2021-2023 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 75-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 желтоқсанда № 4878 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1-19 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға әрбір ауылдық округ бойынша келесі көлемде бекітілсін:
1.1. Аса ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 118 773 мың теңге;
салықтық түсімдер – 28 847 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 89 926 мың теңге.
2) шығындар – 126 979 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 206 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 8 206 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 206 мың теңге.
1.2. Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 95 049 мың теңге;
салықтық түсімдер – 8 167 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 86 882 мың теңге.
2) шығындар – 98 483 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 434 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 434 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 434 мың теңге.
1.3. Ақбастау ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 122 445 мың теңге;
салықтық түсімдер – 3 080 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2021-2023 годы
Решение Жамбылского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 75-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 31 декабря 2020 года № 4878
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2021-2023 годы согласно приложениям 1-19 в том числе на 2021 год в разрезе каждого сельского округа в следующих объемах:
1.1. по Ассинскому сельскому округу:
1) доходы – 118 773 тысяч тенге;
налоговые поступления – 28 847 тыс тенге;
неналоговые поступления – 0 тыс тенге;
поступление от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 926 тыс тенге;
2) затраты – 126 979 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 206 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 206 тысяч тенге;
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 206 тыс тенге.
1.2. по Айшабибинскому сельскому округу:
1) доходы – 95 049 тысяч тенге;
налоговые поступления – 8 167 тыс тенге;
неналоговые поступления – 0 тыс тенге;
поступление от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86 882 тыс тенге;
2) затраты – 98 483 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 434 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 434 тысяч тенге;
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 434 тыс тенге.
1.3. по Акбастаускому сельскому округу:
1) доходы – 122 445 тысяч тенге;
налоговые поступления – 3 080 тыс тенге;
неналоговые поступления – 0 тыс тенге;
поступление от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

2. 2021 жылға арналған ауылдық округ бюджеттерінің атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттiк бағдарламалар көзделмеген.
3. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюжеттерінде аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған трансферттер сомалары ескерілсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

2. Бюджетные программы не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельских округов на 2021 год не предусмотрены.
3. В бюджете сельских округов на 2021 год учесть предусмотренные суммы трансфертов из средств районного бюджета.
4. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.

5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Абдибеков
Аудандық мәслихат
хатшысы Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 75-2 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Аса ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 – қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 22.10.2021 № 75-2 (01.01.2021 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР

5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Т. Абдибеков
Секретарь маслихата
Жамбылского района Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного
маслихата от 28 декабря 2020
года №75-2
Бюджет Ассинского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 22.10.2021 № 75-2 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ