"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 62-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қазандағы № 75-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 2 қарашада № 4789 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 қазандағы № 50-5 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4765 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 62-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4470 болып тіркелген, 2019 жылдың 31 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 62-4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 27 октября 2020 года № 75-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 ноября 2020 года № 4789
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 15 октября 2020 года № 50-5 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4765) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 62-4 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4470, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 декабря 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6899
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
71095
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
63550
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
68958
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
890
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
103385
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36072
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4450
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1759
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
45613
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3180
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
12311
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3900241
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
793723
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
793723
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1705530
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
421462
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1060068
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
224000
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1335852
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
345578
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
156714
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
371200
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
462360
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
4355
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алу
4355
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6899
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
71095
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
63550
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
68958
054
Размещение государственного социального заказа
890
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
103385
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36072
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4450
021
Капитальные расходы государственных органов
1759
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
45613
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3180
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
12311
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3900241
464
Отдел образования района (города областного значения)
793723
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
793723
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1705530
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
421462
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1060068
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
224000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1335852
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
345578
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
156714
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
371200
070
Бюджетные кредиты для предоставления жилищных сертификатов как социальная поддержка
462360
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
4355
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4355
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)