"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылдың 23 желтоқсандағы № 51-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 53-9 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 сәуірде № 4574 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 46-2 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4561 болып тіркелген) Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 51-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4473 болып тіркелген, 2019 жылдың 30 желтоқсанында Қазақстан Республикасы электрондық түрдегі нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
"16 609 322" сандары "17 162 888" сандарымен ауыстырылсын;
"3 139 630" сандары "2 989 630" сандарымен ауыстырылсын;
"15 806" сандары "15 946" сандарымен ауыстырылсын;
"13 452 386" сандары "14 155 812" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"16 609 322" сандары "19 116 545" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"115 059" сандары "467 671" сандарымен ауыстырылсын;
"159 060" сандары "511 673" сандарымен ауыстырылсын;
"44 001" сандары "44 002" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-115 059" сандары "-2 421 328" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"115 059" сандары "2 421 328" сандарымен ауыстырылсын;
"159 060" сандары "2 431 420" сандарымен ауыстырылсын;
"44 001" сандары "44 002" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 23 декабря 2019 года № 51-5 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 20 апреля 2020 года № 53-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 апреля 2020 года № 4574
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 16 апреля 2020 года № 46-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4561) маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова от 23 декабря 2019 года № 51-5 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4473, опубликован в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 декабря 2019 года) следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры "16 609 322" заменить цифрами "17 162 798";
цифры "3 139 630" заменить цифрами "2 989 630";
цифры "15 806" заменить цифрами "15 946";
цифры "13 452 386" заменить цифрами "14 121 270";
в подпункте 2):
цифры "16 609 322" заменить цифрами "19 116 455";
в подпункте 3):
цифры "115 059" заменить цифрами "467 671";
цифры "159 060" заменить цифрами "511 673";
цифры "44 001" заменить цифрами "44 002";
в подпункте 5):
цифры "-115 059" заменить цифрами "-2 421 328";
в подпункте 6):
цифры "115 059" заменить цифрами "2 421 328";
цифры "159 060" заменить цифрами "2 431 420";
цифры "44 001" заменить цифрами "44 002";

"0" сандары "33 910" сандарымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
"15 000" сандары "100 956" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "0" заменить цифрами "33 910";
в пункте 5:
цифры "15 000" заменить цифрами "100 956".
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
008
Спорт объектілерін дамыту
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего обучения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
004
Проектирование, развитие и (или) обустойство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
005
Развитие коммунального хозяйства
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
008
Развитие объектов спорта
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
036
Развитие газотранспортной системы