2021–2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № 71-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 4859 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021– 2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 10 188 399 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер -1 513 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 426 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33 124 мың теңге;
трансферттер түсімі- 8 628 349 мың теңге;
2) шығындар - 10 337 668 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 118 001 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 163 365 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –45 364 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -267 270 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 267 270 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 163 365 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 45 364 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 149 269 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 06.12.2021 № 11-3 (01.01.2021 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға жеке табыс салығы мен әлеуметтік салық түсімдерінің бөлу нормативтері ауданының бюджетіне 30 пайыз мөлшерінде белгіленсін.
3. 2021 жылға корпоративтік табыс салығы түсімдерінің бөлу нормативтері ауданының бюджетіне 70 пайыз мөлшерінде белгіленсін.
4. 2021 жылға облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 6 382 823 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Мойынқұм ауылдық округіне – 38 799 мың теңге;
Бірлік ауылдық округіне - 22 298 мың теңге;
Кеңес ауылдық округіне – 21 629 мың теңге;
Шығанақ ауылдық округіне - 40 461 мың теңге;
Ұланбел ауылдық округіне – 16 142 мың теңге;
Қарабөгет ауылдық округіне - 24 668 мың теңге;
Қылышбай ауылдық округіне – 12 068 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне - 16 082 мың теңге;

О районном бюджете на 2021-2023 годы
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 21 декабря 2020 года № 71-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 декабря 2020 года № 4859
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год, в следующих объемах:
1) доходы – 10 188 399 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 513 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 426 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33 124 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 628 349 тысяч тенге.
2) затраты – 10 337 668 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 118 001 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 163 365 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45 364 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -267 270 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 267 270 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 163 365 тысяч тенге;
погашение займов – 45 364 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 149 269 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 –в редакции решения Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 06.12.2021 № 11-3 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Установить норматив распределения поступлений по индивидуальному подоходному и социальному налогам районному бюджету на 2021 год в размере 30 процентов.
3. Установить норматив распределения поступлений по корпоративному подоходному налогу районному бюджету на 2021 год в размере 70 процентов.
4. Установить объем субвенции передаваемые из областного бюджета в районный бюджет на 2021 год в сумме 6 382 823 тысяч тенге, в том числе:
Мойынкумскому сельскому округу – 38 799 тысяч тенге;
Берликскому сельскому округу – 22 298 тысяч тенге;
Кенесскому сельскому округу – 21 629 тысяч тенге;
Шыганакскому сельскому округу – 40 461 тысяч тенге;
Уланбельскому сельскому округу – 16 142 тысяч тенге;
Карабогетскому сельскому округу – 24 668 тысяч тенге;
Кылышбайскому сельскому округу – 12 068 тысяч тенге;
Жамбылскому сельскому округу – 16 082 тысяч тенге;

Қызылотау ауылдық округіне – 17 346 мың теңге;
Қызылтал ауылдық округіне - 16 358 мың теңге;
Биназар ауылдық округіне – 16 664 мың теңге;
Хантау ауылдық округіне - 18 975 мың теңге;
Мирный ауылдық округіне – 22 085 мың теңге;
Ақбақай ауылдық округіне - 11 696 мың теңге;
Ақсүйек ауылдық округіне – 19 509 мың теңге;
Мыңарал ауылдық округіне - 21 968 мың теңге.
5. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджеттеріне облыстық бюджет қаржысы есебінен ауылдық округтерде "е-Халық" ақпараттық жүйесін енгізуге байланыс төлемдері үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Мойынқұм ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.

Кызылотаускому сельскому округу – 17 346 тысяч тенге;
Кызылталскому сельскому округу – 16 358 тысяч тенге;
Биназарскому сельскому округу – 16 664 тысяч тенге;
Хантаускому сельскому округу – 18 975 тысяч тенге;
Мирненскому сельскому округу – 22 085 тысяч тенге;
Акбакайскому сельскому округу – 11 696 тысяч тенге;
Аксуекскому сельскому округу – 19 509 тысяч тенге;
Мынаралскому сельскому округу – 21 968 тысяч тенге.
5. В районном бюджете на 2021 год бюджетам сельских округов предусмотреть целевые текущие трансферты за счет средств областного бюджета на оплату услуг по обслуживанию информационной системы "е-Халық", распределение которых определяются на основании постановления акима Мойынкумского района.

6. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің бөлінуі Мойынқұм ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
7. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес, 2021-2023 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерiмен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтiк ставкаларының жиырма бес пайыз мөлшерінде үстем ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

6. В районном бюджете на 2021 год бюджетам сельских округов предусмотреть целевые текущие трансферты за счет средств районного бюджета, распределение которых определяются на основании постановления акима Мойынкумского района.
7. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2021 – 2023 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждении и организации социального обеспечения, культуры финансируемые из районного бюджета, работающих в сельских населенных пунктах в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающиеся этими видами деятельности в городских условиях.

8. 2021 жылғы аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 30 996 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
9. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в объеме 30 996 тысяч тенге.
9. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.

42052
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
709669
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
567873
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23080
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
10558
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
863
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
15683
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
29707
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
61905
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
118252
001
Жергілікті деңгейдехалық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84886
011
Жәрдемақылардыжәнебасқадаәлеуметтіктөлемдердіесептеу, төлеуменжеткізубойыншақызметтергеақытөлеу
1190
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
464
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8218
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3415
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
730
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
19349
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1058959
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
172360
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
117816
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
29044
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
25500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
860155
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
102311
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
757844
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
26444
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
26444
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

42052
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
709669
002
Программа занятости
567873
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23080
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10558
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
863
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15683
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
29707
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
61905
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
118252
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
84886
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1190
021
Капитальные расходы государственного органа
464
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8218
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3415
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
730
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
19349
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1058959
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
172360
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
117816
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
29044
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
25500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
860155
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
102311
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
757844
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
26444
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
26444
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

560
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
326116
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30505
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
294611
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
16576
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16286
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
290
02
Қорғаныс
32158
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15660
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
15660
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16498
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
16498
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1000
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
1000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1155731
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
410510
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
410510
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
672343
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
537602
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23336
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
600
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
9121
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1750
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
17565
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
36707
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
45662
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

560
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
326116
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
30505
013
Капитальные расходы государственного органа
1000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
294611
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
16576
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
16286
003
Капитальные расходы государственного органа
290
02
Оборона
32158
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15660
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
15660
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16498
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
16498
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1155731
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
410510
005
Государственная адресная социальная помощь
410510
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
672343
002
Программа занятости
537602
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23336
006
Оказание жилищной помощи
600
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
9121
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1750
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17565
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
36707
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
45662
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

24839
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14519
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
10320
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
87000
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32698
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
52382
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1920
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
153786
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
81859
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26691
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
54868
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
27757
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27757
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
44170
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
44170
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
75631
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
75631
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
74741
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
890
12
Көлiк және коммуникация
288684
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
231000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
231000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
57684
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
57684
13
Басқалар
31146
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
31146
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві

24839
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
14519
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10320
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
87000
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
32698
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
52382
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1920
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
153786
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
81859
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
26691
006
Капитальные расходы государственного органа
300
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
54868
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27757
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
27757
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
44170
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
44170
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
75631
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
75631
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
74741
015
Капитальные расходы государственного органа
890
12
Транспорт и коммуникации
288684
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
231000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
231000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
57684
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
57684
13
Прочие
31146
452
Отдел финансов района (города областного значения)
31146
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)