Көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы Қарақыстақ ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 8 қаңтардағы № 01 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 4495 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2017 жылдың 24 қарашадағы қорытындысының негізінде және тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақыстақ ауылдық округінің Қазақ ауылындағы Разъезд-Казарма көшесі Өжет көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарақыстақ ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Омаров Исатай Файзуллаевичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі О. Танкеев

О переименовании улицы
Решение акима Каракыстакского сельского округа района Т. Рыскулова Жамбылской области от 8 января 2020 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жабылской области 16 января 2020 года № 4495
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 24 ноября 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Разъезд-Казарма села Казах Каракыстакского сельского округа на улицу Ожет.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Каракыстакского сельского округа Омаров Исатай Файзуллаевичу.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа О. Танкеев