"65 934" сандары "73 381" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1-17 қосымшалары осы шешімнің 1-15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Аталған шешімнің 3 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес, 2020-2022 жылдарға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін білім беру саласының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтік сатвкаларының жиырма бес пайыз мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.".

цифры "65 934" заменить цифрами "73 381";
Приложении 1-17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1-15 настоящего решения.
2. Пункт 3 к указанному решению изложить в новой редакции:
"3. "В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2020-2022 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам в области образования работающих в сельских населенных пунктах финансируемых из районного бюджета в размере двадцать пять процентов от оклада и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.".

3. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Сматов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 58-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Аса ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

3. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Сматов
Секретарь маслихата Жамбылского района Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
от 27 декабря 2019 года № 58-2
Бюджет Ассинского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ