"Аудан, қала, ауылдық округтерінің әкімі аппараттарының және Талас ауданының жергілікті бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлік беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 қазандағы № 294 қаулысының күшін жою туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 тамыздағы № 293 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қыркүйекте № 4713 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аудан, қала, ауылдық округтерінің әкімі аппараттарының және Талас ауданының жергілікті бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлік беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 30 қазандағы № 294 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3583 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 22 қарашасында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Талас ауданы әкімі аппараты заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны Талас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Талас ауданы әкімі аппаратының басшысы Махсат Сабырғалиұлы Рысбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талас ауданының әкімі Б. Казанбасов

О признании утратившим силу постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 30 октября 2017 года № 294 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих аппаратов акима района, города, сельских округов и исполнительных органов Таласского района, финансируемых из местного бюджета и его описания"
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 28 августа 2020 года № 293. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 сентября 2020 года № 4713
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 30 октября 2017 года № 294 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственных служащих аппаратов акима района, города, сельских округов и исполнительных органов Таласского района, финансируемых из местного бюджета и его описания" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3583, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 22 ноября 2017 года).
2. Аппарату акима Таласского района в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Таласского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Таласского района Рысбаева Махсата Сабыргалиевича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Таласского района Б. Казанбасов