2021-2023 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 4886 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1. Құлан ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 304383 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 68527 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 421 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 235435 мың теңге;
2) шығындар – 306566 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -2183 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2183 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 2183 мың теңге.
1.2. Луговой ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 117773 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18222 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 99251 мың теңге;
2) шығындар – 118475 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -702 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 702 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 702 мың теңге.
1.3. Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 50332 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5855 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 44475 мың теңге;

О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2021-2023 годы
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 29 декабря 2020 года № 65-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 8 января 2021 года № 4886
В редакции от: 13.12.2021
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1.1. По Куланскому сельскому округу:
1) доходы - 304383 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 68527 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 421 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 235435 тысяч тенге;
2) затраты – 306566 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -2183 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 2183 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 2183 тысяч тенге.
1.2. По Луговскому сельскому округу:
1) доходы - 117773 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18222 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 99251 тысяч тенге;
2) затраты – 118475 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -702 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 702 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 702 тысяч тенге.
1.3. По Акбулакскому сельскому округу:
1) доходы - 50332 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5855 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44475 тысяч тенге;

2) шығындар – 38377 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -144 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 144 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 144 мың теңге."
Ескерту. 1 – тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 13.12.2021 №12-4 (01.01.2021 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінің атқарылу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар көзделмеген.
3. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған нысаналы даму және нысаналы ағымдағы трансферттер сомалары ескерілсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

2) затраты – 38377 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -144 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 144 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 144 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 13.12.2021 №12-4 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Бюджетные программы, не подлежащие секвестру в процессе исполнения бюджета сельских округов на 2021 год не предусмотрены.
3. В бюджете сельских округов на 2021 год учесть суммы целевых трансфертов на развитие и целевых текущих трансфертов, предусмотренных за счет средств районного бюджета.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.

5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тұрар Рысқұлов аудандық
мәслихаттың сессия төрағасы К. Рыскулов
Тұрар Рысқұлов аудандық
мәслихат хатшысы Т. Джаманбаев
Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 65-4 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Құлан ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 – қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 13.12.2021 № 12-4 (01.01.2021 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
маслихата района Турара Рыскулова К. Рыскулов
Секретарь маслихата района
Турара Рыскулова Т. Джаманбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
от 29 декабря 2020 года № 65-4
Бюджет сельского округа Кулан на 2021 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 13.12.2021 №12-4 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы