2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 19 ақпандағы № 78 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 ақпанда № 4510 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Шу ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 19 февраля 2020 года № 78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 февраля 2020 года № 4510.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении" и подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Нұрлан Сегізбайұлы Жақсыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысы
Шу ауданының әкімі Ж. Айтаков
Шу ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 19 ақпаны
№ 78 қаулысына қосымша
2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жаксыбаева Нурлана Сегизбаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шуского района
Жамбылской области Ж. Айтаков
Приложение к постановлению
акимата Шуского района
от 19 февраля 2020 года № 78
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Шу ауданы әкімдігінің 10.12.2020 № 731 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Рет саны
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір айға ата-ананың төлемақысының мөлшері (теңге)
Тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны (жергілікті бюджет)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар (толық күндік шағын орталықтар)
1
Шу қаласындағы шағын орталықтар

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Шуского района Жамбылской области от 10.12.2020 № 731 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Количество воспитанника
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника (местный бюджет)
Государственные дошкольные организации (миницентры с полным днем прибывания )
1
Миницентры в городе Шу