"2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 67 – 2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 сәуірдегі № 71-8 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 сәуірде № 4567 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы № 67–2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4468 болып тіркелген, 2019 жылы 30 желтоқсанда электронды түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"13 598 904" сандары "14 497 828" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"13 598 904" сандары "16 589 541" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"23 711" сандары "205 772" сандарымен ауыстырылсын:
"47 718" сандары "229 909" сандарымен ауыстырылсын;
"24 007" сандары "24 137" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"- 23 711" сандары "-2 297 485" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"23 711" сандары "2 297 485" сандарымен ауыстырылсын;
"47 718" сандары "2 313 942" сандарымен ауыстырылсын;
"24 007" сандары "24 137" сандарымен ауыстырылсын;
"0" саны "7 680" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 67-2 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 20 апреля 2020 года № 71-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 апреля 2020 года № 4567
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 67–2 "О районном бюджете на 2020–2022 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4468 опубликовано 30 декабря 2019 года в электронном виде в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 598 904" заменить цифрами "14 487 828";
в подпункте 2):
цифры "13 598 904" заменить цифрами "16 589 541";
в подпункте 3):
цифры "23 711" заменить цифрами "205 772";
цифры "47 718" заменить цифрами "229 909";
цифры "24 007" заменить цифрами "24 137";
в подпункте 5):
цифры "-23 711" заменить цифрами "-2 297 485";
в подпункте 6):
цифры "23 711" заменить цифрами "2 297 485";
цифры "47 718" заменить цифрами "2 313 942";
цифры "24 007" заменить цифрами "24 137";
цифры "0" заменить цифрами "7 680".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 к настоящему решению.

4 тармақтағы "20 000" сандары "37 018" сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және оны аудандық мәслихаттың интернет-ресурстарына жариялау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Талас аудандық
мәслихатының сессия төрағасы М. Несипбаев
Талас аудандық
мәслихат хатшысы А. Тулебаев
Талас ауданы мәслихатының
2019 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 67-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. КІРІСТЕР

В пункте 4 цифры "20 000" заменить цифрами "37 018".
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
Председатель сессии
Таласского районного маслихата М. Несипбаев
Секретарь маслихата
Таласского района А. Тулебаев
Приложение 1 к решению
маслихата Таласского района
от 20 декабря 2019 года № 67-2
Районный бюджет 2020 год
Категория
Cумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы