"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 62-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 69-10 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 шілдеде № 4663 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы №41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы №47-8 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4630 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы №62-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4470 болып тіркелген, 2019 жылдың 31 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"28 106 178" сандары "28 749 953" сандармен ауыстырылсын;
"2 524 302" сандары "2 616 198" сандармен ауыстырылсын;
"25 513 688" сандары "26 065 567" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 62-4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 26 июня 2020 года № 69-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 июля 2020 года № 4663
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 15 июня 2020 года №47-8 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4630) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2019 года №62-4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4470, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "28 106 178" заменить цифрами "28 749 953";
цифры "2 524 302" заменить цифрами "2 616 198";
цифры "25 513 688" заменить цифрами "26 065 567";
в подпункте 2):

"29 139 443" сандары "29 783 218" сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қордай аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б. Әлімбет
Қордай аудандық
мәслихатының хатшысы Р. Нурсипатов
Қордай аудандық мәслихатының

цифры "29 139 443" заменить цифрами "29 783 218".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Кордайского
районного маслихата Б. Әлімбет
Секретарь Кордайского
районного маслихата Р. Нурсипатов
Приложение 1 к решению
Кордайского районного

61344
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9336
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
69368
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
84171
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
68631
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
110015
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36152
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
9000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1985
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
45613
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3180
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
13085
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3483402
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
793723
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
793723
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1311386
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
261349
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1050037
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1310852
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
320578
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
156714
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
371200
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
462360
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
6660
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
6660
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

61344
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9336
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
69368
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
84171
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
68631
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
110015
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36152
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
9000
021
Капитальные расходы государственных органов
1985
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
45613
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3180
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
13085
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3483402
464
Отдел образования района (города областного значения)
793723
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
793723
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1311386
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
261349
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1050037
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1310852
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
320578
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
156714
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
371200
070
Бюджетные кредиты для предоставления жилищных сертификатов как социальная поддержка
462360
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
6660
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
6660
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)