"Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 44-3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 87-5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 желтоқсанда № 4863 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Сарысу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы №44-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4089 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 16 қаңтарында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарысу аудандық мәслихатының
сессия төрайымы Г. Мороз
Сарысу аудандық
мәслихат хатшысы С. Бегеев

О признании утратившим силу решения Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 26 декабря 2018 года № 44-3 "О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 23 декабря 2020 года № 87-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 декабря 2020 года № 4863
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Сарысуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 26 декабря 2018 года №44-3 "О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4089, опубликовано 16 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде);
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата;
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Сарысуского
районного маслихата Г. Мороз
Секретарь Сарысуского
районного маслихата С. Бегеев