"2020-2022 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 58-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 шілдедегі № 68-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 шілдеде № 4679 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 67-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4647 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 58-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4494 болып тіркелген, 2020 жылдың 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1.1 Б.Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1) тармақшада:
"546 462" деген сандар "582 472" деген сандармен ауыстырылсын.
"483 525" деген сандар "519 535" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"773 287" деген сандар "809 897" деген сандармен ауыстырылсын.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1) тармақшада:
"101 751" деген сандар "102 822" деген сандармен ауыстырылсын;
"97 770" деген сандар "98 841" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"103 330" деген сандар "104 401" деген сандармен ауыстырылсын.
1.3 Ақсай ауылдық округі
1) тармақшада:
"173 929" деген сандар "196 339" деген сандармен ауыстырылсын;
"167 391" деген сандар "189 801" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"180 286" деген сандар "202 696" деген сандармен ауыстырылсын.
1.4 Боралдай ауылдық округі
1) тармақшада:
"111 223" деген сандар "129 282" деген сандармен ауыстырылсын;
"106 388" деген сандар "124 447" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"111 749" деген сандар "129 808" деген сандармен ауыстырылсын.
1.5 Билікөл ауылдық округі
1) тармақшада:
"76 252" деген сандар "79 592" деген сандармен ауыстырылсын;
"72 656" деген сандар "75 996" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2020-2022 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 7 июля 2020 года № 68-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 июля 2020 года № 4679
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жуалынского районного маслихата 25 июня 2020 года № 67-2 "О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4647) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджетах сельских округов и села Б.Момышулы Жуалынского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4494, опубликовано в Эталонно контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан от 21 января 2020 года) следующие изменения:
1.1 Аппарат акима село Б. Момышулы
в подпункте 1):
цифры "546 462" заменить цифрами "582 472";
цифры "483 525" заменить цифрами "519 535".
в подпункте 2):
цифры "773 287" заменить цифрами "809 897".
1.2 Актюбинский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "101 751" заменить цифрами "102 822";
цифры "97 770" заменить цифрами "98 841".
в подпункте 2):
цифры "103 330" заменить цифрами "104 401".
1.3 Аксайский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "173 929" заменить цифрами "196 339";
цифры "167 391" заменить цифрами "189 801".
в подпункте 2):
цифры "180 286" заменить цифрами "202 696".
1.4 Боралдайский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "111 223" заменить цифрами "129 282";
цифры "106 388" заменить цифрами "124 447".
в подпункте 2):
цифры "111 749" заменить цифрами "129 808".
1.5 Биликулский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "76 252" заменить цифрами "79 592";
цифры "72 656" заменить цифрами "75 996".
в подпункте 2):