"2020–2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы №52-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 қазандағы № 66-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қазанда № 4786 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2020 жылғы 15 қазандағы № 50-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4765 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 желтоқсандағы № 52-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4465 болып тіркелген, электрондық түрде 2019 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 893 878" деген сандары "9 819 811" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 469 548" деген сандары "1 513 746" деген сандарымен ауыстырылсын;
"17 775" деген сандары "8 524" деген сандарымен ауыстырылсын;
"15 000" деген сандары "5 053" деген сандарымен ауыстырылсын;
"8 391 555" деген сандары "8 292 488" деген сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"10 973 970" деген сандары "10 838 794" деген сандарымен ауыстырылсын.
3) тармақшада:
"323 158" деген сандары "302 904" деген сандарымен ауыстырылсын;
"363 220" деген сандары "342 966" деген сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшада:
"-1 403 250" деген сандары "-1 321 887" деген сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"1 403 250" деген сандары "1 321 887" деген сандарымен ауыстырылсын.
9 тармақта:

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2019 года №52-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 23 октября 2020 года № 66-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 30 октября 2020 года № 4786
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 15 октября 2020 года № 50-5 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4765), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 19 декабря 2019 года № 52-2 "О районном бюджете 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4465, опубликованного в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 26 декабря 2019 года в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте1):
цифры "9 893 878" заменить цифрами "9 819 811";
цифры "1 469 548" заменить цифрами "1 513 746";
цифры "17 775" заменить цифрами "8 524";
цифры "15 000" заменить цифрами "5 053";
цифры "8 391 555" заменить цифрами "8 292 488".
в подпункте 2):
цифры "10 973 970" заменить цифрами "10 838 794".
в подпункте 2):
цифры "10 973 970" заменить цифрами "10 838 794".
в подпункте 3):
цифры "323 158" заменить цифрами "302 904";
цифры "363 220" заменить цифрами "342 966".
в подпункте 5):
цифры "- 1 403 250" заменить цифрами "- 1 321 887".
в подпункте 6):
цифры "1 403 250" заменить цифрами "1 321 887".
в пункте 9:

"74 675" деген сандары "109 945" деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "74 675" заменить цифрами "109 945".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.

85385
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
85385
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
628816
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56308
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
61799
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
46300
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
5027
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7300
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
5182
023
Әдістемелік жұмыс
50086
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
33070
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
217392
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
146352
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
935817
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
328840
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
328840
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1150
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1150
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
542838
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
420455
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21870
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9135
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
771
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13528
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
32603
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
44476
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
62989
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

85385
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
85385
464
Отдел образования района (города областного значения)
628816
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
56308
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
61799
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
46300
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
5027
012
Капитальные расходы государственного органа
7300
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5182
023
Методическая работа
50086
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
33070
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
217392
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
146352
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
935817
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
328840
005
Государственная адресная социальная помощь
328840
464
Отдел образования района (города областного значения)
1150
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1150
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
542838
002
Программа занятости
420455
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21870
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9135
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
771
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13528
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
32603
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
44476
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
62989
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения