"2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 60-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 сәуірде № 4557 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 41-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 45-5 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4545 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 57-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4476 болып тіркелген, 2019 жылы 31 желтоқсанда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"22016103" сандары "22070367,1" сандарымен ауыстырылсын;
"18713156" сандары "18767420,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"22016103" сандары "25793593,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-166308" сандары "-4097992" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"166308" сандары "4097992" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 13 апреля 2020 года № 60-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 апреля 2020 года № 4557
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 3 апреля 2020 года № 45-5 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 41-3 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4545) районный маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 57-3 "О районном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4476, опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "22016103" заменить цифрами "22070367,1";
цифры "18713156" заменить цифрами "18767420,1";
в подпункте 2):
цифры "22016103" заменить цифрами "25793593,1";
в подпункте 5):
цифры "-166308" заменить цифрами "-4097992";
в подпункте 6):
цифры "166308" заменить цифрами "4097992";

"0" саны "244470" сандарымен ауыстырылсын.
4 тармақта:
"35000" сандары "55000" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифру "0" заменить цифрами "244470".
в пункте 4:
цифры "35000" заменить цифрами "55000";
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

2587607
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59788
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
213900
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
42841
023
Әдістемелік жұмыс
34311
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
30498
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
842472
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1360297
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1862254
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1157017
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1157017
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
589628
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
180320
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
14098
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
82676
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7275
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
102564
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
103729
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
78966
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
115609
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38229
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
8000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

2587607
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
59788
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
213900
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3500
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
42841
023
Методическая работа
34311
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого–медико–педагогической консультативной помощи населению
30498
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
842472
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1360297
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1862254
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1157017
005
Государственная адресная социальная помощь
1157017
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
589628
002
Программа занятости
180320
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20000
006
Оказание жилищной помощи
14098
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
82676
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7275
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
102564
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
103729
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
78966
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
115609
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38229
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
8000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

89826
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
32586
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
55240
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2000
12
Көлiк және коммуникация
2933803
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2863803
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
221569
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
139200
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2503034
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
70000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
70000
13
Басқалар
776392
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
55000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
55000
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
23216
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
23216
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
698176
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
698176
15
Трансферттер
763260
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
763260
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
43365
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
267627
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
10
038
Субвенциялар
452258
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
374766
Бюджеттік кредиттер
431142
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
208458
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
171849
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің бюджеттеріне кредит беру

89826
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
32586
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
55240
015
Капитальные расходы государственного органа
2000
12
Транспорт и коммуникации
2933803
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2863803
022
Развитие транспортной инфраструктуры
221569
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
139200
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
2503034
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
70000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
70000
13
Прочие
776392
452
Отдел финансов района (города областного значения)
55000
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
55000
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
23216
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
23216
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
698176
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
698176
15
Трансферты
763260
452
Отдел финансов района (города областного значения)
763260
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
43365
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
267627
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
10
038
Субвенции
452258
3. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
374766
Бюджетные кредиты
431142
06
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
208458
458
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
171849
088
Кредитование бюджетов города районного значения, села, поселка, сельского округа для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости