2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық әкімдігінің 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 68-2 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 қыркүйекте № 4730 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Т. Рысқұлов ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год
Постановление акимата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 4 сентября 2020 года № 68-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 сентября 2020 года № 4730
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат района Т. Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Т. Рысқұлов ауданы әкімінің орынбасары Бейсенбек Әшімәліұлы Әлпеисовке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Т. Рысқұлов ауданы әкімі Е. Садыркулов
бұйрығына қосымша/
бұйрығымен бекітілген/
бірлескен қаулысы мен
шешіміне қосымша/
бірлескен қаулысы мен
шешімімен бекітілген
2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір айға ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Мемлекеттік білім беру тапсырысы (орын)
Білім беру тапсырысы бойынша бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстар мөлшері (теңге)

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т. Рыскулова Альпеисова Бейсенбека Ашималиевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Рыскулова Е. Садыркулов
Приложение к приказу/
Утвержден приказом/
Приложение к совместному
постановлению и решению акимата/
утверждено совместным
постановлением и решением
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год
Наименование
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родитель ской платы в месяц (тенге)
Государственный образовательный заказ (мест)
Стоимость расходов на одноговоспитанника по государственному образовательному заказу (тенге)

1. Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар, оның ішінде:
1) Толық күндік жұмыс істейтін шағын орталықтар
271
29526
6000
2) Жарты күндік жұмыс істейтін шағын орталықтар
427
8582
0
3) Балабақшалар, бөбекжай-бақшалар
Тұрар Рысқұлов ауданы, Құлан ауылдық округіндегі "Балдырған" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
125
32282
7200
Тұрар Рысқұлов ауданы, Құлан ауылдық округіндегі "Балауса" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
115
32282
7200
Тұрар Рысқұлов ауданы, Құлан ауылдық округіндегі "Балауса" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны сауықтыру тобы
50
49678
0
Тұрар Рысқұлов ауданы, Құлан ауылдық округіндегі "Балапан" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
150
32282
7200
Тұрар Рысқұлов ауданы, Луговой ауылдық округіндегі "Алтын сақа" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
280
32282
7200
Тұрар Рысқұлов ауданы, Луговой ауылдық округіндегі "Балбөбек" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
150
32282
7200
Тұрар Рысқұлов ауданы, Қарақыстақ ауылдық округіндегі "Ертөстік" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
40
32282
6500
Тұрар Рысқұлов ауданы, Қарақыстақ ауылдық округіндегі "Күншуақ" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
115
32282
7200
Тұрар Рысқұлов ауданы, Жанатұрмыс ауылдық округіндегі "Құлыншақ" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
115
32282
7200
Тұрар Рысқұлов ауданы, Ақбұлақ ауылдық округіндегі "Байшешек" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
100
32282
6800
Тұрар Рысқұлов ауданы, Қайыңды ауылдық округіндегі "Айгөлек" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
32282
6800
Тұрар Рысқұлов ауданы, Ақыртөбе ауылдық округіндегі "Болашақ" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
65
32282
6800
Тұрар Рысқұлов ауданы, Құмарық ауылдық округіндегі "Балдәурен" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
25
32282
7200
Тұрар Рысқұлов ауданы, Көгершін ауылдық округіндегі "Ақбота" бөбекжай-бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
85
32282
7200
Тұрар Рысқұлов ауданы Өрнек ауылдық округіндегі "Тәттімбүбі" бөбекжай- бақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
67
32282
6000
2. Мектепке дейінгі жеке меншік ұйымдар (балабақшалар, бөбекжай-бақшалар)
32282
"Аяна және Б" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
165
32282
7200
"Нұрхат Нұрзат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Мөлдір" бебекжай бақшасы
100
32282
7200
"Аида бөбекжайы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

1. Государственные дошкольные организации, в том числе
1) Мини-центры с полным днем прибывания
271
29526
6000
2) Мини-центры с неполным днем прибывания
427
8582
0
3) детские сады, ясли
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Балдырган" в Куланском сельском округе района Турара Рыскулова
125
32282
7200
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Балауса" в Куланском сельском округе района Турара Рыскулова
115
32282
7200
Государственное коммунальное казенное предприятие санаторная группа ясли-сад "Балауса" в Куланском сельском округе района Турара Рыскулова
50
49678
0
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Балапан" в Куланском сельском округе района Турара Рыскулова
150
32282
7200
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Алтын сака" в Луговском сельском округе района Турара Рыскулова
280
32282
7200
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Балбобек" в Луговском сельском округе района Турара Рыскулова
150
32282
7200
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Ертостик" в Каракыстакском сельском округе района Турара Рыскулова
40
32282
6500
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Куншуак" в Каракыстакском сельском округе района Турара Рыскулова
115
32282
7200
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Кулыншак" в Жанатурмысском сельском округе района Турара Рыскулова
115
32282
7200
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Байшешек" в Акбулакском сельском округе района Турара Рыскулова
100
32282
6800
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Айголек" Кайындинском сельском округе района Турара Рыскулова
50
32282
6800
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Болашак" в Акыртюбинском сельском округе района Турара Рыскулова
65
32282
6800
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Балдаурен" в Кумарыкском сельском округе района Турара Рыскулова
25
32282
7200
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Акбота" в Когершинском сельском округе района Турара Рыскулова
85
32282
7200
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли- сад "Таттимбуби" в Орнекском сельском округе района Турара Рыскулова
67
32282
6000
2. Частные дошкольные организации (детские сады, ясли -сады)
32282
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аяна и Б"
165
32282
7200
Товарищество с ограниченной ответственностью "Нурхат Нурзат" ясли сад "Молдир"
100
32282
7200
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аида ясли-сад"