"2020-2022 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 58-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 желтоқсандағы № 73-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 желтоқсанда № 4824 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 58-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4481 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылдың 06 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Аса ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"323 857" сандары "336 549" сандарымен ауыстырылсын;
"25 162" сандары "31 262" сандарымен ауыстырылсын;
"298 695" сандары "305 287" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"333 638" сандары "346 330" сандарымен ауыстырылсын;
1.2 Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"130 707" сандары "131 872" сандарымен ауыстырылсын;
"122 549" сандары "123 714" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"133 309" сандары "134 474" сандарымен ауыстырылсын;
1.3 Ақбастау ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"93 387" сандары "92 886" сандарымен ауыстырылсын;
"90 753" сандары "90 252" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"94 871" сандары "94 370" сандарымен ауыстырылсын;
1.4 Ақбұлым ауылдық округі бойынша:
3) тармақшада:
"95 316" сандары "96 396" сандарымен ауыстырылсын;
"88 950" сандары "90 030" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"96 627" сандары "97 707" сандарымен ауыстырылсын;
1.5 Бесағаш ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"234 486" сандары "238 050" сандарымен ауыстырылсын;
"224 337" сандары "227 901" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"242 597" сандары "246 161" сандарымен ауыстырылсын;
1.6 Гродиково ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"128 004" сандары "128 784" сандарымен ауыстырылсын;
"116 552" сандары "117332" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"389 256" сандары "390 036" сандарымен ауыстырылсын;
1.7 Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"199 570" сандары "200 928" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2020-2022 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 4 декабря 2020 года № 73-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 декабря 2020 года № 4824
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4481, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 06 января 2020 года) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1 по Ассинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "323 857" заменить цифрами "336 549";
цифры "25 162" заменить цифрами "31 262";
цифры "298 695" заменить цифрами "305 287";
в подпункте 2):
цифры "333 638" заменить цифрами "346 330";
1.2 по Айшабибинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "130 707" заменить цифрами "131 872";
цифры "122 549" заменить цифрами "123 714";
в подпункте 2):
цифры "133 309" заменить цифрами "134 474";
1.3 по Акбастаускому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "93 387" заменить цифрами "92 866";
цифры "90 753" заменить цифрами "90 252";
в подпункте 2):
цифры "94 871" заменить цифрами "94 370";
1.4 по Акбулымскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "95 316" заменить цифрами "96 316";
цифры "88 950" заменить цифрами "90 030";
в подпункте 2):
цифры "96 627" заменить цифрами "97 707";
1.5 по Бесагашскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "234 486" заменить цифрами "238 050";
цифры "224 337" заменить цифрами "227 901";
в подпункте 2):
цифры "242 597" заменить цифрами "246 161";
1.6 по Гродиковскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "128 004" заменить цифрами "128 784";
цифры "116 552" заменить цифрами "117 322";
в подпункте 2):
цифры "389 256" заменить цифрами "390 036";
1.7 по Жамбылскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "199 570" заменить цифрами "200 928";

Аталған шешімнің 1-17 қосымшалары осы шешімнің 1-17 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Жузанов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2020 жылғы 04 желтоқсандағы
№ 73-2 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 58-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Аса ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

Приложении 1-17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1-17 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Д. Жузанов
Секретарь маслихата Жамбылского района Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
от 04 декабря 2020 года № 73-2
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
от 27 декабря 2019 года № 58-2
Бюджет Ассинского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ