Талас ауданының кейбір елді мекендердің шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 462 бірлескен қаулысы және Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 86-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 5 қаңтарда № 4881 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 27 маусымдағы № 01-175 қаулысымен және Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 5-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің 27.06.2023 № 01-175 қаулысымен және Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 27.06.2023 № 5-11 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17, 108 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабы 3) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талас ауданының кейбір елді мекендердің шекаралары (шегі):
1) жалпы аумағы 103,953 гектар болатын Қаратау ауылдық округінің Қараой ауылының шекарасы 1 қосымшаға сәйкес;
2) жалпы аумағы 61,2675 гектар болатын Үшарал ауылдық округінің Қайыр ауылының шекарасы 2 қосымшаға сәйкес;
3) жалпы аумағы 49,2229 гектар болатын Үшарал ауылдық округінің Арал ауылының шекарасы 3 қосымшаға сәйкес;
4) жалпы аумағы 31,756 гектар болатын Кызыләуіт ауылдық округінің Ақтөбе ауылының шекарасы 4 қосымшаға сәйкес;
5) жалпы аумағы 127,2249 гектар болатын С.Шәкіров ауылдық округінің Тамабек ауылының шекарасы 5 қосымшаға сәйкес;
6) жалпы аумағы 181,7219 гектар болатын Тамды ауылдық округінің Тамды ауылының шекарасы 6 қосымшаға сәйкес;
7) жалпы аумағы 70,7318 гектар болатын Ойық ауылдық округінің Сейілбек ауылының шекарасы 7 қосымшаға сәйкес;
8) жалпы аумағы 86,0547 гектар болатын Ойық ауылдық округінің Тұрымқұл ауылының шекарасы 8 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы және шешімнің нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау Талас аудандық маслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талас ауданының әкімі Б. Казанбасов
Талас аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Д. Маселбеков
Талас аудандық
мәслихатының сессия төрағасы С. Тилеубердиев
Талас ауданы әкімдігінің
2020 жылғы желтоқсандағы
№ 462 қаулысына және Талас аудандық
мәслихатының 2020 жылғы желтоқсандағы
№ 86-3 шешіміне 1 қосымша
Қаратау ауылдық округінің Қараой ауылының шекараларын белгілеу бойынша жер учаскелерінің түсіндірмесі
Шекараларда берілген жер учаскелері
Жалпы ауданы, гектар
Егістік, гектар
Көп жылдық екпелер, гектар
Шабындық, гектар
Жайылым, гектар
Су асты, гектар
Жолдар асты, гектар
Құрылыс асты, гектар
Басқа алқаптар, гектар
Барлығы
Оның ішінде суармалы
1
Қаратау ауылдық округінің Қараой ауылының жерлері

Об установлении границ (черты) некоторых населенных пунктов Таласского района
Совместное постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 28 декабря 2020 года № 462 и решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 28 декабря 2020 года № 86-3. Зарегистрированы Департаментом юстиции Жамбылской области 5 января 2021 года № 4881. Утратило силу постановлением акимата Таласского района Жамбылской области от 27 июня 2023 года № 01-175 и решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 27 июня 2023 года № 5-11
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Таласского района Жамбылской области от 27.06.2023 № 01-175 и решением Таласского районного маслихата Жамбылской области от 27.06.2023 № 5-11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 17, пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черты) некоторых населенных пунктов Таласского района:
1) границу села Караой Каратауского сельского округа общей площадью 103,953 гектар согласно приложению 1;
2) границу села Кайыр Ушаралского сельского округа общей площадью 61,2675 гектар согласно приложению 2;
3) границу села Арал Ушаралского сельского округа общей площадью 49,2229 гектар согласно приложению 3;
4) границу села Актобе Кызылаутского сельского округа общей площадью 31,756 гектар согласно приложению 4;
5) границу села Тамабек С.Шакировского сельского округа общей площадью 127,2249 гектар согласно приложению 5;
6) границу села Тамды Тамдынского сельского округа общей площадью 181,7219 гектар согласно приложению 6;
7) границу села Сейлбек Ойыкского сельского округа общей площадью 70,7318 гектар согласно приложению 7;
8) границу села Турымкул Ойыкского сельского округа общей площадью 86,0547 гектар согласно приложению 8;
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на постоянную комиссию Таласского районного маслихата по вопросам социально-экономического развития, бюджета, местным налогам и городскому развитию.
3. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Таласского района Б. Казанбасов
Председатель сессии
Таласского районного маслихата Д. Маселбеков
Председатель сессии
Таласского районного маслихата С. Тилеубердиев
Приложение 1 к постановлению
акимата Таласского района
от 28 декабря 2020 года № 462
и к решению Таласского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 86-3
Экспликация земельных участков по установлению границ села Караой Каратауского сельского округа
Земельные участки, предоставленные в границах
Общая площадь, гектар
Пашня, гектар
Многолетние насаждения, гектар
Сенокос, гектар
Пастбище, гектар
Под водой, гектар
Под дорогами, гектар
Под строительство, гектар
Прочие земли, гектар
всего
В том числе орошаемые
1
Земли села Караой Каратауского сельского округа