"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 65-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 мамырда № 4601 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 46-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4561 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4471 болып тіркелген, 2019 жылдың 31 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электронды түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"14 615 135" деген сандар "15 226 447" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 261 736" деген сандар "13 873 048" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"15 629 545" деген сандар "16 115 957" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-1 384 682" деген сандар "-1 259 782" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"1 384 682" деген сандар "1 259 782" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 369 773" деген сандар "1 244 873" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 28 апреля 2020 года № 65-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 мая 2020 года № 4601
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата 16 апреля 2020 года № 46-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4561) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2020 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4471, опубликовано в Эталонно контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "14 615 135" заменить цифрами "15 226 447";
цифры "13 261 736" заменить цифрами "13 873 048";
в подпункте 2):
цифры "15 629 545" заменить цифрами "16 115 957";
в подпункте 5):
цифры "-1 384 682" заменить цифрами "-1 259 782";
в подпункте 6):
цифры "1 384 682" заменить цифрами "1 259 782";
цифры "1 369 773" заменить цифрами "1 244 873".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік - экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Елекбаев
Жуалы аудандық
мәслихат хатшысы Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 сәуірдегі № 65-2
шешіміне қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 57-3 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
1. КІРІС

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Жуалынского
районного маслихата А. Елекбаев
Секретарь Жуалынского
районного маслихата Е. Тлеубеков
Приложение к решению
Жуалынского районного
маслихата от 28 апреля 2020
года № 65-2
Приложение 1
к решению Жуалынского
районного маслихата от
20 декабря 2019 года № 57-3
Районный бюджет на 2020 года
Категория Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Подкласс
Класс
1
2
3
4
5
І.ДОХОДЫ

197 582
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
197 582
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
905 131
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 496
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
230 500
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
15 695
023
Әдістемелік жұмыс
52 098
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
25 396
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
185 263
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
375 483
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 464 609
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 401 527
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 401 527
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14 503
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
14 503
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
918 271
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
699 588
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29 680
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 007
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 242
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
31 635
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
38 280
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
66 839
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
130 308
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

197 582
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
197 582
464
Отдел образования района (города областного значения)
905 131
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20 496
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
230 500
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15 695
023
Методическая работа
52 098
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
25 396
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
185 263
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
375 483
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 464 609
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 401 527
005
Государственная адресная социальная помощь
1 401 527
464
Отдел образования района (города областного значения)
14 503
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
14 503
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
918 271
002
Программа занятости
699 588
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29 680
006
Оказание жилищной помощи
6 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 007
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 242
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
31 635
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
38 280
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
66 839
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
130 308
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

17 894
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жұмыстары
1 500
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
6 200
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 500
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
26 426
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
26 426
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
59 973
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
59 973
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18 735
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 334
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
38 904
12
Көлiк және коммуникация
75 441
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
75 441
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
29 259
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
46 182
13
Басқалар
54 244
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31 244
055
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
31 244
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
23 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
23 000
15
Трансферттер
1 229 753
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1 229 753
006
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
22 466
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
93 643
038
Субвенциялар
1 113 644
III. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТ БЕРУ
370 272
Бюджеттік кредиттер
398 849
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
311 366
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
219 395
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру

17 894
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
1 500
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
6 200
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 500
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
26 426
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
26 426
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
59 973
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
59 973
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
18 735
015
Капитальные расходы государственного органа
2 334
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
38 904
12
Транспорт и коммуникации
75 441
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
75 441
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
29 259
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
46 182
13
Прочие
54 244
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31 244
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
31 244
452
Отдел финансов района (города областного значения)
23 000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
23 000
15
Трансферты
1 229 753
452
Отдел финансов района (города областного значения)
1 229 753
006
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
22 466
024
Текущие целевые трансферты из нижнего бюджета для покрытия расходов более высокого бюджета из-за изменений в законодательстве
93 643
038
Субвенции
1 113 644
ІІІ. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
370 272
Бюджетные кредиты
398 849
06
Социальной помощи и социального обеспечения
311 366
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
219 395
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа на финансирование мероприятий в рамках Дорожной карты занятости