Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы әкімінің 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 сәуірде № 4596 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына және Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес Шу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл облыстық аумақтық сайлау комиссиясының келісімімен Шу ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Шу ауданы әкімінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4025 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілер электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне 2018 жылдың 21 желтоқсанында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Нүркенов Бахытжан Балтабекұлына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысы Шу ауданының әкімі Ж. Айтаков
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
С.Айдапкелов
"____" ____________ 2020 ж.
Шу ауданы әкімінің
2020 жылғы 28 сәуірдегі
№ 2 шешіміне қосымша
Шу ауданының сайлау учаскелері
№ 418 сайлау учаскесі:
Төле би ауылы, Балуан Шолақ көшесі №49а, С.Шәкіров атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қ. Рысқұлбеков көшесі № 1-44, Амангелді көшесі № 1-68, Жамбыл көшесінің № 1-23 тақ жағы, Шәкіров көшесі № 1-451, Гагарин көшесі № 1-96, Балуан Шолақ көшесі № 1-158, Жидебай көшесі № 1-91, Сәрсен би көшесі № 1-35, Базыл көшесі № 1-18, Базыл тұйығы № 1-14, Кәусәр көшесі № 1-12, Қазыққаққан көшесі, Әжібай көшесі № 1-64.
№ 419 сайлау учаскесі:
Төле би ауылы, Асатұлы көшесі №2, М.Мақатаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Төле би көшесі № 1-204, Дөрекенов көшесі № 1-22, Мырза көшесі № 1-20, Сейфуллин көшесі № 1-47, Батырбеков көшесі № 1-10, Құрамыс көшесі № 1-14, Ә.Молдағұлова көшесі № 1-16, Мұрат Сыздық көшесі № 1-13, Набережная көшесі № 1-8, Айнақұлов көшесі № 1-86, Сейт Дубаев көшесі № 1-14, Ы. Алтынсарин көшесі № 1-19, Айманбетов көшесі № 1-15, Жақсыбай көшесі № 1-60, Қылышбай көшесі № 1-88, Қонаев көшесі № 1-76, Жамбыл көшесінің №25-43 тақ жағы, Жамбыл тұйығы № 1-7, Төле би тұйығы № 1-19, Сүйімбек көшесі № 1-16, Асатов көшесі № 1-36, Жеңістің 30 жылдығы көшесі № 1-27, З.Досжанов көшесі № 1-46, Самал көшесі, Жауғаш батыр көшесі № 1-20, Арай көшесі, Қасенеев көшесі № 1-23, № 10.
№ 420 сайлау учаскесі:
Төле би ауылы, Егемберді көшесі №15, М.Әуезов атындағы орта мектебінің ғимараты.

Об образовании избирательных участков
Решение акима Шуского района Жамбылской области от 28 апреля 2020 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 апреля 2020 года № 4596
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Шуского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Шуского района по согласованию с Жамбылской областной территориальной избирательной комиссией согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Шуского района от 13 декабря 2018 года № 2 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4025, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 декабря 2018 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Шуского района Нуркенова Бахытжана Балтабековича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шуского района
Жамбылской области Ж. Айтаков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской областной
территориальной избирательной комиссии
С. Айдапкелов
"____" ______________ 2020 г.
Приложение к решению
акима Шуского района
от 28 апреля 2020 года № 2
Избирательные участки Шуского района
Избирательный участок №418:
Село Толе би, улица Балуан Шолака №49а, здание средней школы имени С.Шакирова.
Границы: улица К. Рыскулбекова №1-44, улица Амангелды №1-68, нечетная сторона №1-23 улицы Жамбыла, улица Шакирова №1-451, улица Гагарина №1-96, улица Балуан Шолака №1-158, улица Жидебая №1-91, улица Сарсен би №1-35, улица Базыла №1-18, тупик Базыла №1-14, улица Каусар №1-12, улица Казыккаккан, улица Ажибая №1-64.
Избирательный участок №419:
Село Толе би, улица Асатулы №2, здание средней школы имени М. Макатаева.
Границы: улица Толе би №1-204, улица Дорекенова №1-22, улица Мырза №1-20, улица Сейфуллина №1-47, улица Батырбекова №1-10, улица Курамыса №1-14, улица А.Молдагуловой №1-16, улица Мурата Сыздыка №1-13, улица Набережная №1-8, улица Айнакулова №1-86, улица Сейт Дубаева №1-14, улица Ы. Алтынсарина №1-19, улица Айманбетова №1-15, улица Жаксыбая №1-60, улица Кылышбая №1-88, улица Конаева №1-76, нечетная сторона № 25-43 улицы Жамбыла, тупик Жамбыла № 1-7, тупик Толе би № 1-19, улица Суймбека №1-16, улица Асатова № 1-36, улица 30 лет Победы № 1-27, улица З.Досжанова № 1-46, улица Самала, улица Жаугаш батыра № 1-20, улица Арай, улица Касенеева № 1-23, № 10.
Избирательный участок № 420:
Село Толе би, улица Егемберды №15, здание средней школы имени М. Ауэзова.

Шекарасы: Төле би көшесі №101-294, Жақсыбай көшесі 60-154, №53-117; Қонаев көшесі №59-161, №62-166; Жамбыл көшесі №26-38 жұп жағы; Абай көшесі №23-58; Рысқұлов көшесі №14-39; Әубәкіров көшесі №18-43; Жаңа Жоба көшесі №2-20, №3-31; Панфилов көшесі №2-32; Т.Бокин көшесі №1-28; Дөненбай көшесі №1-27; Дөненбай көшісінің бұрылысы № 2-10; Берден көшесі 2-10; Тілеуқабыл көшесі №1-12; Естемесов көшесі №1-15; Тоқташ учаскесінің сүт фермасы; Егемберді көшесі №1-29, №2-44; Қылышбай көшесі №65-159, №90-186; Байдахметов көшесі №1-55, №4-44; М.Маметова көшесі №1-21, №234.
№ 421 сайлау учаскесі:
Төле би ауылы, Балуан Шолақ көшесі №197/а, Бекмаханов атындағы мектеп-гимназиясы ғимараты.
Шекарасы: Б. Момышұлы көшесі № 1-105, Қ. Рысқұлбеков көшесі № 33-86, Б. Шолақ көшесі № 148-271, Досымбаев көшесі № 49-60, С. Шәкіров көшесі № 153-294, С. Шәкіров тұйығы № 1-14, Гагарин көшесі № 97-183, Абай көшесі № 1-8, Т.Рысқұлов көшесі №1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, Әубәкіров көшесі № 1-16, Жамбыл көшесінің № 2-24 жұп жағы, Медетбеков көшесі № 1-20.
№ 422 сайлау учаскесі:
Төле би ауылы, Мамбетаев көшесі №10, Әл-Фараби атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Төле би көшесі №296-349; Жақсыбай көшесі №140-171; Қылышбай көшесі 156-259; Байдахметов көшесі №46-75; Райымқұлов бұрылысы №1-19; Әшімбаев көшесі 1-43; Т.Бокин көшесі №30-86, №13-61; Панфилов көшесі №34-122; Бактыбеков көшесі №1-17; Мамбетаева көшесі №1-35, №2-4-6; Мал бордақылау базасы; Ақшабай бұрылысы №1, 3, 5, 7; Егемберді көшесі №46-96, №31-49; Қонаев көшесі №137-263, №140-308; Маметов көшесі№36-96, №23-49.
№ 423 сайлау учаскесі:
Қонаев ауылы, Оңласын көшесі №81, Төле би атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ататүрік көшесі № 1-168а, Қонаев көшесі № 1-208, Абылайхан көшесі № 1-253, Оңласынов көшесі № 1-206, Шоқаев бұрылысы № 1, 2, 3, 5, Смайл көшесі № 2-9, Алтынсарин көшесі № 9, 11, 13, 16, Достық көшесі № 7-20/2, Аймауытов көшесі № 1-9, Желтоқсан көшесі № 1-3, Жұмабаев көшесі № 11-19, Шу бұрылысы № 10-15.
№ 424 сайлау учаскесі:
Қонаев ауылы, Смайл көшесі №14, ауылдық почта ғимараты.
Шекарасы: Байтұрсынов көшесі № 1-159, Дулат көшесі № 1-81, Жамбыл көшесі № 1-39, Амангелді көшесі № 1-39, Смайл көшесі № 18-65, М. Мәметова көшесі № 1-42, Сыпатай бұрылысы № 1-11, Есім бұрылысы № 1-6, Қазақстан бұрылысы № 2-16, Шәкәрім бұрылысы № 1-13, Дулатов көшесі № 1-35/3, Алтынсарин бұрылысы № 2-19, Достық бұрылысы № 1-6, Жұмабаев бұрылысы № 2-5, Шу бұрылысы № 1-9, Бөлтірік көшесі № 1-10.
№ 425 сайлау учаскесі:
Бірлікүстем ауылы, Масатбаев көшесі №40, ауылдық мәдениет үйі ғимараты.
Шекарасы: Бірлікүстем ауылдық округінің Бірлікүстем ауылы.
№426 сайлау учаскесі:
Жаңа Жол ауылы, Мамедгасанова көшесі №76, Б.Момышұлы атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңа жол ауылдық округінің Жаңа жол ауылы.
№ 427 сайлау учаскесі:
Белбасар ауылы, Бекқожаев көшесі №78, Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ескі-Шу ауылдық округінің Ескі-Шу ауылы.
№ 428 сайлау учаскесі:
Тасөткел су қоймасы, Мектеп көшесі №15, Ғ.Мұқанов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Тасөткел ауылдық округінің Тасөткел ауылы.
№ 429 сайлау учаскесі:
Көкқайнар ауылы, Кішібай көшесі №51, С.Естемесов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Көкқайнар ауылдық округінің Көкқайнар ауылы.
№ 430 сайлау учаскесі:
Оразалы батыр ауылы, Жансүгіров көшесі №1а, Алтынсарин атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылдық округі Оразалы батыр ауылы.
№ 431 сайлау учаскесі:
Ақсу ауылы, Белеш көшесі №2а, Ж.Баласағұн атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылдық округінің Ақсу ауылы.
№ 432 сайлау учаскесі:
Жайсан ауылы, Шәкіров көшесі №5, Жайсан орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Алға ауылдық округінің Жайсан ауылы.
№ 433 сайлау учаскесі:

Границы: ул.Толе би №101-294, улица Жаксыбая 60-154, №53-117; улица Конаева №59-161, №62-166; улица Жамбыла №26-38 четная сторона; улица Абая №23-58; улица Рыскулова №14-39; улица Аубакирова №18-43; улица Жана-Жоба №2-20, №3-31; улица Панфилова №2-32; улица Т.Бокина №1-28; улица Доненбая №1-27; переулок улицы Доненбая № 2-10; улица Берден №2-10; улица Тилеукабыл №1-12; улица Естемесова №1-15; участок молочной фермы Токташ; улица Егемберды №1-29, №2-44; улица Кылышбая №65-159, №90-186; улица Байдахметова №1-55, №4-44; улица М.Маметова №1-21, №234.
Избирательный участок № 421:
Село Толе би, улица Балуан Шолак №197/а, здание школы-гимназии имени Е.Бекмаханова.
Границы: улица Б. Момышулы № 1-105, улица К. Рыскулбекова № 33-86, улица Б. Шолака № 148-271, улица Досымбаева № 49-60, улица С. Шакирова № 153-294, тупик С. Шакирова № 1-14, улица Гагарина № 97-183, улица Абая № 1-8, улица Т.Рыскулова № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, улица Аубакирова № 1-16, четная сторона № 2-24 улицы Жамбыла, улица Медетбекова № 1-20.
Избирательный участок № 422:
Село Толе би, улица Мамбетаева №10, здание средней школы имени Аль-Фараби.
Границы: улица Толе би №296-349; улица Жаксыбая №140-171; улица Кылышбая 156-259; улица Байдахметова №46-75; переулок Райымкулова №1-19; улица Ашимбаева № 1-43; улица Т.Бокина №30-86, №13-61; улица Панфилова №34-122; улица Бактыбекова №1-17; улица Мамбетаевой №1-35, №2-4-6; Откормочная база; переулок Акшабая №1,3,5,7; улица Егемберды №46-96, №31-49; улица Конаева №137-263, №140-308; улица Маметова №36-96, №23-49.
Избирательный участок № 423:
Село Конаева, улица Онласына №81, здание средней школы имени Толе би.
Границы: улица Ататюрка № 1-168а, улица Конаева № 1-208, улица Абылайхана 1-253, улица Онласынова № 1-206, переулок Шокаева №1, 2, 3, 5, улица Смайла № 2-9, улица Алтынсарина № 9, 11, 13, 16, улица Достыка № 7-20/2, улица Аймауытова № 1-9, улица Желтоксан № 1-3, улица Жумабаева № 11-19, переулок Шу №10-15.
Избирательный участок № 424:
Село Конаев, улица Смайла №14, здание сельской почты.
Границы: улица Байтурсынова № 1-159, улица Дулата № 1-81, улица Жамбыла № 1-39, улица Амангелды № 1-39, улица Смайла № 18-65, улица М. Маметовой № 1-42, переулок Сыпатай № 1-11, переулок Есима № 1-6, переулок Казахстан № 2-16, переулок Шакарима № 1-13, улица Дулатова № 1-35/3, переулок Алтынсарина № 2-19, переулок Достык № 1-6, переулок Жумабаева № 2-5, переулок Шу № 1-9, улица Болтирика № 1-10.
Избирательный участок № 425:
Село Берликустем, улица Масатбаева №40, здание сельского дома культуры.
Границы: село Берликустем Берликустемского сельского округа.
Избирательный участок № 426:
Село Жана Жол, улица Мамедгасанова №76, здание средней школы имени Б.Момышулы.
Границы: село Жана жол Жана жолского сельского округа.
Избирательный участок № 427:
Село Белбасар, улица Беккожаева №78, здание средней школы имени Ш.Уалиханова.
Границы: село Ески-Шу Ески-Шуского сельского округа.
Избирательный участок № 428:
Тасоткельское водохранилище, улица Мектеп №15, здание средней школы имени Г.Муканова.
Границы: село Тасоткель Тасоткельского сельского округа.
Избирательный участок № 429:
Село Коккайнар, улица Кишибая №51, здание средней школы имени С.Естемесова.
Границы: село Коккайнар Коккайнарского сельского округа.
Избирательный участок № 430:
Село Оразалы батыр, улица Жансугурова №1а, здание средней школы имени Алтынсарина.
Границы: село Оразалы батыр Аксуского сельского округа.
Избирательный участок № 431:
Село Аксу, улица Белеш №2а, здание средней школы имени Ж.Баласагуна.
Границы: село Аксу Аксуского сельского округа.
Избирательный участок № 432:
Село Жайсан, улица Шакирова №5, здание средней школы Жайсан.
Границы: село Жайсан Алгинского сельского округа.
Избирательный участок № 433:

Қ.Рысқұлбеков ауылы, Қ.Рысқұлбеков көшесі №10/1, Қ.Рысқұлбеков атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Алға ауылдық округінің Қ.Рысқұлбеков ауылы.
№ 434 сайлау учаскесі:
Алға ауылы, Қарашаш көшесі №101, Амангелді атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Алға ауылдық округінің Алға ауылы.
№ 435 сайлау учаскесі:
Сауытбек аулы, Қалмет көшесі №1, Алға орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Алға ауылдық округінің Сауытбек ауылы.
№ 436 сайлау учаскесі:
Абай ауылы, Төреқұл көшесі №41, Абай атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Өндіріс ауылдық округінің Абай ауылы.
№ 437 сайлау учаскесі:
Жиенбет ауылы, С.Хасенов көшесі №7, Жиенбет негізгі мектеп ғимараты.
Шекарасы: Қорағаты ауылдық округінің Жиенбет ауылы.
№ 438 сайлау учаскесі:
Мойынқұм ауылы, Төле би көшесі №3, Мойынқұм орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қорағаты ауылдық округінің Мойынқұм ауылы.
№ 439 сайлау учаскесі:
Ақтөбе ауылы, Қ.Сәтпаев көшесі №1, Қ.Сәтпаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Ақтөбе ауылдық округінің Ақтөбе ауылы.
№ 440 сайлау учаскесі:
Бәйдібек ауылы, Әшімбаев көшесі №2, М.Мәметова атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Дулат ауылдық округінің Бәйдібек ауылы.
№ 441 сайлау учаскесі:
Бөлтірік ауылы, Темірқазық көшесі №5, Ә.Молдағұлова атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Дулат ауылдық округінің Бөлтірік ауылы.
№ 442 сайлау учаскесі:
Балуан Шолақ ауылы, Байболат көшесі №47, М.Ғабдуллин атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Балуан Шолақ ауылдық округінің Балуан Шолақ ауылы, Жиделі станциясы.
№ 443 сайлау учаскесі:
Көктөбе ауылы, Жамбыл көшесі №76, Жамбыл атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Жаңақоғам ауылдық округінің Көктөбе ауылы.
№ 444 сайлау учаскесі:
Далақайнар ауылы, Қосы батыр көшесі №6, Әшімбаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Далақайнар ауылы.
№ 445 сайлау учаскесі:
Шоқпар стансасы, Мектеп көшесі №9, М.Әуезов атындағы №18 орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Шоқпар ауылдық округінің Шоқпар ауылы.
№ 446 сайлау учаскесі:
Шоқпар ауылы, Шәкіров көшесі №43, Жандосов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Шоқпар ауылдық округінің Шоқпар ауылы.
№ 447 сайлау учаскесі:
Шу қаласы, Спатай батыр көшесі № 20 А, Т.Рысқұлов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Сүйінбай көшесі №1-12, Чапаев көшесі №1-18, Коммунистическая көшесі №2-22, Алаш көшесі №3-16, Тайқазан көшесі №1-б-13, Аққу көшесі №1-21, Ақдала көшесі №1-6, Керейқұл көшесі №1-33, Байбатыров көшесі №1-19, Әулиешоқы көшесі №2-12, Тұрапбаев көшесі №1-27, Бәйшешек көшесі №1-19, Біллалов көшесі №1-45, К. Әзірбаев көшесі №2-26, Тоқтаров көшесі №2-10, Циолковский көшесі №1-10, Речная көшесі №1-37, Қосы батыр көшесі №1-59, Құлатаев көшесі №1-39, Түрксіб көшесі №2-100, Сыпатай батыр көшесі №1-116, Стаханов көшесі №1-63, Стаханов бұрылысы №1-68, Мүсірепов көшесі №1-9, Қарбышев көшесі №1-10, Құрманғазы көшесі №1-10, Алакөл көшесі №1-39, М. Жәліл көшесі №1-39, Байқоңыр көшесі №1-10, Ш.Ниетбайұлы көшесі №1-32, Х.Хамиджанов көшесі №1-35, Горный бұрылысы №1-20, Атамұра көшесі №1-19, ГЭС бұрылысы №1-5, Қосалқы станциясы №1-3.
№ 448 сайлау учаскесі:
Шу қаласы, Сыпатай батыр көшесі №134, Жамбыл атындағы мектеп-гимназиясының ғимараты.

Село К.Рыскулбекова, улица К.Рыскулбекова №10/1, здание средней школы имени К.Рыскулбекова.
Границы: село К.Рыскулбекова Алгинского сельского округа.
Избирательный участок № 434:
Село Алга, улица Карашаш №101, здание средней школы имени Амангельды.
Границы: село Алга Алгинского сельского округа.
Избирательный участок № 435:
Село Сауытбек, улица Калмет №1, здание средней школы Алга.
Границы: село Сауытбек Алгинского сельского округа.
Избирательный участок № 436:
Село Абай, улица Торекул №41, здание средней школы имени Абая.
Границы: село Абай Ондирисского сельского округа.
Избирательный участок № 437:
Село Жиенбет, улица С. Хасенова №7, здание основной школы Жиенбет.
Границы: село Жиенбет Корагатинского сельского округа.
Избирательный участок № 438:
Село Мойынкум, улица Толе би №3, здание средней школы Мойынкум.
Границы: село Мойынкум Корагатинского сельского округа.
Избирательный участок № 439:
Село Актобе, улица К.Сатпаева №1, здание средней школы имени К.Сатпаева.
Границы: село Актобе Актобинского сельского округа.
Избирательный участок № 440:
Село Байдыбек, улица Ашимбаева №2, здание средней школы имени М.Маметовой.
Границы: село Байдыбек Дулатского сельского округа.
Избирательный участок № 441:
Село Болтирик, улица Темирказык №5, здание средней школы имени А.Молдагуловой.
Границы: село Болтирик Дулатского сельского округа.
Избирательный участок № 442:
Село Балуан Шолак, улица Байболата №47, здание средней школы имени М.Габдуллина.
Границы: село Балуан Шолак Балуан Шолакского сельского округа, станция Жидели.
Избирательный участок № 443:
Село Коктобе, улица Жамбыла №76, здание средней школы имени Жамбыла.
Границы: село Коктобе Жанакогамского сельского округа.
Избирательный участок № 444:
Село Далакайнар, улица Косы батыра №6, здание средней школы имени Ашимбаева.
Границы: село Далакайнар.
Избирательный участок № 445:
Станция Шокпар, улица Мектеп №9, здание средней школы №18 имени М.Ауэзова.
Границы: село Шокпар Шокпарского сельского округа.
Избирательный участок № 446:
Село Шокпар, улица Шакирова №43, здание средней школы имени Жандосова.
Границы: село Шокпар Шокпарского сельского округа.
Избирательный участок № 447:
Город Шу, улица Спатай батыра № 20 А, здание средней школы имени Т.Рыскулова.
Границы: улица Суюнбая №1-12, улица Чапаев №1-18, улица Коммунистическая №2-22, улица Алаша №3-16, улица Тайказан №1-б-13, улица Акку №1-21, улица Акдала №1-6, улица Керейкула №1-13, улица Байбатырова №1-19, улица Аулиешокы №2-12, улица Турапбаева №1-27, улица Байшешек №1-19, улица Биллалова №1-45, улица К. Азербаева №2-26, улица Токтарова №2-10, улица Циолковского №1-10, улица Речная №1-37, улица Косы батыра №1-59, улица Кулатаев №1-39, улица Турксибская №2-100, улица Сыпатай батыра №1-116, улица Стаханова №1-63, переулок Стаханова №1-68, улица Мусрепова №1-9, улица Карбышева №1-10, улица Курмангазы №1-10, улица Алаколь №1-39, улица М. Жалила №1-39, улица Байконур №1-10, улица Ш.Ниетбайулы №1-32, улица Х. Хамиджанова №1-35, переулок Горный №1-20, улица Атамура №1-19, переулок ГЭС №1-5, Подстанция №1-3.
Избирательный участок № 448:
Город Шу, улица Сыпатай Батыра №134, здание школы-гимназии имени Жамбыла.

Шекарасы: Бекбосынов көшесі №1-63, Е. Қалғаев көшесі №1-109, Сыпатай батыр көшесі № 111-132, Стаханов көшесі № 70-86, Алакөл көшесі № 32-61, Ұлы дала көшесі № 1-19, Қ.Орынбаев көшесі № 1-13, Трудовая көшесі № 1-13, Жалғыз құдық көшесі № 1-16, Барыс көшесі № 1-20, Пушкин көшесі № 1-18, Набережная көшесі № 1-16, Көкірекбаев көшесі № 68-139, Советский бұрылысы № 1-14, А. Волошенко көшесі № 1-30, Пушкин бұрылысы, Наурызбай батыр көшесі №1-120, Стаханов бұрылысы №5, Жетіген көшесі №1-96, С.Лазо көшесі №1-19.
№ 449 сайлау учаскесі:
Шу қаласы, Едіге көшесі №6/2, аудандық Әділет басқармасының ғимараты.
Шекарасы: Қайындыкөл көшесі № 1-51, Глинки бұрылысы № 1-25, Блаженов көшесі № 1-32, Морозов көшесі № 1-19, Свеклобазовская көшесі № 1-23, Адырна көшесі № 1-38, Калинин көшесі № 1-29, Ақберен көшесі № 1-58, Ақшоқы көшесі № 1-19, Ақтерек көшесі № 1-34, К.Көкірекбаев көшесі № 1-66, Әбдікерімов көшесі № 1-52, Самұрық көшесі, Қайындыкөл көшесінің №1,2 бұрылыстары.
№ 450 сайлау учаскесі:
Шу қаласы, Автобазовская көшесі № 8, "Темір жол" колледжінің ғимараты.
Шекарасы: Қайындыкөл көшесі № 52-129, Пушкин көшесі № 19-44, Әбдікерімов көшесі № 53-135, Өжет көшесі № 1-70, Фрунзе көшесі № 1-80, Абай көшесі № 1-77, Терешкова көшесі № 1-71, Гастелло көшесі № 1-52, Барыс бұрылысы № 1-39,Тектұрмас көшесі, Южный бұрылысы № 1-86, Скляров көшесі № 1-17.
№ 451 сайлау учаскесі:
Шу қаласы, Досымов көшесі №2, Ғ.Мұратбаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Автобазовская көшесі № 1-21, Жангельдин көшесі № 1-21, Блаженов көшесі № 1-36, Голиков көшесі № 1-33, Шевцова көшесі № 1-49, Громова көшесі № 1-49, Нұрпейісова көшесі № 1-46, Нұрпейісова бұрылысы № 1-8, Нахимов көшесі № 1-10, Лермонтов көшесі № 1-12, Тілеубеков көшесі № 1-12, Досымов көшесі № 1-21, Крупская көшесі № 1-7, Кашперский көшесі № 1-7, Островский көшесі № 1-8, Кривоносов көшесі № 1-23, Темирязев көшесі № 1-24, Б. Тымбаев көшесі № 1-29, Мұқанов көшесі, Куйбышев көшесі, Пушкин көшесі.
№ 452 сайлау учаскесі:
Шу қаласы, Қабанбай батыр көшесі №22а, "Синема парк" кинотеатры ғимараты.
Шекарасы: Желтоқсан көшесі №1-29, Мұратбаев көшесінің № 1-145 тақ жағы, № 2-106 жұп жағы, Түйебеков көшесі №3-20, Желтоқсан бұрылысы №1-5, Шакиров көшесі, Аққұдық көшесі №1-49, Пырақ көшесі №1-19, Почтовый бұрылысы № 1-5, Қабанбай батыр көшесі № 1-32, Аққұдық бұрылысы №1,2,3, Сәтпаев көшесі № 1-145.
№ 453 сайлау учаскесі:
Шу қаласы, Сейфуллин көшесі №2а, Төле би атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Төлебаев көшесі № 1-118, Мәңгілік ел көшесі № 1-128, Айтқазы Рахманұлы көшесі № 1-90, Жамбыл көшесі №15-35, Горький көшесі №1-16, Рысбек батыр көшесі №1-37, Шәкіров көшесі №5а, Жайсан мөлтек ауданы №1, 1а, 5, 6, 7, 7а, Айтқазы Рахманұлы бұрылысы №1-9, Телемұнара №1, 2, 3, 4, Тоқташ көшесі №3а, 1а, 2а, 2б, 20, 1в, 19, 4, 13а, 34, Сейфуллин көшесі №2а, 2в, 7а, 7б.
№ 454 сайлау учаскесі:
Шу қаласы, Макаренко көшесі №3, Макаренко атындағы орта мектебінің ғимараты.

Границы: улица Бекбосынова № 1-63, улица Е. Калгаева №1-109, улица Сыпатай батыра № 111-132, улица Стаханова № 70-86, улица Алаколь № 32-61, улица Улы дала № 1-19, улица К.Орынбаева № 1-13, улица Трудовая № 1-13, улица Жалгыз кудык № 1-16, улица Барыс № 1-20, улица Пушкина № 1-18, улица Набережная № 1-16, улица Кокрекбаева № 68-139, переулок Советской № 1-14, улица А. Волошенко № 1-30, переулок Пушкина, улица Наурызбай батыра №1-120, переулок Стаханова №5, улица Жетиген №1-96, улица С. Лазо №1-19.
Избирательный участок № 449:
Город Шу, улица Едыге №6/2, здание управления Юстиции района.
Границы: улица Кайындыколь № 1-51, переулок Глинки № 1-25, улица Блаженова № 1-32, улица Морозова № 1-19, улица Свеклобазовская № 1-23, улица Адырна № 1-38, улица Калинина № 1-29, улица Акберен № 1-58, улица Акшокы № 1-19, улица Актерек № 1-34, улица К.Кокрекбаева № 1-66, улица Абдикеримова № 1-52, улица Самрук, переулки №1, 2 улицы Кайындыколь.
Избирательный участок № 450:
Город Шу, улица Автобазовская №8, здание колледжа "Темир жол".
Границы: улица Кайындыколь № 52-129, улица Пушкина №19-44, улица Абдикеримова №53-135, улица Ожет № 1-70, улица Фрунзе № 1-80, улица Абая № 1-77, улица Терешкова № 1-71, улица Гастелло № 1-52, переулок Барыс № 1-39, улица Тектурмас, переулок Южный № 1-86, улица Склярова № 1-17.
Избирательный участок № 451:
Город Шу, улица Досымова №2, здание средней школы имени Г.Муратбаева.
Границы: улица Автобазовская № 1-21, улица Жангельдина № 1-21, улица Блаженова № 1-36, улица Голикова № 1-33, улица Шевцова № 1-49, улица Громова № 1-49, улица Нурпейсовой № 1-46, переулок Нурпейсовой № 1-8, улица Нахимова № 1-10, улица Лермонтова № 1-12, улица Тлеубекова № 1-12, улица Досумова № 1-21, улица Крупской № 1-7, улица Кашперского № 1-7, улица Островского № 1-8, улица Кривоносова № 1-23, улица Темирязева № 1-24, улица Б. Тымбаева № 1-29, улица Муканова, улица Куйбышева , улица Пушкина.
Избирательный участок № 452:
Город Шу, улица Кабанбай батыра №22а, здание кинотеатра "Синема парк".
Границы: улица Желтоксана № 1-29, нечетная сторона № 1-145, четная сторона № 2-106 улицы Муратбаева, улица Туйебекова № 3-20, переулок Желтоксана № 1-5, улица Шакирова, улица Аккудук № 1-49, улица Пырак № 1-19, переулок Почтовый № 1-5, улица Кабанбай батыр № 1-32, переулок Аккудук №1, 2, 3, улица Сатпаева № 1-145.
Избирательный участок № 453:
Город Шу, улица Сейфуллина №2а, здание средней школы имени Толе би.
Границы: улица Толебаева № 1-118, улица Мангилик ел № 1-128, улица Айтказы Рахманулы № 1-90, улица Жамбыла № 15-35, улица Горького № 1-16, улица Рысбек батыра № 1-37, улица Шакирова № 5а, микрорайон Жайсан №1, 1а, 5, 6, 7, 7а, переулок Айтказы Рахманулы №1-9, Телевышка №1, 2, 3, 4, улица Токташ №3а, 1а, 2а, 2б, 20, 1в, 19, 4, 13а, 34, улица Сейфуллина №2а, 2в, 7а, 7б.
Избирательный участок № 454:
Город Шу, улица Макаренко №3, здание средней школы имени Макаренко.

Шекарасы: Қонаев көшесі № 1-16, Қарасу көшесі № 4, 6, 8, 10, Шәкіров көшесі № 2, Қарасу көшесі № 9а, Макаренко бұрылысы № 1, 1б 6, 7, 8, 12а, 14, 26, 28, 30, 8 март көшесінің 1, 2, 3 бұрылыстары, К. Игібайұлы көшесі, Әбдікерімов көшесі.
№ 455 сайлау учаскесі:
Шу қаласы, Шәкіров көшесі №3а, "Жібек жолы" атындағы мектеп-лицейі ғимараты.
Шекарасы: Амангелді көшесі № 1-73, Қонаев көшесі № 17-21, Қырғызбаев көшесі № 1-63, К.Игебайұлы көшесі № 1-19, Панфилов көшесі № 1-13, М. Мәметова көшесі № 1-93, Шәкіров көшесі № 1-10.
№ 456 сайлау учаскесі:
Шу қаласы, Түйебеков көшесі №23, Абай атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Түйебеков көшесі №24-28а, Кононенко көшесі №1-105, Кононенко бұрылысы №1, 3, 5, 7, 9, Қабанбай батыр көшесі №24-145, 147, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 185, Абдуганиев көшесі №1-60, Мұратбаев көшесінің № 108-212 жұп жағы, №147-279 тақ жағы, С. Есалиев көшесі №1-27, Сырымбетов көшесі №5, 5а, 7, 10, 11, 12, Рабочая бұрылысы №1, 2, 3, 7, 9, 10, 12, 13.
№ 457 сайлау учаскесі:
Шу қаласы, Түйебеков көшесі №28, Алтынсарин атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Қали Үсембаев көшесі №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Сейтимбетов көшесі №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 23, Сырымбетов көшесі № 1-7, Интернатовский бұрылысы № 4, 5, 6, Қызғалдақ бұрылысы № 1-11, Сәтпаев көшесі №155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, Балуан Шолақ көшесі №2, 4, 6, 8, Маяковский көшесі №1-10, Абылай хан көшесі №1-14, Түйебеков көшесі №28-85, Түйебеков бұрылысы №1-15, Абдукәрімов көшесі №1-42.
№ 458 сайлау учаскесі:
Шу қаласы, Сәтпаев көшесі №199, "Жастар орталығы" Коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Науалиев көшесі № 1-83, Сәтпаев көшесі № 56, 58, 60, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148-357, Ақтас көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Уәлиханов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, Ақсай көшесі №4, 6, 8, 10, 12, 14, Бектенов көшесі №1, 2, 3, 4, 6, Бектенов тұйығы № 1-9, Ағыбай батыр көшесі №1-71, Бектенов бұрылысы №1-40, Алтынсарин көшесі №1-99, Алтынсарин 1 бұрылысы №1, 3, 5, 9, 11, Алтынсарин 2 бұрылысы №1, 2, 3, Алтынсарин 3 бұрылысы №1-8, Алтынсарин 4 бұрылысы №1-12, Алтынсарин 5 бұрылысы №1-4, Орынбаев көшесі №1-61.
№459 сайлау учаскесі:
Шу қаласы, Орынбаев көшесі №1, №40 орта мектебінің ғимараты.
Шекарасы: Шу қаласының, Бектенов көшесі №8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, Строительная көшесі №1,3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, Ташкенбай көшесі №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, Жансүгіров көшесі №1-22, Ә.Молдағұлова көшесі №1-85, Жансүгіров бұрылысы №1-5, Мәделі қожа көшесі, Мәделі қожа бұрылысы №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, Тельпенов көшесі №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, Гагарин көшесі №1-10, Майлы қожа көшесі №1-49, Шевченко көшесі №1-4, Сейфуллин көшесі, Кірбаев көшесі №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, Текебаев көшесі № 1-16, Қ. Ибрайқұл көшесі №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 40, 41, Бестамақ көшесі №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, Баймұхаметов көшесі №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, Щорса көшесі №1-20, Исабайұлы көшесі №1-22, С.Жұмабекұлы көшесі, Ағадыр көшесі, Сарықұм көшесі, Жанкулиев көшесі.
№ 460 сайлау учаскесі:
Шу қаласы, Выгонная көшесі №29, С.Сейфуллин атындағы орта мектебінің ғимараты.

Границы: улица Конаева №1-16, улица Карасу №4, 6, 8, 10, улица Шакирова №2, улица Карасу № 9а, переулок Макаренко №1, 1б, 6, 7, 8,12а, 14, 26, 28, 30, 1, 2, 3 переулки улицы 8 марта, улица К. Игибайулы, улица Абдукаримова.
Избирательный участок № 455:
Город Шу, улица Шакирова №3а, здание школы-лицея имени "Жибек жолы".
Границы: улица Амангелды №1-73, улица Конаева № 17-21, улица Киргизбаева № 1-63, улица К. Игибайулы №1-19, улица Панфилова №1-13, улица М. Маметова №1-93, улица Шакирова № 1-10.
Избирательный участок № 456:
Город Шу, улица Туйебекова №23, здание средней школы имени Абая.
Границы: улица Туйебекова №24-28а, улица Кононенко №1-105, переулок Кононенко №1, 3, 5, 7, 9, улица Кабанбай батыра № 24-145, 147, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 185, улица Абдуганиева № 1-60, четная сторона №108-212, нечетная сторона № 147-279 улицы Муратбаева, улица С. Есалиева №1-27, улица Сырымбетова №5, 5а, 7, 10, 11, 12, переулок Рабочая №1, 2, 3, 7, 9, 10, 12, 13.
Избирательный участок № 457:
Город Шу, улица Туйебекова №28, здание средней школы имени Алтынсарина.
Границы: улица Кали Усембаева №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, улица Сейтимбетова №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 23, улица Сырымбетова №1-7, переулок Интернатовский №4, 5, 6, переулок Кызгалдак № 1-11, улица Сатпаева №155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, улица Балуан Шолака №2, 4, 6, 8, улица Маяковского №1-10, улица Абылай хана №1-14, улица Туйебекова №28-85, переулок Туйебекова № 1-15, улица Абдукаримова №1-42.
Избирательный участок № 458:
Город Шу, улица Сатпаева №199, здание Коммунального государственного учреждения "Молодежный центр".
Границы: улица Науалиева № 1-83, улица Сатпаева №56, 58, 60, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 116, 118 , 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148-357, улица Актас №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, улица Уалиханова №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, улица Аксай №4, 6, 8, 10, 12, 14, улица Бектенова №1, 2, 3, 4, 6, тупик Бектенова №1-9, улица Агыбай батыр № 1-71, переулок Бектенова №1-40, улица Алтынсарина №1-99, 1 переулок Алтынсарина №1, 3, 5, 9, 11, 2 переулок Алтынсарина №1, 2, 3, 3 переулок Алтынсарина №1-8, 4 переулок Алтынсарина №1-12, 5 переулок Алтынсарина №1-4, улица Орынбаева № 1-61.
Избирательный участок №459:
Город Шу, улица Орынбаева №1, здание средней школы №40.
Границы: улица Бектенова №8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, улица Строительная №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, улица Ташкенбай №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, улица Жансугурова № 1-22, улица А.Молдагуловой №1-85, переулок Жансугурова № 1-5, улица Мадели кожа, переулок Мадели кожа №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 43, 45, улица Тельпенова №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, улица Гагарина №1-10, улица Майлы кожа №1-49, улица Шевченко № 1-4, улица Сейфуллина, улица Кирбаева № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, улица Текебаева №1-16, улица К. Ибрайкул №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 40, 41, улица Бестамак №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, улица Баймухаметова №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, улица Щорса № 1-20, улица Исабайулы №1-22, улица С.Жумабекулы, улица Агадыр, улица Сарыкум, улица Жанкулиева.
Избирательный участок № 460:
Город Шу, улица Выгонная №29, здание средней школы имени С.Сейфуллина.

Шекарасы: Степная көшесі №1-46, Айнабұлақ көшесі №1-26, Ақтау көшесі №1-48, Панфилов көшесі №3, 5, 6, 7, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, Панфилов бұрылысы №2, 4, 14, 16, Стадион бұрылысы №1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, Фурманов көшесі №1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, Гайдар көшесі №1, 2, 2а, 4, Арқалық көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 7, Орталық тұйығы №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Сәтпаев көшесі №154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 321, 323, 325, 327, 329, 341, 343, 345, Байтіленов көшесі №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, Байжанов көшесінің №1-33 тақ жағы, №2-22 жұп жағы, Төлегенов көшесі №1-30, Қарашев №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, Әубәкіров көшесі №1, 2, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, Б.Момышұлы көшесі №1-30, Бигельдинов көшесі №1, 2, 7, 11, 13, 14, 18, 19, 21, 28, 33, 34, Садовая көшесі №1, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 13, М. Әуезов көшесі №1, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, Бозшакөл көшесі №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, Жанкулиев көшесі №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 38, 40, 46, 48, 51, 52, Керуен көшесі №1, 2, 3, 5, 7, 14, 15, Т. Рысбекова №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, А. Оспанова көшесі, А.Оспанов бұрылысы №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14,Сейфуллин көшесі №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24.
№ 461 сайлау учаскесі:
Бірлік ауылы, Восточная көшесі №5, Бірлік ауылдық клуб ғимараты.
Шекарасы: Бірлік ауылдық округінің Бірлік ауылы.

Границы: улица Степная №1-46, улица Айнабулак №1-26, улица Актау №1-48, улица Панфилова №3, 5, 6, 7, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, переулок Панфилова №2, 4, 14, 16, переулок Стадионный №1, 1б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, улица Фурманова №1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, улица Гайдара №1, 2, 2а, 4, улица Аркалык №1, 2, 3, 4, 5, 7, тупик Орталык №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, улица Сатпаева №154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 321, 323, 325, 327, 329, 341, 343, 345, улица Байтленова № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, нечетная сторона №1-33, четная сторона №2-22 улицы Байжанова, улица Толегенова №1-30, улица Карашева №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, улица Аубакирова №1, 2, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, улица Б.Момышулы №1-30, улица Бигельдинова №1, 2, 7, 11, 13, 14, 18, 19, 21, 28, 33, 34, улица Садовая №1, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 13, улица М. Ауезова №1, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, улица Бозшаколь №1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 24, 26, улица Жанкулиева №1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 34, 38, 40, 46, 48, 51, 52, улица Керуена №1, 2, 3, 5, 7, 14, 15, улица Т. Рысбекова №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, улица А. Оспанова, переулок А.Оспанова №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, улица Сейфуллина №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24.
Избирательный участок № 461:
Село Берлик, улица Восточная №5, здание Берликского сельского клуба.
Границы: село Берлик Берликского сельского округа.