"2020-2022 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы №62-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 қыркүйектегі № 72-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 қыркүйекте № 4742 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі ауданы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 61-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2020 жылдың 25 тамызындағы № 71-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4719 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 62-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4483 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2020 жылдың 8 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1.1 Ақтоған ауылдық округі:
1) тармақшада:
"68 531" сандары "65 382" сандарымен ауыстырылсын;
"63 025" сандары "59 876" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"116 097" сандары "112 948" сандарымен ауыстырылсын;
1.2 Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"249 833" сандары "248 954" сандарымен ауыстырылсын;
"220 093" сандары "219 214" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"271 203" сандары "270 324" сандарымен ауыстырылсын;
1.3 Меркі ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"497 325" сандары "517 946" сандарымен ауыстырылсын;
"423 415" сандары "444 036" сандарымен ауыстырылсын
2) тармақшада:
"520 023" сандары "540 644" сандарымен ауыстырылсын;
1.5 Ойтал ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"113 754" сандары "115 415" сандарымен ауыстырылсын;
"91 859" сандары "93 520" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"117 429" сандары "119 090" сандарымен ауыстырылсын;
1.6 Т. Рысқұлов ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"32 197" сандары "31 697" сандарымен ауыстырылсын;
"26 747" сандары "26 247" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"48 226" сандары "47 726" сандарымен ауыстырылсын;
1.7 Тәтті ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"64592" сандары "64814" сандарымен ауыстырылсын;
"62092" сандары "62314" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"91315" сандары "91537" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 27 декабря 2019 года №62-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2020-2022 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 3 сентября 2020 года № 72-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 сентября 2020 года № 4742
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Меркенского районного маслихата от 25 августа 2020 года № 71-2 "О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 61-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4719) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 62-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4483, опубликовано 8 января 2020 года в эталонном конрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
1.1 Актоганский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "68 531" заменить цифрами "65 382";
цифры "63 025" заменить цифрами "59 876";
в подпункте 2):
цифры "116 097" заменить цифрами "112 984";
1.2 Жамбылский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "249 833" заменить цифрами "248 954";
цифры "220 093" заменить цифрами "219 214";
в подпункте 2):
цифры "271 203" заменить цифрами "270 324";
1.3 Меркенский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "497 325" заменить цифрами "517 946";
цифры "423 415" заменить цифрами "444 036";
в подпункте 2):
цифры "520 023" заменить цифрами "540 644";
1.5 Ойталский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "113 754" заменить цифрами "115 415";
цифры "91 859" заменить цифрами "93 520";
в подпункте 2):
цифры "117 429 заменить цифрами "119 090";
1.6 Т. Рыскуловский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "32 197" заменить цифрами "31 697";
цифры "26 747" заменить цифрами "26 247";
в подпункте 2):
цифры "48 226" заменить цифрами "47 726";
1.7 Таттинский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "64 592" заменить цифрами "64 814";
цифры "62 092" заменить цифрами "62 314";
в подпункте 2):
цифры "91 315" заменить цифрами "91 537";

3. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қантарынан бастап қолданылады.
Меркі аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Р. Нуралбеков
Меркі аудандық
мәслихатының хатшысы И. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2020 жылғы 3 қыркүйегіндегі
№ 72-2 шешіміне қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 62-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Ақтоған ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессий
Меркенского районного маслихата Р. Нуралбеков
Секретарь
Меркенского районного маслихата И. Ахметжанов
Приложение к решению
маслихата Меркенского района
от 3 сентября 2020 года № 72-2
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 27 декабря 2019 года № 63-2
Бюджет Актоганского сельского округа на 2020 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3