2021-2023 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 72-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 4862 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1.1. Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 350 042 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 147 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 323 895 мың теңге;
2) шығындар – 359 722 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 680 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 680 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 680 мың теңге.
1.2. Бірлік ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 50 838 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 689 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 47 149 мың теңге;
2) шығындар – 54 331 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 493 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 493 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2021–2023 годы
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 22 декабря 2020 года № 72-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 декабря 2020 года № 4862.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1.1. По Мойынкумскому сельскому округу:
1) доходы – 350 042 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 147 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 323 895 тысяч тенге;
2) затраты – 359 722 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 680 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 680 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 680 тысяч тенге.
1.2. По Берликскому сельскому округу:
1) доходы – 50 838 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 689 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 149 тысяч тенге;
2) затраты – 54 331 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 493 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 493 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

2. 2021 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенция мөлшері 336 748 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Мойынқұм ауылдық округіне – 38 799 мың теңге;
Бірлік ауылдық округіне - 22 298 мың теңге;
Кеңес ауылдық округіне – 21 629 мың теңге;
Шығанақ ауылдық округіне - 40 461 мың теңге;
Ұланбел ауылдық округіне – 16 142 мың теңге;
Қарабөгет ауылдық округіне - 24 668 мың теңге;
Қылышбай ауылдық округіне – 12 068 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округіне - 16 082 мың теңге;
Қызылотау ауылдық округіне – 17 346 мың теңге;
Қызылтал ауылдық округіне - 16 358 мың теңге;
Биназар ауылдық округіне – 16 664 мың теңге;
Хантау ауылдық округіне - 18 975 мың теңге;
Мирный ауылдық округіне – 22 085 мың теңге;
Ақбақай ауылдық округіне - 11 696 мың теңге;
Ақсүйек ауылдық округіне – 19 509 мың теңге;
Мыңарал ауылдық округіне - 21 968 мың теңге.

2. Установить объем субвенции передаваемые из районного бюджета в бюджет сельских округов на 2021 год в сумме 336 748 тысяч тенге, из них:
Мойынкумскому сельскому округу – 38 799 тысяч тенге;
Берликскому сельскому округу – 22 298 тысяч тенге;
Кенесскому сельскому округу – 21 629 тысяч тенге;
Шыганакскому сельскому округу – 40 461 тысяч тенге;
Уланбельскому сельскому округу – 16 142 тысяч тенге;
Карабогетскому сельскому округу – 24 668 тысяч тенге;
Кылышбайскому сельскому округу – 12 068 тысяч тенге;
Жамбылскому сельскому округу – 16 082 тысяч тенге;
Кызылотаускому сельскому округу – 17 346 тысяч тенге;
Кызылталскому сельскому округу – 16 358 тысяч тенге;
Биназарскому сельскому округу – 16 664 тысяч тенге;
Хантаускому сельскому округу – 18 975 тысяч тенге;
Мирненскому сельскому округу – 22 085 тысяч тенге;
Акбакайскому сельскому округу – 11 696 тысяч тенге;
Аксуекскому сельскому округу – 19 509 тысяч тенге;
Мынаралскому сельскому округу – 21 968 тысяч тенге.

3. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған ағымдағы нысаналы трансферт сомасы ескерілсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

3. Предусмотреть в бюджете сельских округов на 2021 год суммы целевых текущих трансфертов.
4. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.