "320 697" сандарымен ауыстырылсын;
1.2 Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"127 866" сандары "121 571" сандарымен ауыстырылсын;
"121 108" сандары "114 813" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"127 866" сандары "124 173" сандарымен ауыстырылсын;
1.3 Ақбастау ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"91 286" сандары "91 187" сандарымен ауыстырылсын;
"88 652" сандары "88 553" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"92 770" сандары "92 671" сандарымен ауыстырылсын;
1.4 Ақбұлым ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"94 129" сандары "93 417" сандарымен ауыстырылсын;
"4 470" сандары "5 246" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"94 129" сандары "94 728" сандарымен ауыстырылсын;
1.6 Гродиково ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"133 622" сандары "124 105" сандарымен ауыстырылсын;
"124 870" сандары "115 353" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"416 618" сандары "407 101" сандарымен ауыстырылсын;
1.11 Қаракемер ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"72 513" сандары "72 471" сандарымен ауыстырылсын;
"70 131" сандары "70 089" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"96 659" сандары "96 617" сандарымен ауыстырылсын;
1.12 Көлқайнар ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"61 975" сандары "61 647" сандарымен ауыстырылсын;
"58 695" сандары "58 367" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №58-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2020-2022 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 25 июня 2020 года № 64-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 июня 2020 года № 4654
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №58-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4481, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 января 2020 года) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1 по Ассинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "302 915" заменить цифрами "310 916";
цифры "280 904" заменить цифрами "288 905";
в подпункте 2):
цифры "312 696" заменить цифрами "320 697";
1.2 по Айшабибинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "127 866" заменить цифрами "121 571";
цифры "121 108" заменить цифрами "114 813";
в подпункте 2):
цифры "127 866" заменить цифрами "124 173";
1.3 по Акбастаускому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "91 286" заменить цифрами "91 187";
цифры "88 652" заменить цифрами "88 553";
в подпункте 2):
цифры "92 770" заменить цифрами "92 671";
1.4 по Акбулымскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "94 129" заменить цифрами "93 417";
цифры "4 470" заменить цифрами "5 246";
в подпункте 2):
цифры "94 129" заменить цифрами "94 728";
1.6 по Гродиковскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "133 622" заменить цифрами "124 105";
цифры "124 870" заменить цифрами "115 353";
в подпункте 2):
цифры "416 618" заменить цифрами "407 101";
1.11 по Каракемирскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "72 513" заменить цифрами "72 471";
цифры "70 131" заменить цифрами "70 089";
в подпункте 2):
цифры "96 659" заменить цифрами "96 617";
1.12 по Колькайнарскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "61 975" заменить цифрами "61 647";
цифры "58 695" заменить цифрами "58 367";
в подпункте 2):

"130 084" сандары "129 756" сандарымен ауыстырылсын;
1.13 Өрнек ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"81 271" сандары "77 887" сандарымен ауыстырылсын;
"79 673" сандары "76 289" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"81 271" сандары "159 628" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 6, 11, 12 және 13 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 және 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "130 084" заменить цифрами "129 756";
1.13 по Орнекскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "81 271" заменить цифрами "77 887";
цифры "79 673" заменить цифрами "76 289";
в подпункте 2):
цифры "81 271" заменить цифрами "159 628".
Приложении 1, 2, 3, 4, 6, 11, 12 и 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 и 8 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.