"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы №66-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 85-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 желтоқсанда № 4831 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 66-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4475 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 31 желтоқсанында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада:
"15 932 352" сандары "15 446 669" сандарымен ауыстырылсын;
"14 265 697" сандары "13 780 014" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"16 413 553" сандары "15 927 870" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"313 598" сандары "321 932" сандарымен ауыстырылсын;
"357 106" сандары "365 440" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"- 794 799" сандары "- 803 133" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"794 799" сандары "803 133" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 66-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 8 декабря 2020 года № 85-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 декабря 2020 года № 4831
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 66-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4475, опубликовано 31 декабря 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "15 932 352" заменить цифрами "15 446 669";
цифры "14 265 697" заменить цифрами "13 780 014";
в подпункте 2):
цифры "16 413 553" заменить цифрами "15 927 870";
в подпункте 3):
цифры "313 598" заменить цифрами "321 932";
цифры "357 106" заменить цифрами "365 440";
в подпункте 5):
цифры "- 794 799" заменить цифрами "- 803 133";
в подпункте 6):
цифры "794 799" заменить цифрами "803 133";

"744 627" сандары "752 961" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарысу аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Б. Дондаұлы
Сарысу аудандық мәслихат хатшысы С. Бегеев
Сарысу аудандық мәслихатының
2019 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 66-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

цифры "744 627" заменить цифрами "752 961".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развитие местного самоуправления районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Сарысуского районного маслихата Б. Дондаұлы
Секретарь
Сарысуского районного маслихата С. Бегеев
Приложение 1 к решению
Сарысуского районного маслихата
от 20 декабря 2019 года № 66-2
Районный бюджет на 2020 год
Категория
Cумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

3255
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
50646
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
52268
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
56535
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
433
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
433
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
59551
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29301
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
18158
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1315
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7377
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2143498
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5738
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
3470
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
2268
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
178784
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
178784
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
75570
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
75570
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1743011
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
1143240
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесiнiң жұмыс істеуі
40792
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру"
59851

3255
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
50646
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
52268
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
56535
464
Отдел образования района (города областного значения)
433
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
433
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59551
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29301
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3000
021
Капитальные расходы государственного органа
400
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
18158
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1315
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7377
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2143498
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5738
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3470
005
Снос аварийного и ветхого жилья
2268
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
178784
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
178784
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
75570
070
Возмещение расходов населения за коммунальные услуги в условиях чрезвычайного положения в Республике Казахстан
75570
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1743011
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
1143240
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
40792
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
59851

2500
036
Развитие газотранспортной системы
2500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
106513
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
16705
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16705
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
33642
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4142
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1000
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1000
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
500
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
27000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
23716
001
Аудан (областық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12621
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
2580
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
8515
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
32450
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
32450
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
74359
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
74359
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
36015
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10331
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
28013
12
Көлік және коммуникация
421585
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
409102
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6884
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
402218
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

2500
036
Развитие газотранспортной системы
2500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
106513
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
16705
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
16705
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
33642
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
4142
006
Организация санитарного убоя больных животных
1000
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1000
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
500
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
27000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
23716
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12621
004
Организация работ по зонированию земель
2580
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
8515
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
32450
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
32450
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
74359
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
74359
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
36015
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
10331
015
Капитальные расходы государственного органа
28013
12
Транспорт и коммуникации
421585
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
409102
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
6884
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
402218
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)