2021-2023 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 88-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 қаңтарда № 4882 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарысу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған қала және ауылдық округтердің бюджеттері 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға қала және әрбір ауылдық округ бойынша мынадай көлемдерде бекітілсін:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) кірістер – 454 344 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 52 216 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 368 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 401 760 мың теңге;
2) шығындар – 470 381 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16 037 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 037 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 16 037 мың теңге.
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 108 906 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 10 663 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 98 243 мың теңге;
2) шығындар – 112 904 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 998 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 998 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3 998 мың теңге.
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 83 158 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 3 459 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 79 699 мың теңге;
2) шығындар – 87 040 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;

О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2021-2023 годы
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 29 декабря 2020 года № 88-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 января 2021 года № 4882
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарысуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты города и сельских округов на 2021-2023 годы согласно приложениям 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10 в том числе на 2021 год по городу и каждому сельскому округу в следующих объемах:
По городу Жанатас:
1) доходы – 454 344 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 52216 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 368 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 401 760 тысяч тенге;
2) затраты – 470 381 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 16 037 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 037 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 037 тысяч тенге.
По Байкадамскому сельскому округу:
1) доходы – 108 906 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 663 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 98 243 тысяч тенге;
2) затраты – 112 904 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 998 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 998 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 998 тысяч тенге.
По Жайылминскому сельскому округу:
1) доходы – 83 158 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 459 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 79 699 тысяч тенге;
2) затраты – 87 040 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;

2. 2021 жылы аудандық бюджеттен қала және ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенция мөлшері 217 068 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Жаңатас қаласына – 38 688 мың теңге;
Байқадам ауылдық округіне – 22 265 мың теңге;
Жайылма ауылдық округіне – 20 573 мың теңге;
Жаңаарық ауылдық округіне – 23 898 мың теңге;
Жаңаталап ауылдық округіне – 17 744 мың теңге;
Игілік ауылдық округіне – 23 743 мың теңге;
Тоғызкент ауылдық округіне – 19 337 мың теңге;
Түркістан ауылдық округіне – 17 879 мың теңге;
Досбол ауылдық округіне – 16 553 мың теңге;

2. Установить на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города и сельских округов в сумме – 217 068 тысяч тенге, в том числе:
Городу Жанатас – 38 688 тысяч тенге;
Байкадамскому сельскому округу – 22 265 тысяч тенге;
Жайылминскому сельскому округу – 20 573 тысяч тенге;
Жанаарыкскому сельскому округу – 23 898 тысяч тенге;
Жанаталапскому сельскому округу – 17 744 тысяч тенге;
Игиликскому сельскому округу – 23 743 тысяч тенге;
Тогызкентскому сельскому округу – 19 337 тысяч тенге;
Туркестанскому сельскому округу – 17 879 тысяч тенге;
Досболскому сельскому округу – 16 553 тысяч тенге;

Қамқалы ауылдық округіне – 16 388 мың теңге.
3. 2021 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бюджеттік даму бағдарламалары қаралмаған.
4. 2021 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар көзделмеген.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін - өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

Камкалинскому сельскому округу – 16 388 тысяч тенге.
3. Бюджетные программы развития, направленные на реализацию инвестиционных проектов на 2021 год не предусмотрены.
4. Бюджетные программы, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2021 год не предусмотрены.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развитие местного самоуправления районного маслихата.