"2020-2022 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 58-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 12 мамырдағы № 66-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 мамырда № 4608 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 65-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4601 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 58-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4494 болып тіркелген, 2020 жылдың 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1.1 Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1 тармақта:
1) тармақшада:
"539 962" деген сандар "546 462" деген сандармен ауыстырылсын.
"477 025" деген сандар "483 525" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"766 787" деген сандар "773 287" деген сандармен ауыстырылсын.
1.3 Ақсай ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"171 592" деген сандар "173 929" деген сандармен ауыстырылсын;
"165 054" деген сандар "167 391" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"177 949" деген сандар "180 286" деген сандармен ауыстырылсын.
1.4 Боралдай ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"108 973" деген сандар "111 223" деген сандармен ауыстырылсын;
"104 138" деген сандар "106 388" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"109 499" деген сандар "111 749" деген сандармен ауыстырылсын.
1.5 Билікөл ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"76 052" деген сандар "76 252" деген сандармен ауыстырылсын;
"72 456" деген сандар "72 656" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"76 052" деген сандар "76 252" деген сандармен ауыстырылсын.
1.6 Жетітөбе ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"98 951" деген сандар "99 001" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2020-2022 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 12 мая 2020 года № 66-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 мая 2020 года № 4608
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жуалынского районного маслихата 28 апреля 2020 года № 65-2 "О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4601) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4494, опубликовано в Эталонно контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан от 21 января 2020 года) следующие изменения:
1.1 Аппарат акима село Б. Момышулы
в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "539 962" заменить цифрами "546 462";
цифры "477 025" заменить цифрами "483 525".
в подпункте 2):
цифры "766 787" заменить цифрами "773 287".
1.3 Аксайский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "171 592" заменить цифрами "173 929";
цифры "165 054" заменить цифрами "167 391".
в подпункте 2):
цифры "177 949" заменить цифрами "180 286".
1.4 Боралдайский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "108 973" заменить цифрами "111 223";
цифры "104 138" заменить цифрами "106 388".
в подпункте 2):
цифры "109 499" заменить цифрами "111 749".
1.5 Биликулский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "76 052" заменить цифрами "76 252";
цифры "72 456" заменить цифрами "72 656".
в подпункте 2):
цифры "76 052" заменить цифрами "76 252".
1.6 Жетитобинский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "98 951" заменить цифрами "99 001";