"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 тамыздағы № 70-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қыркүйекте № 4712 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 13 тамыздағы № 49-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4699 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4471 болып тіркелген, 2019 жылдың 31 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электронды түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"15 379 399" деген сандар "15 257 926" деген сандармен ауыстырылсын;
"14 026 000" деген сандар "13 904 527" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 27 августа 2020 года № 70-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 сентября 2020 года № 4712
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата 13 августа 2020 года № 49-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4699) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2020 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4471, опубликовано в Эталонно контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "15 379 399" заменить цифрами "15 257 926";
цифры "14 026 000" заменить цифрами "13 904 527";
в подпункте 2):

"16 271 409" деген сандар "16 147 436" деген сандармен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет - ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік - экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "16 271 409" заменить цифрами "16 147 436";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

178 679
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
178 679
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
928 941
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 496
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
230 500
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14 346
023
Әдістемелік жұмыс
49 098
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
25 396
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
197 763
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
391 142
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 118 933
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 056 998
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 056 998
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16 133
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
16 133
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
925 240
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
697 799
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
35 560
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
576
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
49 507
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 242
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
32 635
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
35 293
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
69 628
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
120 562
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

178 679
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
178 679
464
Отдел образования района (города областного значения)
928 941
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20 496
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
230 500
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 346
023
Методическая работа
49 098
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
25 396
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
197 763
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
391 142
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 118 933
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 056 998
005
Государственная адресная социальная помощь
1 056 998
464
Отдел образования района (города областного значения)
16 133
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
16 133
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
925 240
002
Программа занятости
697 799
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
35 560
006
Оказание жилищной помощи
576
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
49 507
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 242
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
32 635
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
35 293
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
69 628
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
120 562
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения