"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 қарашадағы № 73-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қарашада № 4801 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 қазандағы № 50-5 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4765 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4471 болып тіркелген, 2019 жылдың 31 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электронды түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"15 257 926" деген сандар "15 183 642" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 316 807" деген сандар "1 410 796" деген сандармен ауыстырылсын;
"22 100" деген сандар "5 744" деген сандармен ауыстырылсын;
"14 492" деген сандар "10 334" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 3 ноября 2020 года № 73-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 ноября 2020 года № 4801
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата 15 октября 2020 года № 50-5 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4765) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2020 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4471, опубликовано в Эталонно контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "15 257 926" заменить цифрами "15 183 642";
цифры "1 316 807" заменить цифрами "1 410 796";
цифры "22 100" заменить цифрами "5 744";
цифры "14 492" заменить цифрами "10 334";

"13 904 527" деген сандар "13 756 768" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"16 147 436" деген сандар "16 018 159" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет - ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік - экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "13 904 527" заменить цифрами "13 756 768".
в подпункте 2):
цифры "16 147 436" заменить цифрами "16 018 159".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

178 679
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
178 679
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
870 166
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 496
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
230 500
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14 156
023
Әдістемелік жұмыс
48 173
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
25 396
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
105 239
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
426 006
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 876 543
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
836 121
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
836 121
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16 133
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
16 133
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
919 542
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
691 055
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
35 560
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
576
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 863
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 225
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
33 935
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
36 093
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
75 235
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
104 747
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

178 679
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
178 679
464
Отдел образования района (города областного значения)
870 166
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20 496
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
230 500
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 156
023
Методическая работа
48 173
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
25 396
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
105 239
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
426 006
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 876 543
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
836 121
005
Государственная адресная социальная помощь
836 121
464
Отдел образования района (города областного значения)
16 133
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
16 133
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
919 542
002
Программа занятости
691 055
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
35 560
006
Оказание жилищной помощи
576
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 863
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 225
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33 935
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
36 093
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
75 235
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
104 747
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения