"2020-2022 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы №68-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 қыркүйектегі № 78-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қыркүйекте № 4732 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Талас аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас ауданы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 68-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4477 болып тіркелген, электронды түрде 2020 жылы 05 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1 707 325" сандары "1 726 685" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1 897 941" сандары "1 917 301" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
Аталған шешімнің 3 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"3. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес 2020-2022 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықақылары мен тарифтік ставкаларының жиырма бес проценті мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін".

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 68–2 "О бюджете города и сельских округов на 2020-2022 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 1 сентября 2020 года № 78-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 сентября 2020 года № 4732
В соответствии c пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 68-2 "О бюджете города и сельских округов на 2020-2022 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4477, опубликовано в электронном виде 05 января 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 707 325" заменить цифрами "1 726 685";
в подпункте 2):
цифры "1 897 941" заменить цифрами "1 917 301".
Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
В пункте 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3."В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2020-2022 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждений и организаций здравоохранение, образования, культуры финансируемых из районного бюджета, работающим в сельской местности в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях".

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді 2020 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Талас аудандық
мәслихатының сессия төрағасы А. Бектай
Талас аудандық мәслихат хатшысы А. Тулебаев
шешіміне қосымша
Талас ауданы мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 68-2 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.КІРІСТЕР

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Таласского районного маслихата А. Бектай
Секретарь маслихата Таласского района А. Тулебаев
Приложение к решению
Приложение 1 к решению
маслихата Таласского района
от 23 декабря 2019 года № 68-2
Бюджет города Каратау на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы