"2020-2022 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 67-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 72-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 сәуірде № 4576 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 сәуірдегі №71-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4562 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 - 2022 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 67-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4484 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2020 жылдың 6 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) тармақшада:
"1 130 923" сандары "1 137 026" сандарымен ауыстырылсын;
"1 070 923" сандары "1 077 026" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1 147 390" сандары "1 266 829" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-16 467" сандары "-129 803" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"16 467" сандары "129 803" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "113 336" сандарымен ауыстырылсын.
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"475 583" сандары "491 222" сандарымен ауыстырылсын;
"468 683" сандары "484 322" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"479 009" сандары "494 648" сандарымен ауыстырылсын.
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"60 127" сандары "61 529" сандарымен ауыстырылсын;
"57 111" сандары "58 513" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"61 248" сандары "108 247" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-1 121" сандары "-46 718" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"1 121" сандары "46 718" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "45 597" сандарымен ауыстырылсын.
Жаңаарық ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"80 495" сандары "82 336" сандарымен ауыстырылсын;
"79 245" сандары "81 086" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 67-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2020-2022 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 20 апреля 2020 года № 72-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 апреля 2020 года № 4576
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Сарысуского районного маслихата от 14 апреля 2020 года № 71-2 "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2019 года №66-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4562) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 67-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4484, опубликовано 6 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
в пункте 1:
По городу Жанатас:
в подпункте 1):
цифры "1 130 923" заменить цифрами "1 137 026";
цифры "1 070 923" заменить цифрами "1 077 026";
в подпункте 2):
цифры "1 147 390" заменить цифрами "1 266 829";
в подпункте 5):
цифры "-16 467" заменить цифрами "-129 803";
в подпункте 6):
цифры "16 467" заменить цифрами "129 803";
цифру "0" заменить цифрами "113 336".
По Байкадамскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "475 583" заменить цифрами "491 222";
цифры "468 683" заменить цифрами "484 322";
в подпункте 2):
цифры "479 009" заменить цифрами "494 648".
По Жайылминскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "60 127" заменить цифрами "61 529";
цифры "57 111" заменить цифрами "58 513";
в подпункте 2):
цифры "61 248" заменить цифрами "108 247";
в подпункте 5):
цифры "-1 121" заменить цифрами "-46 718";
в подпункте 6):
цифры "1 121" заменить цифрами "46 718";
цифру "0" заменить цифрами "45 597".
По Жанаарыкскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "80 495" заменить цифрами "82 336";
цифры "79 245" заменить цифрами "81 086";
в подпункте 2):

Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата.