"2020-2022 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы №58-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қарашадағы № 74-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 қарашада № 4812 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 қарашадағы №73-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4801 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 58-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4494 болып тіркелген, 2020 жылдың 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1.1 Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1) тармақшада:
"582 251" деген сандар "578 923" деген сандармен ауыстырылсын;
"62 786" деген сандар "44 938" деген сандармен ауыстырылсын;
"151" деген сандар "145" деген сандармен ауыстырылсын;
"519 314" деген сандар "533 840" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"809 076" деген сандар "789 218" деген сандармен ауыстырылсын.
1.2 Ақтөбе ауылдық округі
1) тармақшада:
"101 824" деген сандар "105 073" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 929" деген сандар "2 274" деген сандармен ауыстырылсын;
"52" деген сандар "17" деген сандармен ауыстырылсын;
"97 843" деген сандар "102 782" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"103 403" деген сандар "106 652" деген сандармен ауыстырылсын.
1.3 Ақсай ауылдық округі
1) тармақшада:
"200 118" деген сандар "210 772" деген сандармен ауыстырылсын;
"6 510" деген сандар "6 536" деген сандармен ауыстырылсын;
"28" деген сандар "2" деген санмен ауыстырылсын;
"193 580" деген сандар "204 234" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"206 475" деген сандар "216 593" деген сандармен ауыстырылсын.
1.4 Боралдай ауылдық округі
1) тармақшада:

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 30 декабря 2019 года №58-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2020-2022 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 20 ноября 2020 года № 74-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 ноября 2020 года № 4812
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жуалынского районного маслихата 3 ноября 2020 года № 73-2 "О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4801) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 58-2 "О бюджетах сельских округов и села Б. Момышулы Жуалынского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4494, опубликовано в Эталонно контрольном банке нормативно-правовых актов Республики Казахстан от 21 января 2020 года) следующие изменения:
1.1 Аппарат акима село Б. Момышулы
в подпункте 1):
цифры "582 251" заменить цифрами "578 923";
цифры "62 786" заменить цифрами "44 938";
цифры "151" заменить цифрами "145";
цифры "519 314" заменить цифрами "533 840".
в подпункте 2):
цифры "809 076" заменить цифрами "789 218".
1.2 Актюбинский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "101 824" заменить цифрами "105 073";
цифры "3 929" заменить цифрами "2 274";
цифры "52" заменить цифрами "17";
цифры "97 843" заменить цифрами "102 782".
в подпункте 2):
цифры "103 403" заменить цифрами "106 652".
1.3 Аксайский сельский округ
в подпункте 1):
цифры "200 118" заменить цифрами "210 772";
цифры "6 510" заменить цифрами "6 536";
цифры "28" заменить цифрами "2";
цифры "193 580" заменить цифрами "204 234".
в подпункте 2):
цифры "206 475" заменить цифрами "216 593".
1.4 Боралдайский сельский округ
в подпункте 1):

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жуалы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы Г. Мусаханова
Жуалы аудандық
мәслихат хатшысы Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 20 қарашадағы
№ 74-2 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 58-2 шешіміне 1 қосымша
Б. Момышұлы ауылы әкімі аппаратының 2020 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
I.КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Жуалынского
районного маслихата Г. Мусаханова
Секретарь Жуалынского
районного маслихата Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 74-2 от 20 ноября
2020 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 58-2 от 30 декабря
2019 года
Бюджет аппарата акима село Б.Момышулы на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
I. ДОХОДЫ