Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Ақбақай, Биназар, Бірлік, Бурылбайтал, Қашқантеңіз, Қияхты, Құмөзек, Кеңес, Мойынқұм, Мыңарал, Мыңарал стансасы, Назарбеков, Ұланбел және Хантау елді мекендерінің шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 12 қаулысы және Жамбыл облыстық Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 наурыздағы № 56-7 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 сәуірде № 4547 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 302 бірлескен қаулысымен және Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 32-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 302 бірлескен қаулысымен және Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 32-10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, Мойынқұм ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы нормативтік құқықтық актінің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес экспликация бойынша Жамбыл облысы Мойынқұм ауданы Ақбақай, Биназар, Бірлік, Қарабөгет, Кеңес, Қызылтал, Мойынқұм, Мыңарал, Ұланбел, Хантау және Шығанақ ауылдық округтерінің жер есебінен:
1) 81 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Ақбақай елді мекенінің;
2) 61,9 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Биназар елді мекенінің;
3) 129 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Бірлік елді мекенінің;
4) 218,1 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Құмөзек елді мекенінің;
5) 184 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Кеңес елді мекенінің;
6) 12,2 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Назарбеков елді мекенінің;
7) 673,1 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Мойынқұм елді мекенінің;
8) 41 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Мыңарал елді мекенінің;
28 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Мыңарал стансасы елді мекенінің;

Об изменении границы (черты) населенных пунктов Акбакай, Биназар, Берлик, Бурылбайтал, Кашкантениз, Кияхты, Кумозек, Кенес, Мойынкум, Мынарал, станция Мынарал, Назарбеков, Уланбел и Хантау Мойынкумского района Жамбылской области
Постановление акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 29 января 2020 года № 12 и решение Мойынкумского районного маслихата от 31 марта 2020 года № 56-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 апреля 2020 года № 4547. Утратил силу совместным постановлением акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 9 декабря 2024 года № 302 и решением Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 9 декабря 2024 года № 32-10.
Сноска. Утратил силу совместным постановлением акимата Мойынкумского района Жамбылской области от 9 декабря 2024 года № 302 и решением Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 9 декабря 2024 года № 32-10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года, "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Мойынкумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границу (черты) за счет земель ауыльных округов Акбакай, Биназар, Берлик, Карабогет, Кенес, Кызылтал, Мойынкум, Мынарал, Уланбел, Хантау и Шыганак по экспликации, согласно приложениям 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему нормативному правовому акту:
1) присоединением 81 гектаров к населенному пункту Акбакай, Мойынкумского района Жамбылской области;
2) присоединением 61,9 гектаров к населенному пункту Биназар, Мойынкумского района Жамбылской области;
3) присоединением 129 гектаров к населенному пункту Берлик, Мойынкумского района Жамбылской области;
4) присоединением 218,1 гектаров к населенному пункту Кумозек, Мойынкумского района Жамбылской области;
5) присоединением 184 гектаров к населенному пункту Кенес, Мойынкумского района Жамбылской области;
6) присоединением 12,2 гектаров к населенному пункту Назарбеков, Мойынкумского района Жамбылской области;
7) присоединением 673,1 гектаров к населенному пункту Мойынкум, Мойынкумского района Жамбылской области;
8) присоединением 41 гектаров к населенному пункту Мынарал, Мойынкумского района Жамбылской области;
присоединением 28 гектаров к населенному пункту станция Мынарал, Мойынкумского района Жамбылской области;

91,96 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Қашқантеңіз елді мекенінің;
9) 77,9 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Ұланбел елді мекенінің;
10) 206,91 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Хантау елді мекенінің;
9,8 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Қияхты елді мекенінің;
11) 32,56 гектар қосылуымен Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Бурылбайтал елді мекенінің шекаралары (шегі) өзгертілсін;
2. Аудандық мәслихаттың шешімі мен аудан әкімдігі қаулысының орындалуын бақылау және интернет-ресурстарда жариялануы аудан әкімінің орынбасары Бақытжан Алдасүгірұлы Қалымбетовке және аудандық мәслихаттың "Аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы нормативтік құқықтық акт әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Мусаев
Мойынқұм аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Мукашев
Мойынқұм аудандық
мәслихатының хатшысы Ш. Исабеков
Мойынқұм ауданы әкімдігінің

присоединением 91,96 гектаров к населенному пункту Кашкантениз, Мойынкумского района Жамбылской области;
9) присоединением 77,9 гектаров к населенному пункту Уланбел, Мойынкумского района Жамбылской области;
10) присоединением 206,91 гектаров к населенному пункту Хантау, Мойынкумского района Жамбылской области;
присоединением 9,8 гектаров к населенному пункту Кияхты, Мойынкумского района Жамбылской области;
11) присоединением 32,56 гектаров к населенному пункту Бурылбайтал, Мойынкумского района Жамбылской области;
2. Контроль и публикацию на интернет-ресурсе за исполнением данного совместного постановление и решение возложить на заместителя акима района Бакытжану Алдасугировичу Калымбетову и на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Мусаев
Председатель сессии Мойынкумского
районного маслихата М. Мукашев
Секретарь маслихата
Мойынкумского района Ш. Исабеков
Приложение 1
к постановлению акимата
Мойынкумского района