"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 75-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 желтоқсанда № 4834 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 51-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4820 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4471 болып тіркелген, 2019 жылдың 31 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электронды түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 9 декабря 2020 года № 75-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 декабря 2020 года № 4834
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата 30 ноября 2020 года № 51-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4820) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2020 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020 – 2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4471, опубликовано в Эталонно контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

"15 183 642" деген сандар "15 062 362" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 756 768" деген сандар "13 635 488" деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"16 018 159" деген сандар "15 896 879" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет - ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік - экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "15 183 642" заменить цифрами "15 062 362";
цифры "13 756 768" заменить цифрами "13 635 488".
в подпункте 2):
цифры "16 018 159" заменить цифрами "15 896 879".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

178 679
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
178 679
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
850 285
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 824
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
230 431
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14 090
023
Әдістемелік жұмыс
46 782
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
25 476
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
128 103
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
388 579
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 465 287
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
429 129
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
429 129
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15 952
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
15 952
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
915 922
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
686 972
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
35 948
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
576
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 863
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 300
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
33 935
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
36 093
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
75 235
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
104 284
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

178 679
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
178 679
464
Отдел образования района (города областного значения)
850 285
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16 824
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
230 431
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14 090
023
Методическая работа
46 782
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
25 476
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
128 103
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
388 579
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 465 287
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
429 129
005
Государственная адресная социальная помощь
429 129
464
Отдел образования района (города областного значения)
15 952
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
15 952
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
915 922
002
Программа занятости
686 972
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
35 948
006
Оказание жилищной помощи
576
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 863
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 300
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33 935
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
36 093
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
75 235
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
104 284
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения